Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 16:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Czy warto uaktualniać teraz Ediusa 5.5 do 6.02 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Czy warto uaktualniać teraz Ediusa 5.5 do 6.02
Witam !

Dodałem ten post tutaj bo do działu oprogramowanie chyba nikt nie zagląda.

Sezon mi się skończył więc prac mam niewiele, ale jest listopad i koszty by się przydały, mam w związku z tym do was pytanie czy jak kupie aktualizację ediusa do wersji 6 to będę miał również dodatki bonusowe.
Jeden sprzedawca powiedział że tylko na początku była taka możliwość teraz update jest bez płytki "bonus content". Jak to faktycznie jest ?
Druga myśl naszła mnie taka czy nie lepiej poczekać do nowego roku aby przedłużyć aktualizację programu, chociaż mi się wydaje że aktualizacja nie ma nic wspólnego do bo jak będzie 7 to i tak będę musiał kupić nowy update.

I jeszcze jedno CZY WARTO wydać kasę ?

środa, 9 listopada 2011, 10:13
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re: Czy warto uaktualniać teraz Ediusa 5.5 do 6.02
_Fenix_ napisał(a):
Jeden sprzedawca powiedział że tylko na początku była taka możliwość teraz update jest bez płytki "bonus content". Jak to faktycznie jest ?
Druga myśl naszła mnie taka czy nie lepiej poczekać do nowego roku aby przedłużyć aktualizację programu, chociaż mi się wydaje że aktualizacja nie ma nic wspólnego do bo jak będzie 7 to i tak będę musiał kupić nowy update.

I jeszcze jedno CZY WARTO wydać kasę ?

Jak kupowałem z Beiksie w marcu czy kwietniu to za nie cały tysiąc PLN był goły, natomiast za bodajże 1.700 miał vitascene i resztę. Bardzo mnie Beiks rozwalił tym, że "aktualizacja" z wersji 4,... była droższa niż z wersji 5,...
Celowo dałem cudzysłów przy słowie aktualizacja, bo jaka to aktualizacja gdy dostajesz nowy program z nowym kluczem, który instalujesz po odinstalowaniu starego ediusa. I bez względu na to czy miałeś 4kę czy 5kę, dostaniesz dokładnie tę samą wersję programu, tyle że za różne pieniądze. Co więcej - ja kupiłem gołego ediusa i dostałem go w pudełku gras valley, na którym pisze że to wersja z pakietem wszystkich dodatków. Tyle że płyty z dodatkami poprostu z niego wyjęli i na fakturze napisali edius upgrade. Niewiem jak oni tym handlują, ale na moje oko śmierdzi to na odległość.
Co do dalszych aktualizacji - póki co aktualizacje od 6.0 do 6.05 są darmowe, rejestrujesz się, pobierasz i instalujesz.
Czy warto? Hmmm, jak przesiądziesz się z 5,5 na 6,02 to na początku będziesz wkurzony, poza tym nie widzę w 6-ce nic takiego, co biło by na głowę wersję 5,5. Tyle że lepiej sobie radzi z AVC, ale niewiem czy to Ci akurat potrzebne. I pamiętaj że od wersji 6 ediusa pozbawili procodera.

sobota, 12 listopada 2011, 01:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]