Teraz jest piątek, 21 września 2018, 14:50

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Nowy projekt TV-poszukiwany operator, montażysta 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Nowy projekt TV-poszukiwany operator, montażysta
TVIP poszukuje *operatora*-montażysty do realizacji:
newsów, relacji w Zagłębiu Dąbrowskim, na Śląsku do telewizji internetowej oraz kablowej,
potrafiącego montować w programie Adobe Premier

Zadania:
Praca w studiu lub realizacja materiałów wyjazdowych
Praca z kamerą AVCHD Sony A2000E
(Własna kamera i statyw będą dodatkowym atutem)
Praca na stałe: ½ etatu plus dodatkowo soboty i niedziele
Okres próbny: miesiąc

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz własnych materiałów na adres: biuro@kanal99.pl

wtorek, 1 marca 2011, 15:56
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Re: Nowy projekt TV-poszukiwany operator, montażysta
"½ etatu plus dodatkowo soboty i niedziele"
Sobota, niedziela + pozostałe dni do tego mile widziany swój sprzęt, a za to wszystko 0,5 etatu. Chyba się na rozumy pozamienialiście z muszlą klozetową.

środa, 30 marca 2011, 22:33
Bywalec
Bywalec

7k netto i mogę iść :) skoro tylko 1/2 etatu z sobotami i niedzielami :)

środa, 30 marca 2011, 22:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

dokladnie, wszystko zalezy ile placa za te pol etatu

czwartek, 31 marca 2011, 00:07
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Już na dzień dobry oszczędzają na ZUS, tj. emeryturze przyszłego pracownika, to z pewnością zapłacą 7k :-)

czwartek, 31 marca 2011, 09:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Starym zwyczajem strugacie kozaków, a ogłoszeniodawca właśnie sobie wybiera, przebiera, kaprysi ...

czwartek, 31 marca 2011, 13:11
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

I git, niech liczą, skoro są takimi kozakami. Szukają kogoś z doświadczeniem, a nawet nie pokuszą się o ogłoszenie na jakimś portalu. Stać ich na forum i 0,5 etatu, bo po co odprowadzać komuś ZUS... Do tego praca w weekendy. Oszczędzać kosztem pracownika potrafi każdy, pytanie tylko czy ta oszczędność gwarantuje profesjonalną realizację zleceń, zadowolenie klienta oraz satysfakcję przyszłego pracownika, który w ten sposób nie zarabia na swoją (i tak skromną) emeryturę.

czwartek, 31 marca 2011, 13:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Srewer ma racje, przekret jak 4 litery i pierwsza ''C''.
Ale juz pierwszego kwietnia sie okaze co bedzie reprezentowac ten kanal tv z numerem dziewiecdziesiat dziewiec, bo narazie ich strona nie chodzi.
Wlasnie dlatego uwazam ze kazdy odbiorca produktu powinien brac paragon lub rachunek, bo nie biorac, dajemy szanse dla takich wlasnie sytuacji, ktore moga spotkac kazdego z nas.I to tyczy sie nie tylko tego przypadku ale ogolnie.
Skoro ktos nie wystawia rachunku znaczy sie ze kreci, jak kreci to zapewne w kazdym nadarzajacym sie do tego momencie gdzie widzi zysk wylacznie dla siebie. Ponad to skoro nie wystawia rachunku mozemy podejrzewac, ze zatrudnia na czarno pewna czesc kadry lub kreci tak zeby zaoszczedzic, ale nie na swoim grzbiecie.
Wiem, wiem ze pol Polski pracuje na czarno i wszyscy o tym wiedza ale dlubiac palcem w nosie spogladaja w sufit z glosnym wyrazem zdumienia ze o niczym nie wiedza.
Ja mam zasade, zawsze prosze o wystawienie rachunku bo przeciez uslugodawca rowniez musi oplacic swoj zus itd a jesli posiada prcownikow to tymbardziej, bo patrzac z punktu zatrudnionego pracownika rowniez chcielibysmy miec godna pensje i oplacone skladki.
Takze moje haslo dla takich sytuacji brzmi: dymac ''Dymokratow''.

czwartek, 31 marca 2011, 14:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie mogę czytać tych desperackich przepychanek :lol:

Wiadomo, że każdy chciałby pracować na pełen etat i dostawać na rękę tyle kasy, żeby nie ciułać z miesiąca na miesiąc.
Ale jest też coś takiego jak panujące realia! Jest praca w danym wymiarze za określoną stawkę i koniec.
Dlaczego smarujecie po całości skoro nie jest to praca dla Was? A może żal Wam d... ściska że nie mieszkacie w tym rejonie i przez to jesteście wykluczeni? A może dlatego, że ktoś by śmiał zblokować Wam możliwość wyciągnięcia kasy ze ślubów?

czwartek, 31 marca 2011, 14:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

chyba nie :)

czwartek, 31 marca 2011, 15:30
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

andrzej_men napisał(a):
Nie mogę czytać tych desperackich przepychanek :lol:

Wiadomo, że każdy chciałby pracować na pełen etat i dostawać na rękę tyle kasy, żeby nie ciułać z miesiąca na miesiąc.
Ale jest też coś takiego jak panujące realia! Jest praca w danym wymiarze za określoną stawkę i koniec.
Dlaczego smarujecie po całości skoro nie jest to praca dla Was? A może żal Wam d... ściska że nie mieszkacie w tym rejonie i przez to jesteście wykluczeni? A może dlatego, że ktoś by śmiał zblokować Wam możliwość wyciągnięcia kasy ze ślubów?

1. Ciułać można na siebie, jeśli ciułasz na kogoś to jest to wyzysk oraz ewentualnie Twoja życiowa nieporadność.
2. Ten przypadek to oszczędność na sprzęcie i świadczeniach pracownika.
3. Realia są takie, że jeśli nie zadbasz sam o swoje interesy to nikt inny tego nie zrobi. Dasz się wykorzystać, to będziesz wykorzystany.
4. Mieszkam w Lublinie i est mi tu dobrze, za zleceniami i tak ganiam po całym kraju. Żal mi dupę ściska jedynie gdy widzę Range Rovera Vouge 5,0 V8, bo na razie mnie na niego nie stać.
5. Nie mam pojęcia co ma TV internetowa mieszcząca się 300 km ode mnie do moich zleceń weselnych, ale skoro tak twierdzisz, to pewnie masz rację :-)

Ostatnio edytowano czwartek, 31 marca 2011, 16:05 przez screwer, łącznie edytowano 1 raz

czwartek, 31 marca 2011, 15:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

W takim razie bardzo się cieszę że tak nie jest :lol:
Oczywiście że mam rację, we wszystkim!

czwartek, 31 marca 2011, 16:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

andrzej_men napisał(a):

Nie rozumiesz zasady dzialania systemu, ktory jest lamany i dziki czemu wlasnie jest tak zle jak jest.
Kazdy pracownik odgornie zakladajac jest najslabszym ogniwem w calosci dzialania systemu zatrudniania i odgornie jest skazany na niepowodzenie jesli chodzi o warunki zatrudnienia(nawet jesli mialby zarabiac 10tys/mc,bo skoro pracodawca oferuje na danym stanowisku tyle to czesto,choc to nie regula, da sie wyciagnac z tego znacznie wiecej,wiec i tak wszystkiego nie zgarniesz ze zrozumialych wzgledow).Wiec chodzi o to zeby prawnie zamknac odpowiednio obrot pieniadza i zagwarantowac odpowiednio godne wynagrodzenia i benefity jakie naleza sie ludziom bez znaczenia na branze.
Pomysl przez chwile ze jestes na miejscu osoby ktora chce pracowac w jakiejs branzy bo to lubi i jest w tym dobra.
I oto widzi takie ogloszenie. Pierwsza mysl po przeczytaniu naglowku, kurcze ale mam farta moze mnie wezma. Kilka minut pozniej po przeczytaniu ze zrozumieniem radosc opada, gdy zrozumiesz, ze to opcja dla jelenia do wydmuchania.A w sensie calosciowym chodzi o to, ze jak ktos raz tak zrobi to inni beda probowac rowniez w innych miejscach tak jechac.
I na zakonczenie zadaj sobie pytanie.Czy chcialbys byc na miejscu osoby zatrudnionej w takich realiach.
Dlatego wymuszajac rejestracje zarobkow wymuszasz na prowadzacym dzialalnosc legalnosc jego dzialan w stosunku do pracownika,panstwa i w efekcie koncowym do ciebie, gdyz kolo obrotu uslug samo sie napedza i ty tez z tego skozystasz.Jezeli jednak taki delikwent robi cos nie tak to jedyny bicz na niego to US army:) ale to juz nie nasza w tym dzialka.
Dlatego wszyscy co napisali powyzej rozumieja fakt ze takie wyskoki ogloszeniowe powinny byc okreslone na dzien dobry aby nikt nie nadzial sie na ''super sex oferte zycia''.

czwartek, 31 marca 2011, 16:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dzięki za wnikliwy rozbiór teorii systemu. Teraz już wiem, że oni nawet jak mi robią dobrze to tylko dlatego żeby mi nie zrobić lepiej (no, nie zawsze, w końcu nie wszyscy są tacy źli). No i, że potrzebna jest regulacja. Aby "prawnie zamknac odpowiednio obrot pieniadza i zagwarantowac odpowiednio godne wynagrodzenia i benefity jakie naleza sie ludziom bez znaczenia na branze" proponuje ogłosić dzień walki z wampirem, sejmową komisję pod kierownictwem Buffy oraz podkomisje, grupy robocze, ministra bez teki, sztab kryzysowy do walki z żywiołem, ekspertów przy sejmikach wojewódzkich, doradców wojewodów, a w komisariatach dzielnicowych powołajmy grupy zadaniowe złożone z psychologa, księdza i kogoś z rodziny burmistrza. Korzystając z okazji wysuwam moją skromną osobę na stanowisko honorowego prezesa klubu wyssanych podczas snu, a towarzysza BP777 proponuję mianować chłodnym analitykiem u ministra bez teki (do czasu otwarcia kancelarii tylko pół etatu, ale na starcie zapewniają diety, rozłąkowe oraz służbowy internet).
Podpisów intelektualistów nie chce mi się nawet zbierać bo jak na razie nikt nie wymyślił lepszej metody do walki z niesprawiedliwym systemem.

czwartek, 31 marca 2011, 22:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ja wymyslilem... podlozyc wszedzie ladunki i sruuu z balkonu zrobi sie taras :)

czwartek, 31 marca 2011, 23:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona