Teraz jest sobota, 22 września 2018, 17:02

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Pliki AVCHD - ponowne wgranie na kartę 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Pliki AVCHD - ponowne wgranie na kartę
Tytuł wątku może nie najlepszy, ale już tłumaczę o co chodzi.
Potrzebuję sprawnie przerzucić pliki AVC (które znajdują się w kompie), na DVD-video. Nie chcę zaprzęgać do tego komputera, tylko użyć nagrywarki stacjonarnej.
Ponieważ mam w odtwarzaczu BD czytnik SD oraz USB, najłatwiej byłoby właśnie w ten sposób wypalić płytkę DVD-video.
Problem w tym, że na dysku mam zrzucone same klipy. (kamera AX, pliki zapisane na karcie w folderze 'stream'). Kopiując te klipy z powrotem na kartę do tego samego folderu okazuje się bezcelowe, bo żadne urządzenie odtwarzające ich już na karcie nie widzi.
Z wejściem USB natomiast mam jakiś problem, bo podłączyłm 3 różne dyski do BD i żaden nie okazał się kompatybilny (wyświetlany jest taki komunikat).
Czy zna ktoś sposób na to, by przerzucić te pliki na kartę SD tak, aby jakiś odtwarzacz je widział i odtwarzał?
A może ktoś znajdzie inny sposób na wypalenie DVD-video z tych plików, omijając jednocześnie komputer?

poniedziałek, 13 czerwca 2011, 22:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Pliki AVCHD - ponowne wgranie na kartę
Nie działa Ci prawidłowo bo nie masz stworzonej "nowej" struktury karty avchd. By zrobić to musisz sformatować kartę SD w kamerze by utworzyły się odpowiednie puste katalogi. Potem należy skorzystać z TEGO darmowego oprogramowania i po prostu podmienić wygenerowane katalogi i zapisać je na karcie lub storzyć płytę AVCHD-DVD. Przepraszam za odesłanie do innego forum ale nie chce mi się znowu tego wszystkiego pisać :wink:

wtorek, 14 czerwca 2011, 12:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]