Teraz jest wtorek, 18 grudnia 2018, 19:28

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Teledysk - czary koszmary 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Teledysk - czary koszmary
Witam!

Zapraszam do obejrzenia i skomentowania teledysku:

http://www.youtube.com/watch?v=LwH7Gx0OxIE

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowano poniedziałek, 5 marca 2012, 16:57 przez empiriafilm, łącznie edytowano 1 raz

niedziela, 4 marca 2012, 22:21
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Re: Teledysk - czary koszmary
Nie jestem żadnym specjalistą od teledysków, więc ta opinia jest oparta tylko na moim subiektywnym wrażeniu z tego co tu obejrzałem i na podstawie doświadczenia z oglądania teledysków z telewizorni :)
A więc... wydaje mi się, że brakuje tutaj "uwolnienia" bohaterki z tego ciasnego pomieszczenia. Wszystko odbywa się tam i tylko tam (nie licząc początku). Myślę, że dobrze byłoby poprzeplatać trochę ujęciami z zewnątrz idącej sobie spokojnie (na przykład ulicą, wieczorem) i śpiewającej bohaterki. Albo zwykłe ujęcia przed mikrofonem (też w ciemnawej, ciekawie oświetlonej scenerii). Wtedy ujęcia z tego pomieszczenia dałbym bez "śpiewu". Myślę, że teledysk byłby po prostu ciekawszy.
Co do samego wykonania to jest bardzo fajnie poza tym, że nie przepadam za zniekształcaniem twarzy przez obiektywy uwa (być może tak miało być, ale mi to przeszkadza). No i trochę pochrzaniłeś kierunek spojrzeń 1:30-1:32. Klimacik też fajny, pasuje do piosenki.

poniedziałek, 5 marca 2012, 00:59
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Nie mój klimat robię w klimatach klubowych. Najbardziej drażni mnie te zniekształcenie (o tym mówi kolega wyżej), oczopląsu idzie dostać. Widzę że używałeś stabilizatora programowego (jakimś softem próbowałeś ustabilizować obraz). Jest tam parę takich scen, bardzo falują. Są to sceny sekundowe, ale jakoś wyłapałem je.
Jak dla mnie zbyt machasz kamerą, obraz lata w tym klimacie powinien być bardziej statyczny. Takie jest moje zdanie.

Ogólnie nie jest źle ;].

piątek, 9 marca 2012, 13:11
Bywalec
Bywalec

Moim zdaniem jest ok. Nie ma jakiegoś wielkiego nietypowego pomysłu, ale nie jest to też najbardziej standardowy teledysk. Dobrze, że nie przypomina polskich hiphopowych produkcji ;) i że nie zepsułeś nastroju utworu "ładnym" i "gładkim" obrazkiem. Najważniejsze, że klimat teledysku pasuje do utworu. Najbardziej zwróciłem uwagę na ujęcie w 4:00, niby proste i nic szczególnego, ale po prostu fajnie wygląda i dobrze "zagrało". Zniekształcenie twarzy mi się akurat podoba, pasuje bardzo do klimatu i jakoś odrealnia obraz, wiec dla mnie na plus. Mogłoby być więcej zbliżeń na wyświetlany obraz. Przegarnianie gazet w okolicach 3/4 teledysku tez fajnie uchwycone (pod względem muzycznym) - może niepotrzebnie są przebitki statycznych zdjęć. Ja bym nawet w ogóle nie dawał bohaterki ruszającej ustami, wtedy byłoby większe wrażenie, że to o czym śpiewa dzieje się w jej głowie. Nie jest to najlepszy teledysk świata, ale jest ok i nie ma się czego wstydzić :)

piątek, 9 marca 2012, 21:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]