Teraz jest czwartek, 26 kwietnia 2018, 19:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 szukam kamerzysty na festiwal muzyczny-Kraków!!! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post szukam kamerzysty na festiwal muzyczny-Kraków!!!
cześć!

Jestem organizatorką pewnego krakowskiego festiwalu muzycznego. Planuję nagrać materiał z przesłuchań i kilku innych imprez towarzyszących konkursowi,a potem zmontowany film pokazać na gali finałowej. Na widowni będzie kilkaset osób, w tym media i znani ludzie z branży muzycznej.

Gwarantuję świetną promocję!!!
Film umieszczony będzie potem na naszej stronie z podlinkowaniem wykonawcy. Wszystkie współpracujące z nami media będą mogły wymienić nazwisko twórcy filmu.
Jeśli współpraca się ułoży-zaowocuje to dalszymi kontaktami przy innych naszych projektach.

Czas trwania: 15minut. Odbiorcami będą głównie młodzi ludzie, artyści;) wiec film nie moze być standardowo zmontowany. Kreatywność, pomysłowość, nieszablonowe wykonanie WSKAZANE!

Jeśli ktoś jest zainteresowany-proszę o pilny (festiwal za dwa tygodnie) kontakt mailowy asik137@wp.pl

piątek, 5 marca 2010, 17:22
Bywalec
Bywalec

Post Re: szukam kamerzysty na festiwal muzyczny-Kraków!!!
>Gwarantuję świetną promocję!!!

Taaaak, promocja swoja droga, tylko ze jeszcze przydaloby sie zaplacic za wykonana prace a nie szukac frajerow po forach dyskusyjnych :)

pozdrawiam
Maciek

sobota, 6 marca 2010, 19:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

maciek8791 napisał(a):
>Gwarantuję świetną promocję!!!

Taaaak, promocja swoja droga, tylko ze jeszcze przydaloby sie zaplacic za wykonana prace a nie szukac frajerow po forach dyskusyjnych :)

pozdrawiam
Maciek

Czekaj, czekaj. Ona co prawda nie napisała, że zapłaci za robotę. Ale też nie napisała, że nie. Napisz więc droga Asiu137 jakim budżetem dysponujesz, a my ci odpowiemy, co w tej cenie możemy dla ciebie zrobić;-)

niedziela, 7 marca 2010, 17:04
Nowy
Nowy

Witam
chętnie podejmiemy się współpracy z Państwem - jesteśmy otwarci i rozwojowi zapraszam do zapoznania się z nami :

www.pnblighthousestudio.pl.tl

pozdrawiam
Paweł Neugebauer

Załączniki:
BANER.jpg
BANER.jpg [ 175.11 | Przeglądane 170 razy ]
poniedziałek, 22 marca 2010, 02:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Wiedziałem!

Wiedziałem, że znajdzie się jakiś ...hmmm ...ktoś, kto jednak zaproponuje współpracę.
Przez takich... ktosiów ceny na rynku są, jakie są, a ludzie, którzy normalnie chcą żyć z tego, co robią (na profesjonalnym poziomie) muszą kombinować, żeby przeżyć kolejny dzień.

1, 2, 3, 4... muszę trochę ochłonąć

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

czwartek, 25 marca 2010, 14:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Cytuj:
Wiedziałem, że znajdzie się jakiś ...hmmm ...ktoś, kto jednak zaproponuje współpracę.
Przez takich... ktosiów ceny na rynku są, jakie są, a ludzie, którzy normalnie chcą żyć z tego, co robią (na profesjonalnym poziomie) muszą kombinować, żeby przeżyć kolejny dzień.

Stety-niestety (niepotrzebne skreślić), najpierw wideo, a potem cyfra rozwaliły układ branżowy obniżając próg wejścia, a właściwie to otworzyły rynek niemal dla każdego.
Gdyby nie było tych zasad, które pozwalają nowym osobom pracować nawet za darmo (aby wejść do gry, a nawet dla fanu), to z 99% prawdopodobieństwem, tacy jak ja, Ty i rzesza nam podobnych, zamiast zajmować się wideo, filmem czy grafiką pracowałoby co najwyżej pilotem przed tv. I jeśli odpowiada to obu stronom to takie zlecenie może zrealizować nawet nastolatek z zajawką na pożyczonym sprzęcie albo zawodowiec po kosztach bo nie ma nic innego do roboty. I nic Ci do tego.
Taka to uroda / brzydota (niepotrzebne skreślić) popularyzacji technologii i kultury. Jak komuś tęskno za niszą, to też nie jest bez wyjścia. Może się zająć animacją poklatkową w modelinie koreańskich przywódców, rekonstrukcją pierwowzoru piosenki harcerskiej na saksofon albo fenomenem kroku marszowego pingwina grzebieniastego.
Rozumiem, że Ci co narzekają na obowiązujący układ przejęli wielopokoleniowy interes wraz z wyposażeniem, i od razu kosili uczciwy pieniądz.

czwartek, 25 marca 2010, 16:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
poza tym nie wszystko trzeba robić dla pieniędzy... co nie?

czwartek, 25 marca 2010, 19:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zawsze się zastanawiałem na tym, że są takie zawody, w których tego nie ma. Weź takie taksówki. Tam zamiast obniżać, wręcz podnoszą ceny. I chłopy potrafią się skrzyknąć i ustalić, że nie schodzą poniżej X za km.
A auta, którymi jeżdżą często są tańsze od naszych kamer!

P.S.
Jakby komuś wpadło do głowy hasło "to idź na taksówkę" z góry odpowiadam: Kup sobie młotek 8)

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

piątek, 26 marca 2010, 11:02
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

LIGHTHOUSE STUDIO wiadomość na priv

piątek, 26 marca 2010, 17:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czytaj ze zrozumieniem. Festiwal dawno się odbył:-)

wtorek, 30 marca 2010, 12:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

MKmagic napisał(a):
I chłopy potrafią się skrzyknąć i ustalić, że nie schodzą poniżej X za km.

mówisz i masz
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów właśnie udzielił chłopom odpowiedzi:
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/4 ... e_cen.html

i bądź człowieku taksówkarzem...

wtorek, 30 marca 2010, 20:13
Nowy
Nowy

poszukaj sobie sprawdzonych kamerzystów, którzy są polecani przez innych ludzi, możesz takich fachowców poszukać na www.ofachowcach.pl

wtorek, 7 czerwca 2011, 18:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kamerzysta jest cały jeden (ty? ;) ), a operatorów nie ma wcale (chyba, że dźwigu :lol: ).
Życzę serwisowi sukcesu, ale... na ten przyjdzie jeszcze poczekać.

A co do wątku, to Grabos - samochody też znacząco staniały (mowa o używanych, ale jakoś na prowincji nowych aut na TAXI nie widuję), a usługi taksówkarskie mimo wszystko nie staniały.
Może to dla tego, że "kamerzyście" mama kupi kamerę, albo dostanie taki kasę na osiemnastkę, Adoba ściągnie z torrentów i można oferować stawki takie, że ledwie na fajki wystarczy (przecie mama dołoży, no nie?).
Jak ktoś podszedł do sprawy na poważnie, kupił sprzęt, kupił soft, wlicza w ceny koszt muzyki, amortyzacji sprzętu i... życia, bo to praca, która ma dać chociaż kieliszek chleba, to nie ma byka!

Ceny są, jakie są. Jak już się uczepiłem taksówkarzy (mam w rodzinie kilku), to brnę dalej: każdy wie, że samochód kosztuje, że paliwo doń trza tankować, a od czasu do czasu naprawiać/remontować/robić przegląd.
A u nas to nie? Kamera na której najczęściej pracuję kosztuje więcej, niż przeciętny wóz TAXI w Katowicach. A mam takie dwie! Też potrzebuje serwisowania, akumulatorów i kupy osprzętu. Z montażem jest podobnie - komp trzeba serwisować, na powietrze to nie chodzi, a soft trzeba aktualizować i utrzymywać na jako-takim poziomie.

Ale tego klienci już tak nie widzą.
A szkoda.

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

środa, 8 czerwca 2011, 19:09
Stały bywalec
Stały bywalec

Myślę, że aby się zareklamować to trzeba się na początku narobić za niewielką kasę. Jak już się pokaże klientom jaką jakość mogą u nas dostać, to można cenę podnieść. MKmagic, wydaje mi się że preferujesz niezdrową konkurencję, ale dopiero teraz, kiedy masz klientów i pełno zleceń. Ciekawe czy jak kupiłeś pierwszą kamerę i zacząłeś swoją przygodę z nią to ściągałeś od pierwszych klientów po 3500 za godzinny film z wesela. Niech każdy sam wycenia swoją pracę, nikomu nic do tego, a jak martwisz się o stratę klienta to albo jakość do góry albo ceny w dół.

środa, 8 czerwca 2011, 23:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

r4fall - zanim kupiłem pierwszą kamerę, biegałem z Betacamem i statywem za zawodowymi operatorami. Uczyłem się od nich, robiłem dla (za) nich poszczególne ujęcia i tak nabywałem swoją wiedzę i doświadczenie.
Nikomu nie proponowałem solidnej pracy za bezcen.

Cały czas dostaję propozycję robót od kolegów operatorów, bo współpracujemy ze sobą, a nie konkurujemy (jak napisałeś) niezdrowo.

Nie preferuję niezdrowej konkurencji. Przeciwnie! Niezrowa konkurencja, to sytuacja, gdy zaniżam ceny poniżej progu opłacalności (wyliczonego w sposób świadomy i fachowy*) oby tylko dostać robotę, którą by mogła dostać konkurencja. To właśnie jest niezdrowe.

Ma wrażenie, że sloganu o "zareklamowaniu się" nadużywa wielu w tej (i innych) branży, żeby proponować zbyt niskie stawki. A te niskie stawki proponują TYLKO dla tego, że chcą przejąć roboty konkurencji. A stać ich na to TYLKO dla tego, że dorabiają na boku kamerą do swojej pensji etatowej.

*- nie tak, żeby na robocie zarobić na suchą bułkę, oby starczyło do następnej roboty, tylko z uwzględnieniem ceny sprzętu, oprogramowania, kosztów licencji, dojazdu, a wreszcie własnego życia.

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

czwartek, 9 czerwca 2011, 18:45
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona