Teraz jest czwartek, 22 października 2020, 19:26

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Targi w Łodzi 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Re: Targi w Łodzi
to co, jak z tym spotkaniem? ja 2 bede na 100 procent. wiec moze robimy ustawke na konkretna godzine np przy kasach albo gdzie?

piątek, 27 marca 2009, 04:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Byłem na targach po raz pierwszy i jest zadowolony. Wprawdzie mogłem sobie pozwolić pojechać dopiero w piątek, ale i tak z tymi co chciałem pogadać to pogadałem, to co chciałem wypróbować wypróbowałem i to co chciałem zobaczyć zobaczyłem :) Generalnie 8/10 - minus ze względu na rozrzucenie po kilku halach.

Czym byłem zawiedziony:

Wpadłem na warsztaty organizowane przez filmowiec.pl - podstawy filmowania i montażu. Sala zabita po ostatnie miejsce, ale ludzie bardzo szybko zaczęli wybywać, bo... takiego rażącego nieprzygotowania prowadzących nie widziałem w życiu. Poziom żenujący, wysławianie się padaczka, merytoryka żadna. Generalnie wytrzymałem tylko 10 min, więc nie będę na podstawie tak krótkiego czasu oceniać całych 3-godzinnych warsztatów. Jednak ta część, którą liznąłem daleka była od doskonałości. Wrażenie generalnie takie: przyszło dwoje studentów i próbowali książkową wiedzą zaskoczyć praktyków.

http://www.serwisweb.pl

niedziela, 5 kwietnia 2009, 09:27
Bywalec
Bywalec

Trzeba było przeczekać jeszcze 5 minut okropnego wykładu z oświetlenia i obiektywów i dotrwać do niesamowicie ciekawego i przydatnego wykładu Pana Jarosława Barzana z montażu. Jak dla mnie bomba!

poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 17:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ewunia napisał(a):
Trzeba było przeczekać jeszcze 5 minut okropnego wykładu z oświetlenia i obiektywów i dotrwać do niesamowicie ciekawego i przydatnego wykładu Pana Jarosława Barzana z montażu. Jak dla mnie bomba!

Klepnij pokrótce co mnie ominęło.

http://www.serwisweb.pl

poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 17:13
Bywalec
Bywalec

Warsztaty z montażu czyli ciekawostki i trochę zasad pokazanych na nowych polskich filmach (czysty materiał z kodem czasowym a następnie już zmontowane). W bardzo ciekawy sposób opisane co, jak i dlaczego.
Warsztaty z reżyserki też były ciekawe i zabawne :) Na przykładzie filmu amatorskiego omówione zostały błędy autorki filmu.

sobota, 11 kwietnia 2009, 15:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2