Teraz jest środa, 12 grudnia 2018, 16:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 montaz wesela na kompie 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post montaz wesela na kompie
zaczynam swoja przygode z wideofilmowaniem i dostalem propozycje zeby zrobic montaz na kompie niestety mam tuner TV i on nie zgrywa zbyt dobrzzze obrazu bo w niskiej rozdzielczosci a chcialbym kupis sobie jakies urzedzenie do zgrywania na kompa w takiej jakosci zeby pozniej po obrobce jak nagra sie na kasete video ladnie wygladalo chodzi mi o modele do zgrywania video z dzwiekiem

wtorek, 26 sierpnia 2003, 12:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
w tej chwili najrosądniej kupić Pinacla DV500DVD-na wesela może być ,co prawda to karta amatorska z górnej półki no ale cena robi swoje.

czwartek, 28 sierpnia 2003, 20:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Lub zwykły kontroler WiFi jak posiadasz kamerę cyfrową .

czwartek, 28 sierpnia 2003, 20:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
To tylko zależy do tego ile pieniędzy chcesz na to przeznaczyć i jaką kamerkę używasz jak masz kanerkę MiniDV możesz zgrywać materiał za pomocą zwykłego kontrolera WiFi za 60 zł albo za pomocą firmowych kart Pinnacla czy Matrox i innych jak jest to kamerka analogowa to inne karty umożliwiające przechwytywanie za pomocą kabelków typu CHINCH i S-Video np.z rodziny DC30 Pinnacle warto tylko przypomnieć że jadna minuta jakości DV to ok. 250Mb w kartach analogowych kompresja może być regulowana płynnie. Pazdrawiam

czwartek, 28 sierpnia 2003, 21:03
Bywalec
Bywalec

kamere uzywam analogowa Canon jest bardzo dobra i zamierzam wydac do 1000 zl i niestety Pinacle DV500DVD odpada ze wzgledu na cene a do zgrywania dzwieku jaka jest dobra karta muzyczna??? bo narazie to mam tylko zintegrowana 6 kanalowa ;(((

piątek, 29 sierpnia 2003, 09:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Witam karta dzwiękowa jaką posiadasz to pewnie AC97 co było standardem na płytach zintegrowanych jeśli jednak chodzi o karty nie zintegrowane to najczęściej stosowane są karty z rodziny "SB" SOUND BLASTER *Creative Sound Blaster 4.1 Digital bulk ok 70 zł* czy *Creative Sound Blaster LIVE! Player 5.1 ok. 150 zł o innych SB nie wspominam bo ceny są dość wysokie bardzo dobre są także karty firmy YAMAHA ale ze względu na cenę zostawmy je. Wracając do AC97 zgrywałem trochę materiału na tych kartach i nie miałem problemów są karty Video które posiadają własny chipset do zgrywania dzwięku ale to inny temat a tak dodając polecałbym także aby karta graficzna była trochę lepszych parametrów np. GForce czy Radeon . Teraz posiadasz kamerkę analogową to twoja karta także musi posiadać wejscia analogowe ale to już jest kwestia Twojego inywidualnego wyboru możliwosci jest dużo Pinnacle ,Matrox czy nasza rodzima z HDP Electronics VIDEO ZIP jest tego bardzo dużo na giełdach internetowych niestety zawsze tak jest że każda ma swoje zalety i wady. Pozdrawiam

piątek, 29 sierpnia 2003, 15:40
Bywalec
Bywalec

dzieki za odpowiedz troche pobawilem sie dzwiekiem i wprowadzajac dzwiek przez wejscie mikrofonu i zmieniajac kilka parametrow mozna uzyskac calkiem niezly dzwiek tylko troche Pinnacle Studio mi sie muli jak chce podglad skladanego materialu zobaczyc ale to chyba wina ramu bo mam go tylko 256 (333) DDR albo procka Athlon XP 1700+ jeszcze raz dzieki za odpowiedz i bede myslal nad modernizacja kompa

poniedziałek, 1 września 2003, 08:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]