Teraz jest niedziela, 22 kwietnia 2018, 14:26

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 ZAKAZ FILMOWANIA W KOŚCIELE 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ZAKAZ FILMOWANIA W KOŚCIELE
Uprzedzam wszystkich!!!!! Warszawa Wilanów Kościół Sw. Anny. Proboszcz od lipca b.r wprowadził absolutny zakaz filmowania uroczystości. Wszelkie interwencje , prośby i błagania nie pomagają. :!:

piątek, 8 sierpnia 2003, 14:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Co to znaczy zakaz filmowania w kosciele???
Pisz czlowieku do Watykanu - z zadnymi kapucynami sie w polsce nie uzeraj bo wszyscy sa po jednych pieniadzach - zadzwon do Radia Maryja i TV TRAM.
W sumie to kosciol jest dla ludzi a nie ludzie dla kosciola. Jak na tace to bardzo prosimy bo kosciol jest biedny ..... nie ma za co swiatla oplacic no i na paliwo do mercedesow potrzeba. Buuuu nei cierpie tych darmozjadow, stawiam ich na rowni z komarami.....

piątek, 8 sierpnia 2003, 19:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Daj jakieś namiary na tego gnoja, to pomożemy mu zrozumieć hkto dla kogo pracuje. Pozdrawiam

piątek, 8 sierpnia 2003, 20:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
podobno już mu przeszło-filmował ktoś tam ostatnio?

poniedziałek, 18 sierpnia 2003, 11:52
Bywalec
Bywalec

juz tam no ja z nim pogadam 8)

poniedziałek, 18 sierpnia 2003, 14:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Filmowałem w tym kościele 16.08.2003. Co prawda moje wejście tam z kamerą nie było takie łatwe, ale udało mi się. Sprawa obiła sie o Kurię. Ksiądz Biskup wyraził zgodę na moje wejście.
Zrobiłem to tak: dowiedziałem się, że moga byc problemy, więc wcześniej poszedłem do księdza proboszcza chcąc się przedstawić, On od razu powiedział mi że JEST KATEGORYCZNY ZAKAZ, napisałem do niego pisemną prośbę, na którą On musiał pisemnie odpowiedzieć, to zaniosłem do Kurii. WSZYSTKO.

sobota, 4 października 2003, 14:37
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post wilanów
też znam tego proboszcza od złej strony:
na grób w Wilanowie na cmentarzy spadło drzewo i pękł pomnik. Musiałem zrobiś nowy na swój koszt. Gdy zamawiałem usługę u miejscowego kamieniarza to powiedział cytuję: "dobrze że Pan teraz to robi bo ksiądz jest na urlopie i nie będzie Pan musiał mu płacić za postawienie pomnika".
Przepraszam ! ale to on odpowiada chyba za stan cmentarza i to on powinien mi naprawić szkodę a ja w końcu nie stawiałem nowego grobu tylko naprawiałem szkodę która nie powinna się wydarzyć.

środa, 26 kwietnia 2006, 14:57
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Witam. Ja filmowałem tam chyba 25 czerwca 2005r. Poszedłem do proboszcza przedstawiłem się, zażadał odemnie Zaświadczenie z Kurii, dałem mu skana, strasznie sie oburzył że to kopia ale jakoś przeszło, kazał mi stać cały czas pod zegarem(jest taki przy ołtarzu), gdyby nie ja, fotografa by wywalił bo nie miał świstka ale powiedziałem że jest odemnie z firmy i mu pozwolił robic zdięcia. To był pierwszy proboszcz który zażądał odemnie tego świstka. Pozdrawiam Gracje i Henia :D :mrgreen:

środa, 26 kwietnia 2006, 23:01
Stały bywalec
Stały bywalec

Za dużo KASKI!! U nas jeden jest udany co zakazuje filmować na kazaniu jakby to był temat TABU :) Nie nauczył się czy co ?!? Drugi z kolei mówi "kręcić wszystko kręcić jak najwięcej kręcić niech sie młodzi cieszą" <- to rozumiem :):)

środa, 26 kwietnia 2006, 23:15
Stały bywalec
Stały bywalec

Witajcie w lutym 2006 filmowalem w tym kosciele i nikt mi nie zabronil filmowac , fakt pozwalaja tylko w jednym miejscu stac ale nie zakazuja filmowania .Pozdrawiam

czwartek, 27 kwietnia 2006, 12:38
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]