Teraz jest środa, 25 kwietnia 2018, 20:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 Proszę o Waszą Wypowiedź co poprawić itp... 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Proszę o Waszą Wypowiedź co poprawić itp...
. juz nieaktualne dostałem odpowiedź;)

Ostatnio edytowano czwartek, 25 grudnia 2008, 03:52 przez BastekMichalak, łącznie edytowano 2 razy

poniedziałek, 22 grudnia 2008, 04:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Proszę o Waszą Wypowiedź co poprawić itp...
BastekMichalak napisał(a):
filmuje kamerą ju prawie rok a jednak mam wątpliwośći że duzo mi brakuje aby w miare miare wyglądały te filmy...[...]Prosiłbym o Napisanie w tym poście ( po obejrzeniu kilku filmików) co robie nie tak czy przyblizanie czy trzymanie kamery itp itd...(dużo filmuje z samochodu)
[...]
:)

Witam.
Po obejrzeniu kilku zamieszczonych materiałów trudno powiedzieć coś o Twoich możliwościach i umiejętnościach - włączenie kamery podczas jazdy autostradą czy po ulicach miasta - to jeszcze nie jest "robienie filmów". Mam nadzieję, że to filmowanie świata ze środka samochodu ma dla Ciebie jakiś sens, jakiś plan w tym jest... bo jeśli nie ma w tym jakiegoś celu to oprócz tego, że nic się nie dzieje w tych materiałach (bo przecież nie nazywamy tego filmami, prawda?) to jeszcze nie wie sam autor "po co je zrobił".

Na początek - nawet jeśli "filmuje się kamerą już prawie rok" - potrzebny jest pomysł. Jest festiwal filmów wykonanych przy pomocy kamer zainstalowanych w telefonach komórkowych - nie oznacza to, że takie kamerki są aż tak dobre - oznacza to, że mającpomysł można zrobić coś interesującego nawet czymś takim.

Warte przemyślenia.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

poniedziałek, 22 grudnia 2008, 14:06
Nowy
Nowy

Dzieki za Szczerą odpowiedź Pozdro:)

poniedziałek, 22 grudnia 2008, 15:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Mini prezentacja Opla Astry....
Co poprawić?? Nic! Wyrzucić to w cholerę;-)
Maskara po prostu. Tylko facet zakochany w swoim aucie mógł zrobić taki filmik. Ponad 6 minut oglądania jakiegoś złoma w brudnym garażu. Niedobrze zrobiło mi się już w drugiej minucie. Czemu służy ten film?? Może gdyby był jakiś narrator, który opowiadałby o tym, co akurat widzimy na ekranie, to potraktowałabym to jak podręcznik techniczny dla blondynek. A tu nic! Muzyka najpierw patetyczna, potem jakieś umpa-umpa. Na zasadzie wezmę pierwsze z brzegu, co mi się podoba lub czego akurat słucham. Przekaz z filmu płynie tylko jeden: kupiłeś sobie samochód i chcesz to obwieścić całemu światu. Oki, mamy wolne media, ale dlaczego każesz nam to oglądać??!! Co ci zrobiliśmy??!! Przysięgam, ze jak ktoś jeszcze raz wrzuci coś takiego do oceny, to ja umieszczę filmik pt. "jak nauczyć dwulatka robić kupę na nocniku" albo coś w tym stylu;-)

wtorek, 23 grudnia 2008, 11:29
Bywalec
Bywalec

-Propo kupy.Kupa wdzieczny i plastyczny temat;]
-Co do filmiku z autostrad:po kilku sekund wylaczylem.straszna nuda.nie lepiej byloby z tego zrobic jakas krotka prezentacje z miejsc gdzie sie bylo?co sie widzialo?Tylko do tego by bylo trzeba sie zatrzymac przy ciekawym miejscu i wygramolic z auta a nie pedzic kto wie ile...

podsumowujac: nie za bardzo jest co komentowac.ciekawsze sa filmiki z kamer zamontowanych na ulicach...

wtorek, 23 grudnia 2008, 13:12
Nowy
Nowy

Dzieki za wypowiedźi cieszę się że ktoś jest szczery PS. juz usunolem te filmiki:PP zeby nie robic debila z siebie :D:D:D thx :)

czwartek, 25 grudnia 2008, 02:55
Nowy
Nowy

wilku2222 napisał(a):
-Propo kupy.Kupa wdzieczny i plastyczny temat;]
-Co do filmiku z autostrad:po kilku sekund wylaczylem.straszna nuda.nie lepiej byloby z tego zrobic jakas krotka prezentacje z miejsc gdzie sie bylo?co sie widzialo?Tylko do tego by bylo trzeba sie zatrzymac przy ciekawym miejscu i wygramolic z auta a nie pedzic kto wie ile...

podsumowujac: nie za bardzo jest co komentowac.ciekawsze sa filmiki z kamer zamontowanych na ulicach...

nastepnym razem tak musze zrobic taką prezentacje dzieki za pomysl ;)

czwartek, 25 grudnia 2008, 03:52
Nowy
Nowy

elwirka napisał(a):
Co poprawić?? Nic! Wyrzucić to w cholerę;-)
Maskara po prostu. Tylko facet zakochany w swoim aucie mógł zrobić taki filmik. Ponad 6 minut oglądania jakiegoś złoma w brudnym garażu. Niedobrze zrobiło mi się już w drugiej minucie. Czemu służy ten film?? Może gdyby był jakiś narrator, który opowiadałby o tym, co akurat widzimy na ekranie, to potraktowałabym to jak podręcznik techniczny dla blondynek. A tu nic! Muzyka najpierw patetyczna, potem jakieś umpa-umpa. Na zasadzie wezmę pierwsze z brzegu, co mi się podoba lub czego akurat słucham. Przekaz z filmu płynie tylko jeden: kupiłeś sobie samochód i chcesz to obwieścić całemu światu. Oki, mamy wolne media, ale dlaczego każesz nam to oglądać??!! Co ci zrobiliśmy??!! Przysięgam, ze jak ktoś jeszcze raz wrzuci coś takiego do oceny, to ja umieszczę filmik pt. "jak nauczyć dwulatka robić kupę na nocniku" albo coś w tym stylu;-)

filmik juz usunięty :) a auto to nie jest złom ma dopiero 5 lat :PPP
aha jeżeli uważasz mnie za mężczyznę bardzo mi miło każdy uważa mnie za chlopaka nie za mężczyznę w moim wieku nie mozna byc jeszcze mężczyzną:P

czwartek, 25 grudnia 2008, 05:52
Nowy
Nowy

elwirka napisał(a):
ale dlaczego każesz nam to oglądać??!! Co ci zrobiliśmy??!!

chyba nie czytałaś co napisalem jaki post na początku... "PS. jest to prośba i nikt nie musi tego oglądac " tak czy nie ? ;)

czwartek, 25 grudnia 2008, 05:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

w moim wieku nie mozna byc jeszcze mężczyzną:P

Tym tekstem mnie rozwaliłeś! Już cię lubię:-D A tak na margiensie to ile masz lat? ;-)

czwartek, 25 grudnia 2008, 13:21
Nowy
Nowy

elwirka napisał(a):
w moim wieku nie mozna byc jeszcze mężczyzną:P

Tym tekstem mnie rozwaliłeś! Już cię lubię:-D A tak na margiensie to ile masz lat? ;-)

hehe :D 15

filmik skasowałem jak chciałaś

czwartek, 25 grudnia 2008, 14:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To nie o to chodzi, abyś to kasował. To są twoje filmy i możesz je umieszczać w sieci. Jeśli jednak poddajesz swój filmik pod publiczny osąd na forum, to licz się z krytyką. My nie wnikamy w wiek twórcy, chociaż w twoim przypadku to element łagodzący. Oceniamy zdjecia, kadry, montaż, pomysł. Z tym nie wypadłeś najlepiej. Ale wszystko przed tobą. Skoro interesujesz się samochodami przestudiuj temat "inne produkcje" jest tam wiele moto-filmików. Widac, że masz zacięcie, więc dużo oglądaj i ucz się od najlepszych.
ps. Prawnikiem nie jestem, ale jak kończysz 15 lat to już możesz oficjalnie "stać się mężczyzną" ;-)))

czwartek, 25 grudnia 2008, 17:32
Nowy
Nowy

elwirka napisał(a):
To nie o to chodzi, abyś to kasował. To są twoje filmy i możesz je umieszczać w sieci. Jeśli jednak poddajesz swój filmik pod publiczny osąd na forum, to licz się z krytyką. My nie wnikamy w wiek twórcy, chociaż w twoim przypadku to element łagodzący. Oceniamy zdjecia, kadry, montaż, pomysł. Z tym nie wypadłeś najlepiej. Ale wszystko przed tobą. Skoro interesujesz się samochodami przestudiuj temat "inne produkcje" jest tam wiele moto-filmików. Widac, że masz zacięcie, więc dużo oglądaj i ucz się od najlepszych.
ps. Prawnikiem nie jestem, ale jak kończysz 15 lat to już możesz oficjalnie "stać się mężczyzną" ;-)))

hehe :oki thx za radę :) :)

piątek, 26 grudnia 2008, 01:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]