Teraz jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, 02:30

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 canon xl1 s. Problem z ostrością 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post canon xl1 s. Problem z ostrością
witam. Staram się dużo szukam po necie ale z tym to już nie potrafię sobie poradzić. I nie rozchodzi się o picie wódki na weselach bo ten temat już czytałem na tym forum. Obraz z kamery zachowuję się tak jak zrobienie zdjęcia obiektywem z front lub back fokusem. Porównałem tą kamerę z amatorskim samsungiem i ewidentnie widać brak głębi ostrości w canonie. ustawiałem już ostrzenie ma maksa i przepatrzyłem wszystkie zależności przysłon, długość migawek, dobre światło czy niedostateczne jakość wideo jest taka sama. Czy ma ktoś pomysł jak można podrasować ostrość czy może kamera jest z jakąś wadą lub jest to naturalna cecha tego modelu? z góry dziękuję za pomoc.

sobota, 25 września 2010, 18:01
Bywalec
Bywalec

Post Re: canon xl1 s. Problem z ostrością
Kręciłem do niedawna starszym modelem xl1 który zresztą sprzedaje bo kupiłem soniaka hdv ale te modele tak mają ze na automacie gubi ostrość.
Musisz przejść na manual przy ostrości i ciągle zwracać uwagę jaka jest. Dostrajasz ją przyciskiem obok przełącznika auto/manual na obiektywie.

piątek, 8 października 2010, 13:31
Nowy
Nowy

Post Re: canon xl1 s. Problem z ostrością
Dzięki za informacje. Ostatnie wesele już tak robiłem i już było lepiej ale jeszcze o ten efekt ni się nie rozchodziło dlatego już ją wystawiłem na sprzedaż i również chcę przejść na hd tylko nie wiem jakiej firmy. Pozdrawiam

środa, 20 października 2010, 11:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]