Teraz jest środa, 19 września 2018, 23:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Panasonic nv-gs50 DV ->PC oraz czarno-biały obraz na TV H 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Panasonic nv-gs50 DV ->PC oraz czarno-biały obraz na TV H
Od razu mówię że jestem świeżo upieczonym filmowcem. Posiadam kamerę Panasonic NV-GS50 i mam z nią dwa problemy:

1 W jaki sposób przesłać film do komputera. Posiadam program "Ulead VideoStudio 7", lecz on widzi urządzenie jako kamerę internetową. Nie wiem o co chodzi.Chcę przesłać film poprzez port USB (ver. 2.0), Fire Wire nie mam w kompie. Czy program "DV Studio3" potrafi nagrać film(narazie wyczaiłem że może tylko zciągać poszczególne klatki).Jeżeli nie da sie skopiować filmu z kamery w/w programami, to który jest godny polecenia do wykonania kopiowania kamera-komp.

2 Mam jeszcze jeden problem z kamerą, mianowicie nie mogę ustawić aby obraz w telewizorze był kolorowy. Próbowałem już podłączać do dwóch telewizorów z wejściem chinch do kilku przez przejściówkę chinch -euro oraz podłączenia przez magnetowid. Za każdym razem efekt ten sam: obraz czarno-biały. Raz udało mi się oglądać obraz z kamery, ale to było na telewizorze który był podłączony z moją kamerą przez s-video. W zadnym moim telewizorze nie mam w/w złącza.

HELP ME

ps.Jak już wspomniałem jestem zielony jeżeli chodzi o kamery więc jeżeli palnąłem jakieś głupstwo to proszę o wybaczenie. :)

sobota, 19 lipca 2003, 21:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]