Teraz jest poniedziałek, 10 grudnia 2018, 07:15

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 pytanko o muzyke :) 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post pytanko o muzyke :)
Witam na wstepie chce wyjasnic ze to pytanie niejest kierowane poto by zkserowac czyjes pomysly lecz by dopracowac wlasne... A wiec mam nastepujace pytanie skad bierzecie muzyke do swoich prac??? chodzi mi o wersje instrumentalne... szukalem juz w necie ale za bardzo niewiem na jakich frazach sie skupic w szukaniu... a teraz moze troszke jasniej przykladowo:) ogladalem jedna produkcje firmy MKPROFILM, czolowka zrobiona na podstawie sesji zdjeciowej (http://www.mkprofilm.pl/portfolio/weddi ... presja.wmv) co to naprzyklad za podklad... czy moze ktos mi pomoc... z gory dzieki i podkreslem niesluzy to poto by zkserowac czyjs pomysl

środa, 14 stycznia 2009, 19:35
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re: pytanko o muzyke :)
np:
link: http://www.freeplaymusic.com/

środa, 14 stycznia 2009, 21:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Może ktoś z Was wie jaki to tytuł ? http://www.wrzuta.pl/audio/6d5z8EHocG/muzyka

piątek, 16 stycznia 2009, 10:29
Moderator
Moderator

e-tam z tytułem :lol: gdzie to ściągnąć :oops:

piątek, 16 stycznia 2009, 10:34
Bywalec
Bywalec

Zacznij od tego by nauczyc sie madrego szukanai w sieci. A nie pytaj nas z kad wziasc. Sluchaj radia, viva. Jesli cos Ci sie spodoba to doszukuj sie tytulow. Szukaj fajnych klimatycznych kawalkow a nie jakiejs badziewnej tandety:P

wtorek, 20 stycznia 2009, 00:51
Moderator
Moderator

pego napisał ;

Cytuj:
Zacznij od tego by nauczyc sie madrego szukanai w sieci. A nie pytaj nas z kad wziasc. Sluchaj radia, viva. Jesli cos Ci sie spodoba to doszukuj sie tytulow. Szukaj fajnych klimatycznych kawalkow a nie jakiejs badziewnej tandety:P
Aż mnie korci Tobie odpisać , ale odpuszcza Tobie dzisiaj dzieciaku :mrgreen: .

p.s. To nas ????? to kogo masz na myśli ?????? chyba tylko Siebie :mrgreen:

wtorek, 20 stycznia 2009, 01:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kol. Meloman chyba trochę za głośno słuchał tego radia, albo skakał na piętach podczas klimatycznych programów w Vivie.
Ale nic to, na mecze można wchodzić bez opieki dorosłych, więc ja jestem o kol. Melomana spokojny.

wtorek, 20 stycznia 2009, 01:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

chlopaki temat byl inny, czy naprawde kazdy post trzeba zasmiecic niepotrzebymy wypowiedziami...

wtorek, 20 stycznia 2009, 13:21
Moderator
Moderator

adi0 napisał(a):
chlopaki temat byl inny, czy naprawde kazdy post trzeba zasmiecic niepotrzebymy wypowiedziami...

To bolączka nie tylko tego forum, ale czasem tak jest jak pytanie zabrzmi nie do końca szczerze. Widać nie uwierzyli tak do końca w to niekserowanie, abo cuś. :?
PS Generalnie to posłuchaj pego po prostu.

wtorek, 20 stycznia 2009, 13:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

kotin napisał(a):
adi0 napisał(a):

To bolączka nie tylko tego forum, ale czasem tak jest jak pytanie zabrzmi nie do końca szczerze. Widać nie uwierzyli tak do końca w to niekserowanie, abo cuś. :?
PS Generalnie to posłuchaj pego po prostu.

Spoko kotin, ale ja juz odpowiedz odstalem od filip_7575... PS. niesadze ze taka muzyke uslysze w radiu a tym bardziej na vivie... a wypowiedz pego chyba wniosla najwiecej do tego watku

wtorek, 20 stycznia 2009, 17:28
Moderator
Moderator

Małe sprostowanie
Ja dokleiłem się pod zapytanie v_grzes

p.s. Vivy i Mtv nawet nie ustawiam na TV wśród kanałów :P .

wtorek, 20 stycznia 2009, 17:39
Bywalec
Bywalec

Byc moze przesadzilem z ta viva bo faktem jest ze jest tam wiecej tandety niz czegos porządnego. Chodzilo mi NIE O PROGRAMY w tych tv, ale o niektore naprawde niezle kawalki! Sam nie mam zadnego dekodera tv w domu, wiec tym samym nie mam takich programow Lecz czesto mozna sie wlasnie NATKNAC na cos przyzwoitego, jak juz pisalem wczesniej. Gdyby ktorys z was zajarzyl ze klientowi ktory codziennie napewno slucha radia czy chodzby oglada programy muzyczne, wpadaja do ucha tz. "cieple kawalki" czyli te ktore aktualnie sa najczesciej grane. Ale najwidoczniej jurekwejh gustuje w tandetnych szlagierach typu "zlote obraczki" czy "pojdzmy w ta konczyne" Ludzie! Troche komercji i pomyslu! Nie wszytsko trzeba skladac do tandetnych saksofonowych kawalkow i do tego nalozone PIEKNE kolorowe rameczki dokola wraz z przelatujacymi obraczkami! Nabijacie sie z pomyslu szukania muzyki w taki a nie inny sposob, a pytacie potem innych z kad mozna ja brac. To totalna hipokryzja! Nikt nie poda wam ciekawych kawalkow jesli wy sami ich nie znajdziecie. Ale najpierw trzeba nauczyc sie sluchac.

P.S
Konkluzja mojego pierwszego postu bylo poprostu sposob na szukanie ciekawej muzyki. Nie podalem konkretnych nazw utowrow, bo to jest bez sensu. Chodzi o to by nauczyc sie sluchac tego co jest naprawde dobre, a nie kopiowac zaslyszanej muzyki od kogos. Bo takim sposobem nie zajdzie sie daleko. Na koniec moze podam kilka ciekawych grup muzycznych/piosenkarzy: Norah Jones, Coldplay, U2 Przesluchajcie, poszukajacie. Na koniec dodam ze wiekszosc moich utoworow wykorzystywnaych w moich pracach znalazlem wlasnie ZA POSRDENICTWEM RADIA czy szukaniu danych aratystow w odpowiednim miejscu w internecie.

wtorek, 20 stycznia 2009, 22:14
Moderator
Moderator

pego napisał(a):
... Ale najwidoczniej jurekwejh gustuje w tandetnych szlagierach typu "zlote obraczki" czy "pojdzmy w ta konczyne" ...

Nie! Z tego co wiem to nie. :lol:
Chyba potraktował Twoje rady jako skierowane do siebie i ... w takim razie na prawdę ładnie się opanował. :D
Ot takie forumowe nieporozumienia. :wink:

wtorek, 20 stycznia 2009, 23:00
Bywalec
Bywalec

kotin napisał(a):
pego napisał(a):
... Ale najwidoczniej jurekwejh gustuje w tandetnych szlagierach typu "zlote obraczki" czy "pojdzmy w ta konczyne" ...

Nie! Z tego co wiem to nie. :lol:
Chyba potraktował Twoje rady jako skierowane do siebie i ... w takim razie na prawdę ładnie się opanował. :D
Ot takie forumowe nieporozumienia. :wink:

A mozesz mi podac link do jakis jego produkcji? Mimo ze jestem nowy na tym forum juz wie sie troche o montowaniu, filmowaniu, muzyce i wszytskim co z tym zwiazane. Byloby swietnie poznać opinie innych w danych tematach. A jak narazie to mam wrazenie ze kazdy pisze tylko tyle ile uwaza za stosowne aby "nie wyjawic swoich sekretow konkurencji", dla mnie to bezsens.

wtorek, 20 stycznia 2009, 23:12
Moderator
Moderator

:mrgreen: Ostatni raz Tobie daruję i przestań pisać Swoje ... Wielki znawco muzyki :lol:

p.s. Masz rację podkład audio do kolacji wigilijnej lub pierwsze kroki wnuka dodam utwory >> Norah Jones, Coldplay, U2

p.s. Zacznij myśleć :?: ??????? tu nie wszyscy są ślubo-wkrętami .

p.s.2 Już mnie nie interesuje ten utwór > jeśli dodał bym go do jakieś sceny to będzie mi się kojarzył tylko z pego ., czyli dziękuję i rezygnuję . :oops:

wtorek, 20 stycznia 2009, 23:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona