Teraz jest sobota, 21 kwietnia 2018, 13:16

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 pytanie o czołówkę dla świadków jehowy 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post pytanie o czołówkę dla świadków jehowy
Ostatnio nagrywałem ślub u świadków jehowy, zwracam się z prośbą do Was , jakie napisy dać w czołówce.
Czy jest coś co powinienem dodać w czołówce w stosunku do naszej chrześcijańskiej wiary ? Zamiast ceremoni w kościele było w jakimś królestwie , jak to odpowiednio obrać w słowa aby byli zadowoleni ?
Ktoś z was robił taką czołówkę dla nich ?

poniedziałek, 20 lipca 2009, 01:18
Bywalec
Bywalec

Post Re: pytanie o czołówkę dla świadków jehowy
napisz cos w stylu ze koniec swiata jest blisko :) A tak na powanie mysle że zeby jak chcesz dawac jakies wierszyki na poczatek to zapytaj ich poprostu. Bedziesz kombinowal, a jak przyjdzie co do czego to i tak bedzie sie im co innego podobalo..

poniedziałek, 20 lipca 2009, 09:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Tu poradzą:

http://www.watchtower.org/p/index.html

(osobiście nie mam z tą wiarą nic wspólnego i jej nie propaguję; odpowiadam na prośbę o pomoc)

poniedziałek, 20 lipca 2009, 10:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Po kiego grzyba ci jakieś wierszyki?? Nie potrafisz zrobić nic poza szablonem?? Skoro w czołówce katolickiej ich używasz to dla innych wyznań też musisz?? Wymyśl coś nowego, bez kiczowatych wierszyków i podpisów co gdzie, kiedy i żyli długo i szczęśliwie;-)

poniedziałek, 20 lipca 2009, 12:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

witam, w tamtym roku filmowałem ślub i wesele u świadków Jehowy,
Czołówkę zrobiłem normalną,czyli kto z kim i kiedy, rodzice, świadkowie, itp. tylko zamiast info., że ślub odbył się w kościele takim a takim, była info. o ślubie w USC (miejsce i data).
Sprawę wykładu w ichniejszym zborze pominąłem w czołówce,Tylko w wyborze scen w menu jakoś to tam nazwałem.
No i później do białego rana weselicho, że hej.... :mrgreen:

Nie przesadzaj z wierszykami, cytatami z biblii itp., to są normalni ludzie, wal czołówkę jak na zwykłe wesele tylko bez info. o kościele tylko USC :wink:

pozdrawiam

środa, 22 lipca 2009, 08:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

dzięki panowie/panie za wskazówki.
Na weselu kilka potknięć miałem bo powiedziałem młodemu aby przenieść młodą przez próg, a on powiedział mi że żadnego progu nie ma .Sto lat też nie chcieli zaśpiewać. Później już nic im nie proponowałem. Wesele takie najgorsze to nie było. Podczas filmowania mniej się napracowałem niż tradycyjnie, USC i wykład okolicznościowy z tripoda

środa, 22 lipca 2009, 14:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

v_grzes napisał(a):
dzięki panowie/panie za wskazówki.
Na weselu kilka potknięć miałem bo powiedziałem młodemu aby przenieść młodą przez próg, a on powiedział mi że żadnego progu nie ma .Sto lat też nie chcieli zaśpiewać. Później już nic im nie proponowałem. Wesele takie najgorsze to nie było. Podczas filmowania mniej się napracowałem niż tradycyjnie, USC i wykład okolicznościowy z tripoda

miałem dokładnie to samo, żadnego 100 lat, żadnego przenoszenia przez próg, w zasadzie żadnych zabaw i bez oczepin. Głównie tańce, było chyba Labado, i może Zorba. Podziękowanie rodzicom też było normalnie.

aha, grajek na ślubie miał zakaz grania Ave Maria i innych Maryjnych nutek, ale to już wynika z ich wiary. ( to tak w ramach info. jakby ktoś miał okazję filmować podobne weselicho) :D i faktycznie na wykład w zborze, watro mieć jakiś statyw- długo potrafią mówić.... :wink:

pozdrawiam

czwartek, 23 lipca 2009, 10:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]