Teraz jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 04:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Dofinansowanie z Urzedu Pracy 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Dofinansowanie z Urzedu Pracy
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Niedawno ktoś podsunął mi pomysł zajęciem się właśnie wideofilmowaniem wesel i innych uroczystości. Znalazłem wiec to forum które wyjaśnilo mi wiele wątpliwości. I jak zauważyłem wielu tu doświadczonych i kompetentnych ludzi (dosc tego podlizywania:) No i Postanowiłem że spróbuje. Chciałbym prosić was o pomoc . Mianowicie szukam kogos kto niedawno wypelnial badz ma styczność z wnioskami o dofinansowanie zakładanej działalności . Mam tu wniosek http://pupbelchatow.pl/modules/mydownlo ... how_5.html (drugi od dołu) i prosił bym o pomoc w jego wypelnieniu. pozdrawiam

środa, 3 lutego 2010, 21:22
Bywalec
Bywalec

Post Re: Dofinansowanie z Urzedu Pracy
Witam. Wypełniałem w zeszłym roku na działalność związaną z wideofilmowaniem i fotografią. Środki otrzymałem. W czym pomóc?

środa, 3 lutego 2010, 22:02
Nowy
Nowy

hmm wiesz ciezko mi sie wogole jakos za to zabrac ! Bo nie wiem jak ich przekonac ze to wypali, wydaje mi sie ze najwiekszym minusem jest to ze nie mam w tej praktyce zadnego popartego dokumentami doswiadczenia. Chcialbym wiedziec na czym sie skoncentrować aby moj wniosek byl rozpatrzony pozytywnie.

czwartek, 4 lutego 2010, 10:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

z mojego ogródka...
paru kamerzystów wzięło taka pomoc. zwolnili się z firm gdzie do tej pory filmowali i poszli na swoje.
wiadomo ile kosztuje sprzęt i oprogramowanie i zusy... a dla mnie takie firmy to nie uczciwa konkurencja ponieważ każdy z nas musi na wszystko zapracować sam
i co dalej... a robią filmy ale za pól ceny bo i tak nie maja klientów i nie prędko ich będą mieć ale wtedy zus bedzie już normalny a sprzęt i oprogramowanie się zestarzeje

piątek, 5 lutego 2010, 18:47
Nowy
Nowy

moze jednak ktos mi pomoże :?

piątek, 5 lutego 2010, 21:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Panie metanol działaj bo na swoim to na swoim-w urzędach pracy sa komórki które Ci pomogą
dobrze żebyś nawiązał współpracę z miejscowymi kamerzystami. nie zarobisz dożo ale wzbogacisz warsztat i nawiążesz kontakty z kierowcami kucharkami zespołami i klientami i kiedyś jeśli będziesz ok to ci interes ruszy czego Ci z całego serca życzę

piątek, 5 lutego 2010, 22:33
Bywalec
Bywalec

Cytuj:
Chcialbym wiedziec na czym sie skoncentrować aby moj wniosek byl rozpatrzony pozytywnie.

Z moich obserwacji wynikało, że skoncentrować się musiałem na stronie 3, 5 - 7, a najbardziej na stronie 8 (duuuży optymizm) tego wniosku.
Nie ma złotego środka na otrzymanie tego dofinansowania, musisz sam pokombinować.Dobrze, abyś miał już coś ze swojego sprzętu. Ja praktycznie całość środków wrzuciłem w kamerę i wniosek przeszedł. Sprzęt foto miałem swój, komputer, statywy... etc.

sobota, 6 lutego 2010, 08:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

kumak napisał(a):
z mojego ogródka...
paru kamerzystów wzięło taka pomoc. zwolnili się z firm gdzie do tej pory filmowali i poszli na swoje.
wiadomo ile kosztuje sprzęt i oprogramowanie i zusy... a dla mnie takie firmy to nie uczciwa konkurencja ponieważ każdy z nas musi na wszystko zapracować sam
i co dalej... a robią filmy ale za pól ceny bo i tak nie maja klientów i nie prędko ich będą mieć ale wtedy zus bedzie już normalny a sprzęt i oprogramowanie się zestarzeje

No to teraz z mojego:-) Ogródka! Wszystko tak jak piszesz, tyle że dodatkowo pracują w szarej strefie (etacik bez ubezpieczenia). Po roku likwidacja firmy, remanent, podatek i jak się okazuje nikt nie chce ich przyjąć na etat "na biało". Zostają więc w podwójnej czarnej strefie bez jakichkolwiek ubezpieczeń drżąc panicznie, aby nikt ich nie podkablował, że dalej dorabiają filmowaniem...

sobota, 6 lutego 2010, 15:05
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Nad czym ty się człeku zastanawiasz _bierz kase jak dają_a po dwóch latach będziesz się zastanawiał co dalej___powodzonka :)

sobota, 6 lutego 2010, 20:18
Nowy
Nowy

dziekuje wszystkim za okazana pomoc ! Napisze jak mi poszlo:)

niedziela, 7 lutego 2010, 12:15
Bywalec
Bywalec

I jak ? zlozyles juz biznes plan do urzedu pracy ???

czwartek, 25 lutego 2010, 23:05
Nowy
Nowy

forumowicz napisał(a):
Nad czym ty się człeku zastanawiasz _bierz kase jak dają_a po dwóch latach będziesz się zastanawiał co dalej___powodzonka :)

Hej koledzy dziś dnia 05.03.2010 złożyłem właśnie wniosek do UP i czekamy z żoną na decyzję, a jutro mam kurs na możliwość foto & video w kościołach w sumie 100zł nie dużo za to a może się przydać

piątek, 5 marca 2010, 19:28
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

HDVISIONER napisał(a):
forumowicz napisał(a):

Hej koledzy dziś dnia 05.03.2010 złożyłem właśnie wniosek do UP i czekamy z żoną na decyzję, a jutro mam kurs na możliwość foto & video w kościołach w sumie 100zł nie dużo za to a może się przydać

W 2005 roku w mieście 120 tyś na kursie w kurii było 75 osób, w 2008 r. było 160 a w 2010 roku 262 osoby. Liczba ślubów się nie zwiększyła, efektu można się domyślić.

piątek, 5 marca 2010, 20:26
Nowy
Nowy

Pitu napisał(a):
HDVISIONER napisał(a):
forumowicz napisał(a):

W 2005 roku w mieście 120 tyś na kursie w kurii było 75 osób, w 2008 r. było 160 a w 2010 roku 262 osoby. Liczba ślubów się nie zwiększyła, efektu można się domyślić.

A kolega to tak konkretnie do czegoś pije czy pracuje w urzędzie statystycznym?

piątek, 5 marca 2010, 21:00
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

HDVISIONER napisał(a):
A kolega to tak konkretnie do czegoś pije czy pracuje w urzędzie statystycznym?

Po prostu nie zgadzam sie z twierdzeniem - jak dają to bierz. Bo tak robi wiele osób i tak jak już pisano potem są rozczarowani oni jak i odbiorcy ich filmów. Nie chwaląc się dzisiaj miałem parę, która przyszła po zdjęcia (nie ja je robie) i zapytałem dlaczego nie biorą filmu: bo się nam nie podobają. To ja pokaże swój, oglądnęli i wzięli - spodobało się. Jest na tym forum wiele osób, które robią dużo lepsze filmy niż ja, pokłon dla nich. Jest natomiast na rynku dużo prawdziwych partaczy, potem ludzie wogóle nie chcą brać filmów, bo części ich po prostu nie można oglądać, taki badziew.
Co to znaczy: spróbuje?? Czy ktoś z nas by chciał aby na naszym weselu ktoś sobie próbował!!
Co do statystyki to uwielbiam ekonomię i obliczenia ale tu podałem tą ilość bo mnie to zszokowało i jestem przekony, że rynek się bardzo zmienia. W tych latach na kursie byli moi znajomi, stąd wiem. Tak duża ilość nowych osób na rynku musi zwiększyć konkurencję, wiele osób niemających innego pomysłu na przyciagnięcie klienta obniży cenę a koszty o których prowadzący biznes doskonale wiedzą pozostaną na tym samym poziomie.

sobota, 6 marca 2010, 22:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona