Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 18:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Szkolenia, Kursy, Warsztaty, Praktyki 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Szkolenia, Kursy, Warsztaty, Praktyki
Witam,

Przeglądałem to forum, ale nic ciekawego nie znalazłem. Na początek przedstawię swoją sytuację. Jestem początkującym montażystą, dźwiękowcem, grafikiem i operatorem filmowym. Jeśli mogę tak powiedzieć to największe umiejętności posiadam z operatorki i montażu. Jestem samoukiem i korzystając często z tego forum i tutoriali w Internecie doszedłem do jakiegoś tam poziomu. Praca z plikami video na tyle mnie wciąga, że chciałbym zrobić kolejny krok. Poszukuję doświadczeń zawodowych. Mogę je zdobyć poprzez wszystkie te rzeczy, które wymieniłem w tytule (Szkolenia, Kursy, Warsztaty, Praktyki). Co do praktyk chyba jest najtrudniej, ponieważ ciężko bez znajomości coś załatwić. Z kolei kursów jest tak dużo, że ciężko wybrać coś najbardziej odpowiedniego. Dlatego chciałbym się poradzić. Proszę, aby tutaj zabierały głos osoby, które brały udział w jakiś szkoleniach (jakiej firmy, jak ocena poziom kursu, jaka cena). Oczywiście jeśli ktoś zna dobre (naprawdę dobre szkoły, nie takie, że nauczą mnie sklejki niczym Movie Maker) szkoły to też niech pisze swoją opinie.

Z góry dzięki

Dla ułatwienia montuje w Adobe Premierze CS4, Adobe After Effects CS4 i Pinnacle Studio. Ale bardzo chciałbym nauczyć się Final Cut'a i Avid'a. Ewentualnie pracę na planie zdjęciowym (praca z kamerą, konsola, oświetlenie, dźwięk itp.).

wtorek, 2 sierpnia 2011, 23:11
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]