Teraz jest poniedziałek, 24 września 2018, 13:38

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Linki do.... 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Linki do....
Ostatnio podalem troche linkow do zagranicznych stron teraz udalo mi sie znalecs polska strone z filmami

http://www.prokadr.pl

w zakladce galeria jest pare filmow ktore mozna zobaczyc a czy warto ocencie sami

piątek, 25 lipca 2003, 01:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Hirek, Profart, Witek,Kargul,Zbyszek,Gregory i inni zobaczcie i coś napiszcie jak oceniacie prace Prokadr profesjonalisty choćby z nazwy, bez krempacji przecież takie galerie są reklamą.

sobota, 26 lipca 2003, 02:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Właśnie je oglądam. Pierwszy, który obejżałem to ten kawałek z oczepin. Jestem pod "wrażeniem" oswietlenia sali. Coś więcej, gdy obejżę więcej kawałków.

sobota, 26 lipca 2003, 02:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zobaczyłem oczepiny, hirek tam chyba jest światło nastrojowe, kamera na automacie resztę zobaczę jak będzie więcej czasu/wtorek, środa/
Nazwa profesjonalna.

sobota, 26 lipca 2003, 12:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Światła rozstawione po rogach, prosto w ludzi (zobacz jeszcze "a to ciekawe") to ma być nastrojowe ! Myślę, że żartowałeś. Obejżałem jeszcze "komunię" i "do kościoła". Podstawowa uwaga to taka, jak pisałem wcześniej - do publicznej prezentacji wybiera się to co mam najlepsze. Jeżeli to było najlepsze ... Coś więcej napiszę tez tak w połowie tygodnia.

sobota, 26 lipca 2003, 14:42
Bywalec
Bywalec

http://www.wideofilmowanie.pl/filmiki.php

To jeszcze jeden adres w sieci ktory udalo mi sie znalesc juz jakis czas temu, sa tam probki filmikow ok 30s.Nie ktore robia dobre wrazenie ale sa zakrotkie na to zeby mozna bylo cos wiecej powiedziec.
Mysle ze to dobry pomysl na umieszczanie filmikow w sieci bo kazdy moze zobaczyc jak to robia inni a to zawsze jest ksztalcace lub podnosi na duchu ze nie jest az tak zle z jego wlasna produkcja albo ze jeszcze duzo sie musi nauczyc.To tak od naszej strony a i klient widzi czego moze sie spodziewac w danej firmie i czy to go zadowala czy ma szukac dalej.
Jesli ktos zna jakies adresy to prosze wpiszcie je.Mam rowniez nadzieje ze uwagi dotyczace filmow beda konstruktywne a nie wysmiewcze choc moze nie jednej osobie pojawi sie usmiech na twarzy lub otworzy sie noz w kieszeni.Zapraszam do dyskusji i do szukania innych stron

sobota, 26 lipca 2003, 20:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Takie troche naszpikowane efektami te filmy. ;(

sobota, 26 lipca 2003, 20:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Miło jest oglądać prace innych (podziwiać i krytykować) a może tak swoje dzieła udostępnicie?

No Panowie czekam/y na linki do Waszych stron www

obserwator

niedziela, 27 lipca 2003, 10:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Masz rację obserwator, ale nie do końca. Jeśli ktoś kto w dodatku utożsamia się z profesjonalizmem i wykłada ten profesjonalizm publicznie, (w tej chwili nie komentuję czy mi się podoba czy nie), powinien liczyć się z tym, że podkłada się pod pręgierz opinii i nie zawsze będą pochlebstwa, nie ma zmiłuj, właśnie na tym polega windowanie poziomu, powtarzam nie ma zmiłuj, w przeciwnym wypadku spoczniemy sobie na laurach i będziemy sobie produkować i zapełniać półki naszych klientów knotami. Wierzę w to iż kiedyś, ci co krytykują prędzej czy później będą musieli sami pokazać co mają do pokazania, mam już parę osób na oku, które stanowią niejako trzon składu tego forum. Osobiście jestem otwarty na takie konfrontacje i chociaż też nie udostępniłem nic do sieci, nie znaczy, że to ukrywam, ale po prostu nie mam czasu się tym zajmować, bo ciągle jestem spóźniony z terminami. Pozdrawiam

niedziela, 27 lipca 2003, 11:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Obejrzałem jeszcze trzy ,Teledysk w zasadzie chyba mógłby być chociaż troszkę w nim brak konsekwencji, zresztą takie formy nie są moim punktem zainteresowania ,natomiast reszta jest tragiczna nawet ciężko wyliczyć usterki to jest totalna usterka, powtarzające się przejścia które zastosowane pojedynczo i dopracowane mogły by być do akceptacji ale w takim wykonaniu i ilości są / tu naprawdę brak mi słowa/ kompletnym dnem. Realizator coś czytał/ przeostrzenia/ ale trzeba jeszcze mieć opanowany warsztat. Totalny brak przestrzegania/chyba nawet znajomości/ zasad operatorskich i montażowych. Brak stabilnego prowadzenia kamery, ostrości, umiejętności oświetlania.
Wiem ktoś może powiedzieć ze jest to nowatorstwo i wizja artystyczna ale ja jestem konserwatystą i nikomu nie życzę tak zrealizowanego filmu z wesela. Prokadr oferuje profesjonalizm ja wolę jednak zwykłych amatorów.
Proszę bez obrażania się jeśli ktoś coś pokazuje na tak szerokim forum
to musi się liczyć też z takimi opiniami jak moja.
Najbardziej mnie jednak razi sama nazwa w odniesieniu do reszty chociaż czołowka jest bardzo fajna.
Pozdrawiam.

niedziela, 27 lipca 2003, 23:26
Bywalec
Bywalec

Mysle ze czolowka jest najlepsza ze wszystkich prezentowanych "dziel"

poniedziałek, 28 lipca 2003, 09:01
Bywalec
Bywalec

Oto nastepne linki gdzie mozna zobaczyc filmiki
http://strony.wp.pl/wp/bajstudio/prezent.htm
pod szumna nazwa animacje jest ukryty filmik

http://www.kam3d.republika.pl/
a to czolowka firmy-calkiem ciekawa

a to dwa linki do filmow gdzie pierwszy to kawalek o tematyce weselnej(ciekawy pomysl)
a drugi to cos dla pracujacych z kranem

http://maciekk.pl/filmy/matrix1.mpg
http://maciekk.pl/filmy/kran.mpg

poniedziałek, 28 lipca 2003, 09:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Profesjonaliści co z tą ocena boicie sie czy poprostu nie znacie sie, zobaczcie i napiszcie

poniedziałek, 28 lipca 2003, 12:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Filmy
Z ciekawości zajrzałem na strone wideofilmowanie.pl

Może mam minimalistyczny stosunek do życia, ale zupełnie nie trawię takiej ilości efektów. Mozliwe że pokazano je aby zaprezentować swoje możliwości.

Film z wesela traktuję jako swego rodzaju dokument a nie teledysk z wodotryskami i latającymi złotymi gwiazdkami. Jesli chce się zobaczyć dobry dokument to na TVP od czasu do czasu coś puszczają... Jakiś czas temu widziałem też takowy na któym było pokazane wesele. Prosto - na temat.

Oczywiście kazdy ma swoje wymagania. Ale naszpikowanie filmu efektami dosyć często ocierającymi się o kicz nie jest ciekawe. Dodatkowy kontrast stwarza fakt że imprezy weselne często odbywają się w bardzo skromnych warunkach - chodzi o wystrój wnętrza. A nałozone na to "bogato" wyglądające efekty rodem z "Dynastii" kompletnie nie pasują...

O Blue Boxie wykorzystanym po to aby pokazać całującą się Młodą Parę na tle Luwru lub innego obiektu nie wspominam. Ktoś może zarzucić że prezentowane uczucie Młodej Pary jest tak sztuczne jak krajobraz...

Z drugiej strony równie łatwo zrobić podróż poslubną za pomocą BlueBoxu - czemu nie - zmienić tło na jakąć Niagarę lub panoramę Nowego Yorku lub też sanatorium w Ciechocinku. Jak pieknie i jak tanio.

Oczywiście troche przesadzam. Uroczystość weselna w polskim wydaniu jest troszkę kiczowata - zabawy weselne, suknie ślubne i ta cała oprawa. Także zdjęcia robione u fotografa, gdzie podstawione jest tło, a Młoda Para opiera się o gipsową kolumienkę pomalowaną olejną...
Może tak musi być.

Czasem porównuję film z wesela do strony internetowej. Za pomoca kilku ruchów z ładnej strony można zrobić paskudztwo - wystarczy zmienić kilka kolorów... Do tego animowane gify i różne kroje czcionki i gotowe.

OK. To takie moje luźne spostrzeżenia do tematu.

Pozdrawiam szystkich forumowiczów

I życzę umiaru we wszystkim.

emes

poniedziałek, 28 lipca 2003, 12:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Emes kolejny raz bardzo trzeżwe , racjonalne spojrzenie na temat ja siedzę w tej branży kilkanaście lat ale tak właśnie uważam jak Ty.
Pozdrawiam.

poniedziałek, 28 lipca 2003, 14:44
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona