Teraz jest poniedziałek, 24 września 2018, 05:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 SZUKAM TYTUŁU FILMU KTÓRY KIEDYŚ OGLĄDAŁEM - PODAJĘ OPIS 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post SZUKAM TYTUŁU FILMU KTÓRY KIEDYŚ OGLĄDAŁEM - PODAJĘ OPIS
Był to film zagraniczny. Opowiada a mężczyźnie który odwiedził agencję która zajmuje się dodawaniem adrenaliny (jakieś dziwne sytuacje) w życiu klienta. Mężczyzna nagle dowiaduje się że ktoś go oszukał, wyczyścił konto i świat mu się wali. jego najlepsi przyjaciele go oszukali i na końcu stoi na dachu budynku i kłóci się z bratem (chyba) i w efekcie strzela do niego i go zabija, wtedy jego znajomi zaczynają krzyczeć, płakać i mówią, że to wszystko ściema i że grają bo ta firma ich wynajęła i on ma swoje pieniądze i wszystko było ok, to ta zabawa za którą zapłacił, ale nie wiedzieli że on ma broń i zabije brata. Gość jest wykończony psychicznie ostatnimi wydarzeniami i nie wytrzymuje i skacze z dachu by popełnić samobójstwo lecz wpada na dmuchaną poduszkę uszykowaną właśnie na potrzebę zabawy i pytają się go na dole czy mu się podobała usługa tej firmy, a jego brat żyje i to też było na niby a w broni miał ślepaki włożone. Bardzo dobry film, oglądałem go kilka lat temu i chciałbym znów ze znajomymi lecz nie mogę go znaleźć. Może ktoś z Was zna tytuł i bedzie w stanie mi pomóc. POZDRAWIAM i czekam na odpowiedzi.

wtorek, 7 lutego 2012, 02:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: SZUKAM TYTUŁU FILMU KTÓRY KIEDYŚ OGLĄDAŁEM - PODAJĘ OPIS
"Gra" z Michaelem Douglasem.

wtorek, 7 lutego 2012, 02:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A to i ja sie podepne. moze ktos pamieta film,tytul polski "Piwo", komedia,okres pierwszych VHS-ow, Lodow na patyku itp. Baza marynarki US na wyspie, rozbija sie statek przewozacy puszki z piwem, ktore z falami docieraja na wyspe. Moze ktos kojarzy oryginalny tytul albo ma ten film ?

wtorek, 7 lutego 2012, 12:39
Nowy
Nowy

WIELKIE DZIĘKI :) inaczej bym nie znalazł :) to GRA

wtorek, 7 lutego 2012, 17:26
Nowy
Nowy

Witam
Podepnę się pod temat jeśli można.
Szukam tytułu filmu oto opis:
W drugiej części filmu zaginęła narzeczona i chłopak jej poszukuje, nie może jej odnaleźć aż trafił do pewnego człowieka który miał coś wspólnego z zaginięciem tej dziewczyny i mówi temu chłopakowi że jeśli chce przeżyć to co ona przeżyła to musi się poddać jego próbom, on się na to godzi, człowiek ten być może lekarz usypia go eterem a kiedy on śpi wkłada go do drewnianej skrzynki grzebie w przydomowym ogrodzie, po pewnym czasie budzi się i tak kończy się film. Film z początku lat 90tych, być może rzecz dzieje się w Norwegii. Film prawdopodobnie Agnieszki Holland.

Proszę o pomoc w odnalezieniu tytułu. Z góry dziękuję.

środa, 8 lutego 2012, 15:46
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

To chyba "Zaginiona bez śladu" z 1993.

środa, 8 lutego 2012, 16:04
Bywalec
Bywalec

ja też obstawiam "Zaginioną.."

niedziela, 12 lutego 2012, 20:54
Nowy
Nowy

witam ! :) to i ja się podłącze.

Ładnych pare lat temu ( ze 4 to minimum ) oglądałem w TV bardzo fajny film, Głównym bohaterem był Młody Mężczyzna , który bodajże mieszkał z Kolegą. Jakoś dorabiał , nie był bogaty i co najważniejsze malował graffiti ! Główną bohaterką natomiast była Młoda kobieta ( chyba z blond włosami ) która była przeciwieństwem do tego chłopaka , ułożona, rodzina , praca , bogata. Była już nawet zaręczona z tego co pamiętam i wybierała z partnerem mieszkanie dla siebie. Poznali się oczywiście , on jej pokazał życie na uboczu itp. Film kozacki , ale nie mam zielonego pojęcia jaki tytuł. Pozdrawiam :wink:

czwartek, 3 maja 2012, 23:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]