Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 22:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
 prezentacja na zakończenie filmu z 1 komunii 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post prezentacja na zakończenie filmu z 1 komunii
robię sobie projekty na komunie .ten na którym pracuje ma za zadanie przedstawienie dzieci które brały odział już w strojach z komunii.
nie jestem wierzący i nie chce urazić uczuć religijnych
na moim projekcie kolejne dzieci przepływają w łódce a za nimi jakby w chmurach stoi JP2 z podniesionymi rekami
jako tło muz chce wykorzystać muz,Barka
czy postawienie Papierza w wodzie nie jest zbyt drastyczne?wyglada jakby patrzył z nieba bo za nim słońce i chmury ale kto wie czy jakiś moher się nie przyczepi

środa, 21 kwietnia 2010, 00:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: prezentacja na zakończenie filmu z 1 komunii
jak bedzie po wodzie chodził to chyba najgorsze rozwiązanie ;)

PS. Papież przez Ż a nie RZ :)

4GB RAM 800Mhz
GF8600GT 256 MB VRAM

środa, 21 kwietnia 2010, 00:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

http://www.youtube.com/watch?v=re9wBsPSDhY
to próbka i otwartym na krytykę i propozycje :lol:

środa, 21 kwietnia 2010, 00:32
Moderator
Moderator

to będzie trwać za długo i wygląda maksymalnie monotonnie. masz jakąś alternatywę? (zero złośliwości!)

pozdrawiam

środa, 21 kwietnia 2010, 00:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

mogę przyspieszyć lub zrobić 36 lódek i puścić na nie kolejno kamerę to nada dynamiki ale nie chce przesadzić
nie wiem co robią inni i to 1 z projektów a czasu mam 3 tygodnie
aaaaaaa barka nie jest szybka a dzieciom sie podoba

środa, 21 kwietnia 2010, 00:40
Moderator
Moderator

jak przyspieszysz, to uzyskasz groteskowy efekt. piszesz "zrobić 36 łódek". a masz też inny pomysł? bo w kółko te łódki to będzie masakra. czasem "zwielokrotniony" pomysł może zabić projekt...

środa, 21 kwietnia 2010, 07:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

racja ale jakoś te dzieci trzeba pokazać a ich 36-lodki są bo woda .jakoś dziwnie wyglądały by dzieci chodzące po wodzie.wyjście?ruszyć kamera....
mogę dać inny grunt ale trzeba się zastanowić jak je przemieszczać,
najłatwiej w placeholder i narzucając im rożne trajektorie i wtedy nie ma problemy z wycinaniem postaci
a możne dziewczynki płyną w lewo a chłopcy w prawo?
lodka jest miedzy innymi dlatego ze mam umówiona sesje foto przed kościołem i będę miał zrobione 36 fotek na przezroczystym tle
a tak w ogóle to zażyczyli sobie żeby na każdej płycie na poczatku była fotka właściciela płytki-to nie kaseta ze można było na początek coś wkleić

środa, 21 kwietnia 2010, 08:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Może nie powinienem zabierać głosu, bo tego typu rzeczy nie są w ogóle w moim stylu, więc mogę być nieobiektywny. Ale zgadzam się Grassem, że będzie monotonnie, długo i (nudno?).

kumak napisał(a):
lodka jest miedzy innymi dlatego ze mam umówiona sesje foto przed kościołem i

Cały czas nie wiem dlaczego muszą być łódki? (bo utwór "Barka"?)

kumak napisał(a):
a tak w ogóle to zażyczyli sobie żeby na każdej płycie na poczatku była fotka właściciela płytki-

I zgadzasz się na to? Będziesz robił 36 różnych płytek?

środa, 21 kwietnia 2010, 12:37
Bywalec
Bywalec

kumak napisał(a):
a tak w ogóle to zażyczyli sobie żeby na każdej płycie na poczatku była fotka właściciela płytki-to nie kaseta ze można było na początek coś wkleić

Ja bym im albo podziekowal albo odpowiednio skasował....Trzeba wytłumaczyć że taka zabawa nie jest dla Ciebie zbyt dochodowa...

środa, 21 kwietnia 2010, 12:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

właśnie łódki bo ludzie chcą piosenkę barka i koniecznie wizerunek JP2-mógłbym go dać troszkę wyżej bo wygląda jakby się topił z podniesionymi tak rekami.
zrobiłem projekt ogrodu ale to będzie w części ze tak powiem świeckiej filmu z komunii wiec nie chce się powtarzać
ja rozumiem ze 36 dzieci nie da się pokazać w minute-zwlasza ze będzie to oglądać cala rodzinka i każdy zechce swojego pupilka zobaczyć
Avantura jak bedzie w Twoim stylu?jak ty to robisz?-napisz to to przerobie na swoja modle...bo rytm piosenki jest taki ze każde dziecko było by około 6,23 sekund
żeby nie ta barka to nie było by wody i lodek-ma m fajne 14 warstwowe psd ze polna ścieżką wijąca się do góry-ale dzieci fotki będą miały siedzące wiec i na prezentacji muszą w czymś siedzieć-miałem wersje w oknach samolotu ale to ostatnio niesmaczne :evil:

Ostatnio edytowano środa, 21 kwietnia 2010, 13:21 przez kumak, łącznie edytowano 2 razy

środa, 21 kwietnia 2010, 12:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

wiku -właśnie-kiedyś jak były kasety to specjalnie tak robiłem bo kasety kopiowali
teraz nie filmuje tych co tego nie chcą
1 pani da 50 za jej chrześniaka i ok zrobię bo za 4 sztuki to się już opłaca ale nie zrobię wszystkim

środa, 21 kwietnia 2010, 13:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie wchodzę w Komunie w ogóle. Z różnych powodów. Nie kręci mnie kręcenie komunii :wink: (wiem, wiem, żaden grosz nie śmierdzi). W przypadku ślubów mam całą masę pomysłów na pokazanie "tego dnia", natomiast Komunia rządzi się swoimi prawami i ciężko wyjść poza pewien schemat.
Więc nie powiem Ci jak ja to robię, bo tego nie robię.

Rozumiem, że nie będziesz robił 36 różnych płytek??? Nie odpowiedziałeś jasno.

Hasłowo:
-Papież zdecydowanie za mały i faktycznie wygląda jak by tonął.
-gdyby Twoje dziecko było np. siedemnaste, dwudzieste trzecie, dwudzieste ósme, trzydzieste trzecie podczas prezentacji,- to nie nudziło by Cię czekanie, aż pojawi się Twoje dziecię?
Czy miałbyś jakieś emocje dotyczące innych dzieci?
-może na końcu po prostu zrobić klip "podsumowujący" pod "Barkę"?
Z ładnymi obrazkami kościoła, księdza, detali/symboli kościelno-religijnych, dzieci pokazywane raczej grupowo - aby nie było niesprawiedliwości-wplecione foty (też grupowe),
- LUB tego typu klip ze zbliżeniami Twoimi video lub zdjęciami konkretnych dzieci.(PiP rozmycie, mgiełka itp) - z Barka trwa około 4 minut, więc powinieneś się wyrobić ze wszystkimi dziećmi. Wydaje mi się, że może to być ciekawsze i może powodować jakieś emocje... Ale tak jak powiedziałem wcześniej, - nie moje klimaty :roll: Nie wiem, nie znam się :wink:
Pozdrawiam

środa, 21 kwietnia 2010, 14:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

dzięki za opinie...
inna płytkę zrobię pani która dodatkowo zapłaci...
mam fajna parafie gdzie komunia to nie dodatek do mszy sw
każde dziecko siedzi obok swoich rodziców tak ze nie ma żadnych scen grupowych tylko parę planów ogólnych oraz lewej i prawej części kościoła .na ambonie umieszczam 1 kamerę która nagrywa plan ogólny ołtarza 2 kamera robię zbliżenia i inne akcje...
dzięki temu każde dziecko jest pokazane wiele razy
komunia kończy się scena zbiorowa przed kościołem
nie ma wiec potrzeby robienia jakiego kol wiek pod sumowania bo impreza za krotka
co do tej prezentacji to każdy wie ze pamięć ulotna dlatego rodzice prosili oto żeby na końcu pokazać wszystkie dzieci co mi jest na rękę bo porobię fotki za które wezmę dodatkowa kasę bo na komunii foto robi inna firma
ps. jp2 trochę uniosę i zrobię jakiś krajobraz który go umieści na niebie i wyjmie z wody
szkoda ze była ta katastrofa bo ładnie by wyglądało dzieci siedzące na chmurkach....zamiast łódek-a te chmurki popularne na intro ze ślubów

środa, 21 kwietnia 2010, 16:03
Moderator
Moderator

Nie wiem, dla mnie taka prezentacja dzieci zalatuje początkami montażu z lat pierwszych VHS, ale jeśli już chcesz, aby tak ona wyglądała, niech może każda kolejna łódka pojawia się zaraz za poprzednią tak, by na ekranie widniało wciąż powiedzmy troje dzieci, pozwoli to znacznie skrócić czas trwania tej sekwencji, bez przyspieszania "dryfu" łódek.
Koledzy pytają o to, czy nie masz innej alternatywy, lecz obawiam się, że chcą w ten sposób elegancko dać Ci do zrozumienia, że nie wygląda ona najlepiej. (Bez złośliwości).

środa, 21 kwietnia 2010, 17:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

a ja to po to to pokazuje...ciekawi mnie co robią inni bo w necie nic na ten temat nie ma-czego się ludzie boja pokazać?
robię projekt gdzie lodki stoją a kamera pędzi- trochę to szybsze i jest i barka i j Jp2-JEST 5 ROCZNICA wiec tak ludzie wymyślili
widziało się trochę komunii.. na początek widok kościoła i napisy na koniec obrazki z dziećmi i lista obecności a pomiędzy... na żywca z lub 2 kamer..oglądałem sporo komunii z wawy z przed roku albo 2 i przekonałem się ze tak to ja robiłem kiedy nie miałem kompa- wiec bardzo dawno
wczoraj na spotkaniu ludziom podobało się jak pani czyta listę a przed nią na rozwiniętym ekranie pokazują się dzieci-robiłem tak od 14 lat ale chce to zmienić bo mi się przejadło

Ostatnio edytowano środa, 21 kwietnia 2010, 17:36 przez kumak, łącznie edytowano 1 raz

środa, 21 kwietnia 2010, 17:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona