Teraz jest sobota, 22 września 2018, 17:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Warsztaty "Wideofilmowanie Ślubu i Wesel" 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Warsztaty "Wideofilmowanie Ślubu i Wesel"
ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA WARSZTATY:

„WIDEOFILMOWANIE ŚLUBU I WESELA- WPROWADZENIE DO ZAWODU”

Chcesz zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętność, która umożliwi Ci pracę jako operator kamery na ślubach i weselach?

Planujesz założyć własną działalność z zakresu usług wideofilmowania?

Jeśli tak, te warsztaty są dla Ciebie!

Oferujemy warsztaty z zakresu wideofilmowania oraz podstaw montażu filmu ze ślubu i wesela.

Nasze warsztaty są przeznaczone dla osób, które chciałby poznać tajniki wideofilmowania ślubów i wesel. Zaprezentujemy również podstawy montażu przykładowego materiału oraz praktyczne rady dla początkujących.

Jesteś zainteresowany lub chcesz się dowiedzieć więcej? Napisz do nas: biuro@remake-studio.pl

środa, 7 marca 2012, 15:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Warsztaty "Wideofilmowanie Ślubu i Wesel"
sadowskp napisał(a):
ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA WARSZTATY:

„WIDEOFILMOWANIE ŚLUBU I WESELA- WPROWADZENIE DO ZAWODU”

my czyli kto ?
Kto będzie te warsztaty prowadził ? gdzie ? jakie ma dokonania i doświadczenie ?

środa, 7 marca 2012, 16:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Sądząc po domenie maila to zapewne ta firma: http://www.remake-studio.pl/filmy

http://www.facebook.com/produkcjafilmowa

środa, 7 marca 2012, 19:55
Nowy
Nowy

Warsztaty są prowadzone w hotelu Afrodyta w Radziejowicach. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie: http://www.remake-studio.pl/o-nas

piątek, 9 marca 2012, 13:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

- cena kursu grupowego (min. 6 osób, max. 12): 1600 zł

Jak to rozumieć?
Od łepka? Od wszystkich?

Nie można klarownie napisać "Cena Xxxx od osoby"?

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

sobota, 10 marca 2012, 19:04
Nowy
Nowy

W związku z dużym zainteresowaniem i zapytaniami o warsztaty indywidualne postanowiliśmy zrezygnować z warsztatów grupowych.
Zapraszamy na naszą stronę internetową aby dowiedzieć się więcej o programie warsztatów i warunkach uczestnictwa.

http://www.remake-studio.pl/o-nas

wtorek, 13 marca 2012, 13:12
Nowy
Nowy

Byłem na tych warsztatach i jestem mile zaskoczony rzetelnością podejścia do tematu i prowadzenia w przyjemnej atmosferze - polecam.

środa, 21 marca 2012, 16:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

piotrwawa napisał(a):
Byłem na tych warsztatach i jestem mile zaskoczony rzetelnością podejścia do tematu i prowadzenia w przyjemnej atmosferze - polecam.

Super. Pierwszy Twój post, godzine temu założone konto na forum i od razu dokopałeś się do tematu wspomnianych warsztatów:) Czy to aby nie rodzaj własnej autopromocji?:)

środa, 21 marca 2012, 17:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

1) cuchnie "autopromocją" na kilometr
2) czy czasem
sadowskp napisał(a):
W związku z dużym zainteresowaniem i zapytaniami o warsztaty indywidualne postanowiliśmy zrezygnować z warsztatów grupowych.
Zapraszamy na naszą stronę internetową aby dowiedzieć się więcej o programie warsztatów i warunkach uczestnictwa.

nie brzmi Ci tak, że nie zebrali grupy, więc liczą na pojedynczych jeleni?

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

środa, 21 marca 2012, 17:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

MKmagic napisał(a):
1)

W sumie o tym samym pomyślałem.
A poza tym widziałem filmy na ich stronie. Nie chcę tutaj się konkretnie wypowiadać na temat co jest źle a co jest dobrze ale jeśli ktoś postanowił zarabiać na nauczaniu innych to sam powinien (przynajmniej w dużym stopniu) prezentować coś więcej:)

środa, 21 marca 2012, 17:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To była już pierwsza edycja 8O Aj kurcze :lol:

środa, 21 marca 2012, 17:42
Stały bywalec
Stały bywalec

Pochwalić jednak należy dobry pomysł chałturników (jak większość z nas) na wypełnienie luki czsowej i finansowej między ostatnim weselem w sezonie i pierwszym w sezonie następnym. Co by nie powiedzieć - jeśli miałbym się uczyć od nowa filmowania chałtur, to uderzyłbym do ludzi, którzy mają w chałturach doświadczenie. Może warsztatu nie nauczą, ale dają wskazówki jak logistycznie chałturę okiełznać (od przekonania do siebie klienta do bezbolesnego sprzedania filmu).
Chciałbym tylko wierzyć, że edukowanie przyszłej konkurencji (pewnie z najbliższej okolicy) nie skutkuje pominijaniem aspektów ważnych w tym fachu kosztem amamiania amatorów aspetkami technicznymi, które nigdy im się nie przydają. Reazumując: widzę tu ewidentny konflikt interesów, a to niczym dobrym nie pachnie.

środa, 21 marca 2012, 23:54
Nowy
Nowy

mmstudio napisał(a):
MKmagic napisał(a):
1)

W sumie o tym samym pomyślałem.
A poza tym widziałem filmy na ich stronie. Nie chcę tutaj się konkretnie wypowiadać na temat co jest źle a co jest dobrze ale jeśli ktoś postanowił zarabiać na nauczaniu innych to sam powinien (przynajmniej w dużym stopniu) prezentować coś więcej:)

Nie reagowałem wcześniej, ale na to nie mogłem nie odpowiedzieć i skonfrontować tego z przedmówcą. To nie jest atak, ani obrażanie czy wytykanie. Każdy ma swój styl. Moim zdaniem nie jest on lepszy czy gorszy. Po prostu się różni od siebie. To co się podoba Pani X nie musi się podobać Pani Y. Ale nie oznacza to, że trzeba kogoś skrytykować za to, że się komuś nie podoba inna produkcja...

Wchodzę na stronę http://www.mmstudio.net i co widzę, Sylwia i Paweł

http://www.mmstudio.net.pl/index.php?p= ... erta-lubna

Pierwszy film, pierwsze ujęcie panoramy kościoła – trzyma pion? Niekoniecznie….
Przenikania przez czerń? Sam nie wiem, może jak się źle klei to faktycznie trzeba się ratować czarnym przenikiem…
22 sekunda filmu: Pani w prawym górnym rogu(w niebieskim) pięknie smarka w chusteczkę – naprawdę ujęcie nadające się do nagrody filmowej
Ujęcia rąk Młodych – ładne, ale ja już naliczyłem: raz, dwa,
Potem napisy, 39 sekunda filmu – już 1 taniec – szybko…
A po pierwszym tańcu, jazda samochodem, gdzie? Do kościoła? Nie bo kościół już przecież był… do domu? Nie bo chyba jeszcze za jasno? A nie znowu wracamy do kościoła… Ciekawa ta fabuła, czy to 6 zmysł, co się na końcu okaże? Oglądam dalej… o kurcze oni czekają na swój ślub, bo przecież stoją przed kościołem. A myślałem, że on będzie duchem.
Idziemy z ojcem i panną młodą do ołtarza, potem przejście przez czerń, bo słabo na ostro montują się ogólne plany. Ogólny plan to taki gdzie widać całą postać, od stóp do głów, a montuje się przecież co drugi plan, więc zasięgnę do efektów i nałożę tą czerń, bo to zawsze jakoś wygląda…
Znów przez czerń, a potem ten piękny list o miłości.. Czy ujęcia bliskich planów młodych już się nie powtórzyły???
O masz przysięga!!! I w ogóle nie słychać młodych, bo przecież taki piękny list do miłości. Św. Pawła nie można tak szybko wyciąć. Przecież to święty!
No dobra, znów sala, znów taniec. Już kumam to przenoszenie w czasie, więc teraz już tak nie straszy.
No ale potem po tańcu jest ksiądz, też fajnie mówi, szkoda tylko, że nie słychać co…
Bliski plan młodych, chyba powinienem to liczyć zamiast rąk…
Na reszcie wyszliśmy z kościoła, druga minuta filmu – nie jest źle. Idziemy na salę, a gdzie samochód? Nie ważne, teraz będzie chleb i sól, bo DOPIERO wchodzimy na salę. Jeszcze nie widziałem ujęć z środka więc jestem tym bardziej ciekawy.
Podejście do tego chleba coś dziwne, czy tam nie było dubla? Najpierw podeszli, potem ujęcie na rodziców, a potem znów podchodzą, ale jakby już tą drogę wcześniej przeszli..
Nie chce nic pisać, ale tam chyba była złamana oś kontaktu? Oś kontaktu? Co to jest, nie wiem, ale coś pamiętam o 180 stopniach.
Podejście, ciach!!!! Czemu nie przez czarne, przecież tam się tak brzydko montuje. Tu podchodzą nie mają nic w ręku, a nagle kieliszki w dłoniach, czemu nie ma czarnego??!! No ale wreszcie był jakiś efekt z tymi tłuczonymi kieliszkami…
Potem się bawimy – jest fajnie, tylko szkoda że muzyka jakaś nie adekwatna do tego co oglądamy.
O masz, oni dopiero teraz są po ślubie!!! Wreszcie są małżeństwem – BRAWO!!!!!

Mam do Was wszystkich prośbę, a do Ciebie http://www.mmstudio.net szczególną, bo komentarz o prawidłowym montowaniu na pewno nie powinien wyjść od Ciebie! Wstrzymajcie się z dogryzkami, bo to jest takie Polskie. Jeśli się wczytacie, bo widzę że tego nie zrobiliście, warsztaty grupowe byłyby w hotelu afrodyta. Ktoś z Was w ogóle wszedł na stronę tego hotelu??? 1600zł i nocleg i żarcie, to w tym przypadku połowa kasy idzie do kieszeni afrodyty. Jeśli indywidualne kosztują 999, to znaczy, że te (dla większości zapewne) zbędne rarytasy odpadają i cena spada. A dzięki indywidualnemu podejściu lepiej jest kogoś wprowadzić w klimat tej pracy, a nie przez jeden dzień nauczyć go tak, ze w wtorek przyszedł, a w środę ma na karku 10 lat bagażu doświadczeń w tej branży.

Na koniec pozdrawiam wszystkich i każdemu, bez wyjątku, życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)

czwartek, 22 marca 2012, 01:33
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona