Teraz jest piątek, 23 października 2020, 05:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 ANIMACJE WESELNE 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: ANIMACJE WESELNE
Krzysztof Jarzyna napisał(a):
Miałem nadzieję na dalszy rozwój ciekawej dyskusji, ale Kumak widać wstydził się swoich wypowiedzi. No nic.

nie widzę sensu rozmowy gdzie ktoś swoje domysły traktuje jako moje słowa....

Ostatnio edytowano czwartek, 13 czerwca 2019, 20:27 przez kumak, łącznie edytowano 1 raz

piątek, 5 lutego 2010, 18:18
Moderator
Moderator

Cytuj:
i jeszcze raz powrócę do dawania przykładu sobą- pokazujcie swoje prace
Tylko jest mały problem > to nie były Twoje prace=projekty .
My też mamy internet i też czytamy obcojęzyczne fora :P .

piątek, 5 lutego 2010, 19:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Panie Jurek

Ostatnio edytowano czwartek, 13 czerwca 2019, 20:31 przez kumak, łącznie edytowano 2 razy

piątek, 5 lutego 2010, 20:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

nie aktualne

Ostatnio edytowano piątek, 12 lutego 2010, 09:08 przez kumak, łącznie edytowano 1 raz

piątek, 5 lutego 2010, 20:35
Moderator
Moderator

Jak się Tobie takie rzeczy podobają to kup sobie Pinnacle14 > poruszasz suwaczkami i osiągniesz 100% lepsze efekty i będą to Twoje prace/projekty .

piątek, 5 lutego 2010, 21:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

klientom się podoba u mnie na wsi to nowość- nikt takich nie ma

piątek, 5 lutego 2010, 21:23
Moderator
Moderator

Nie o gust klientów chodzi lecz o to , że wcześniej przypisywałeś sobie te gotowe projekty .

piątek, 5 lutego 2010, 21:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

kumak napisał(a):
u mnie na wsi to nowość- nikt takich nie ma

dawno mnie tu na forum nikt tak nie rozbawił
:lol: :lol: :lol:

http://www.tokksa.pl
http://www.tokksa.pl/wild.php
http://www.facebook.com/pages/Tokksa/14 ... 140?v=wall

http://vimeo.com/tokksa
http://vimeo.com/tokksawild/videos

piątek, 5 lutego 2010, 22:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

nie widziałem w necie swoich przejść i moja wrodzona skromność powoduje ze poczekam na opinie innych niż mode :roll: rów

piątek, 5 lutego 2010, 22:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jurekwejh napisał(a):
Jak się Tobie takie rzeczy podobają to kup sobie Pinnacle14 > poruszasz suwaczkami i osiągniesz 100% lepsze efekty i będą to Twoje prace/projekty .

mam studio w 6- była razem z kartą wideo dc10+ i pinnacle studio 12 była razem z karta movie board pci500
nie montuje w studio ale używam tych programów do sprzętowej digitalizacji do mpeg2- polecam robią to w czasie rzeczywistym

piątek, 5 lutego 2010, 22:39
Bywalec
Bywalec

Ja w żadnym wypadku, przy żadnej okazji nie korzystam z animacji (w wiadomym znaczeniu tego słowa). Nawet przejścia ograniczam do przenikania i ściemniania, no w szale dam rozmywanie cz jakiś błysk.
Brzydzą mnie napisy w stylu "to jest Panna Młoda...to są rodzice Panny Młodej .. a teraz będą oczepiny..a teraz będzie w domu Pana Młodego. Po mojemu to traktowanie ludzi jak debili którym trzeba tłumaczyć po kolei co następuje. Większość widzów to rodzina czy goście weselni, każdy rozpoznaje chyba kto jest kto, a jak PM stoi przodem do siebie i nierytmicznie naśladuje ruchy warg księdza to chyba jasne że jest to przysięga małżeńska, nie trzeba podpisywać co to jest. Jak ubiera się człowiek płci męskiej a w jego okolicach kręci się drugi podobny, tylko mniej zestresowany to chyba jasne że oglądamy kawałek pt. U Pana Młodego,- więc po co to podpisywać ( widziałem wersję gdzie dodatkowo napis czytał lektor ) no chyba że jest to specjalne zamówienie jakiegoś domu pomocy społecznej.
Kiedyś zrobiłem mały eksperyment. Z półki zdjąłem 10 filmów na DVD i po kolei sprawdziłem tzw. czołówki. 2 z nich posiadały animowane czołówki:
1) "EuroTrip"
http://www.youtube.com/watch?v=pCRF_XP7 ... _embedded#
2) "Rat Race"
http://www.youtube.com/watch?v=E85wxAEn ... re=related
No ale przy takich czołówkach nie zbiera się na wymioty.
Reszta filmów to prosty początek z napisami, kto, co, i kiedy,- proste.
Od tego czasu moje "czołówki"-"wstępy" montuje wg. podobnej zasady.

niedziela, 7 lutego 2010, 03:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

....Nawet przejścia ograniczam do przenikania i ściemniania, no w szale dam rozmywanie cz jakiś błysk.
Brzydzą mnie napisy w stylu "to jest Panna Młoda...to są rodzice Panny Młodej .. a teraz będą oczepiny..a teraz będzie w domu Pana Młodego. Po mojemu to traktowanie ludzi jak debili którym trzeba tłumaczyć po kolei co następuje.......
Nic dodać, nic ująć - zgadzam się w 110% z tą wypowiedzią.
Ktoś dawno temu na tym forum napisał, że dobrze wykonany montaż to taki, którego nie widać.

niedziela, 7 lutego 2010, 11:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

podzielam opinie

Ostatnio edytowano czwartek, 13 czerwca 2019, 20:28 przez kumak, łącznie edytowano 1 raz

niedziela, 7 lutego 2010, 12:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ja w żadnym wypadku, przy żadnej okazji nie korzystam z animacji (w wiadomym znaczeniu tego słowa). Nawet przejścia ograniczam do przenikania i ściemniania, no w szale dam rozmywanie cz jakiś błysk.
Brzydzą mnie napisy w stylu "to jest Panna Młoda...to są rodzice Panny Młodej .. a teraz będą oczepiny..a teraz będzie w domu Pana Młodego. Po mojemu to traktowanie ludzi jak debili którym trzeba tłumaczyć po kolei co następuje. Większość widzów to rodzina czy goście weselni, każdy rozpoznaje chyba kto jest kto, a jak PM stoi przodem do siebie i nierytmicznie naśladuje ruchy warg księdza to chyba jasne że jest to przysięga małżeńska, nie trzeba podpisywać co to jest. Jak ubiera się człowiek płci męskiej a w jego okolicach kręci się drugi podobny, tylko mniej zestresowany to chyba jasne że oglądamy kawałek pt. U Pana Młodego,- więc po co to podpisywać ( widziałem wersję gdzie dodatkowo napis czytał lektor ) no chyba że jest to specjalne zamówienie jakiegoś domu pomocy społecznej.
Kiedyś zrobiłem mały eksperyment. Z półki zdjąłem 10 filmów na DVD i po kolei sprawdziłem tzw. czołówki. 2 z nich posiadały animowane czołówki:
1) "EuroTrip"
http://www.youtube.com/watch?v=pCRF_XP7 ... _embedded#
2) "Rat Race"
http://www.youtube.com/watch?v=E85wxAEn ... re=related
No ale przy takich czołówkach nie zbiera się na wymioty.
Reszta filmów to prosty początek z napisami, kto, co, i kiedy,- proste.
Od tego czasu moje "czołówki"-"wstępy" montuje wg. podobnej zasady.

Myślimy identycznie :D

PS.kumak nie wiem ile już filmujesz ale animacje podobają sie tylko na początku kariery kiedy ''leży'' u nas operatorka i montaż .Po jakimś czasie szybko uśwaidamiasz sobie że te animacje nie przeżyją dłużej jak ze dwa sezony i bedziesz za głowe chwytał jak mogleś taką wiochę wkładać do swoich filmów.Pewnie że one są na to aby ich używac lecz trzeba to robic z głową i musi to byc naprawdę przemyslane.M jak miłośc czy inne seriale, to głównie produkcja dla wieśmaków i dlatego w czołówkach jest to stosowane.Film bez tego typu animacji nawet po 30 latach obejrzysz z przyjemnością a z animkami? :D

niedziela, 7 lutego 2010, 13:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Cytuj:
kowboj997

pierwszego Panasonika dostałem w

Ostatnio edytowano czwartek, 13 czerwca 2019, 20:33 przez kumak, łącznie edytowano 1 raz

niedziela, 7 lutego 2010, 14:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona