Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 03:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Randka na stoku - scenariusz . . . 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Randka na stoku - scenariusz . . .
Witam umieszczam tutaj scenariusz który udało mi się stworzyć pod klienta, który chce nagrać swoją randkę na stoku narciarskim. Pomysł bardzo oryginalny, lecz właśnie o to chodzi. Klient wymaga a my staram się sprostać jego wymaganiom. Jeśli możecie rzućcie na to okiem. Może macie troszkę inną koncepcję.

Oto moja:

Randka na stoku

K = kobieta
M = mężczyzna

Ujęcie 1:

Plan całościowy, ujęcie „K” zjeżdżającej ze stoku, bardzo spokojnie ostrożnie.

Ujęcie 2:

Zbliżenie jadących nart wraz z wiązaniami i butami u „K”
Ujęcie 3:

„M” siada na wyciąg i zaczyna podjeżdżać do góry, w między czasie rozgląda się w około.

Ujęcie 4:

„M” jest już na szczycie stoku, po czym zaczyna zjeżdżać. Szalej jeździ slalomem, wymajając ludzi. Po chwili mija „K”.

Ujęcie 5:

Wykonane z za ramienia „M”, który zapatrzył się na „K”. Ujęcie pokazuje kawałek ramienia oraz obróconej twarzy w stronę kobiety.
Ujęcie 6:

„K” widząc zerkającego mężczyznę poprawia google i szczerze się uśmiecha, chcąc zauroczyć „M”, po czym upada.

Ujęcie 7:

Plan całościowy: „M” nie zważając na żadne przeszkody stara się pomóc „K”. Podjeżdża do niej, aby zorientować czy nic się nie stało.

Ujęcie 8:

Kadr na twarz ”K” z uśmiechem po zainteresowaniu „M” jej upadkiem, który był prowokacją do bliższego poznania.

Ujęcie 9:

„M” całuję „K” w policzek oraz podaje jej rękę aby ta mogła wstać. Po czym zaczynają rozmawiać.

Ujęcie 10:

W zawiłej rozmowie zaczynają zjeżdżać, śmieją się oraz żartują.

Ujęcie 11:

„M” zbacza z toru a „K” jedzie za nim. Następuje zatrzymanie „M” i „K”. „M” obejmuje „K” po czym zdejmuje google oraz czapkę „K”. Zaczyna powoli i delikatnie całować „K” . Następuje najazd obrazu na zaśnieżone drzewo.

Ujęcie 12:

W pewnym nieładzie (po względem ubioru, bez czapek googli). „M” i „K” zaczynają razem zjeżdżać na nartach trzymając się za ręce.

Ujęcie 13:

Kamera pokazuje oddalające się postacie „M” i „K”.

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, aby umieścić w środku, albo na zakończenie, proszę pisać, są bardzo mile widziane.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

czwartek, 4 marca 2010, 00:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Randka na stoku - scenariusz . . .
Całowanie nieznajomego na pierwszej randce??!! Przecież to nieodpowiedzialne! Ta dziewczyna nie posiada żadnego kręgosłupa moralnego, jak tak można ulegać obcemu facetowi:-))))

piątek, 5 marca 2010, 08:16
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

elwirka napisał(a):
Całowanie nieznajomego na pierwszej randce??!! Przecież to nieodpowiedzialne! Ta dziewczyna nie posiada żadnego kręgosłupa moralnego, jak tak można ulegać obcemu facetowi:-))))
-a może ta babiczka pochodzi z Chrzanowa:-))))

piątek, 5 marca 2010, 15:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ja się odważę trochę bardziej merytorycznie na temat "scenariusza" - jeżeli tak chciał Klient, to nie ma dyskusji - jeżeli Klient czeka na propozycję to ta jest - powiem szczerze - przewidywalna i mało subtelna (np. to całowanie)

mi się nie podoba...

osobiście w takim przypadku proponowałbym Klientowi rozwiązanie bardziej subtelne, dygresyjne, z pewnymi niedomówieniami...

niech się kręcą po stoku, niech się mijają, niech się krzyżują spojrzenia, niech będą próby podjazdy i wywrotki ... i cały czas nic.......a potem... bym ich unieruchomił na jednym krzesełku wyciągu, na górze, między słupami i odjechał zaczynając od wyraźnego zarysu przytulonych postaci na jakimś banalnym zachodzie słońca do całkowitego rozmycia

pomysł tak na szybko, do modyfikacji rzecz oczywista, ale z pewnością bez żadnych wymian płynów ustrojowych, żadnych zdejmowanych ciuchów itp

pg

DZIEŃ ŚWIRA

piątek, 5 marca 2010, 16:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Na koniec proponuję lekkie zderzenie na stoku i oczywiście finał w szpitalnej sali z nogami w gipsach i czułych uściskach :P

piątek, 5 marca 2010, 18:44
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Faktycznie co do tego pocałunku to może przesadziłem. Przyznaję się do błędu. Bardzo cieszę się, że pojawił się jakiś odzew na mój post, bo myślałem, że już nikt nic nie odpisze, ale jak widać, jednak znalazł się ktoś uprzejmy, kto zechciałby podzielić się ze mną pomysłem.

piątek, 5 marca 2010, 23:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

pr@del napisał(a):
Faktycznie co do tego pocałunku to może przesadziłem. Przyznaję się do błędu.

Pr@del! Przecież ja napisałam ten post dla żartu. A tu odezwało się już widzę paru moherowych braci, którym wymiana płynów ustrojowych nie pasuje;-) Zostaw to całowanie, przecież to normalne, że takie rzeczy młodzi robią na randkach. Nawet jeśli ta randka jest ich pierwszą...

niedziela, 7 marca 2010, 17:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Załącznik:
Rzepiska 2009 109.jpg
Rzepiska 2009 109.jpg [ 6.52 | Przeglądane 1465 razy ]

Typowy Klient ELWIRKI na stoku - fakt moheru tam nie uświadczysz... :D :D :D

moherowy brat

DZIEŃ ŚWIRA

niedziela, 7 marca 2010, 20:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Trochę stary jak na pana młodego. A co do moheru, to nie wiem, nie sprawdzałam, czy jakiś ma;-)

poniedziałek, 8 marca 2010, 13:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

DZIEŃ ŚWIRA

poniedziałek, 8 marca 2010, 15:44
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]