Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 01:50

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Wejde w spolke/nawiaze wspolprace 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Wejde w spolke/nawiaze wspolprace
Witam serdecznie,

Od paru lat zajmuje się wideofilmowaniem ślubów oraz wesel, przez ten czas udalo mi sie zgromadzic spore doswiadczenie, oraz troche sprzetu.

Jednak nie moge nazwijmy to "rozwinac skrzydel" poniewaz nie mam osoby/osob, z ktora/ktorymi moglbym wspolpracowac, aby realizowac zlecenia na minimum dwoch operatorow. Dlatego doszedlem do wniosku, ze nalezy podjac wspolprace, ewentualnie wejsc w spolke z osobami, ktore rowniez dzialaja w tej branzy i razem polaczyc sily, aby zrobic cos dobrego.

Mam swiadomosc tego ze samemu, rowniez mozna zrobic dobra robote jednak jak wszyscy zapewne wiecie chcac zrobic material ze steadycama czy slidera, dodatkowo troche stalych kadrow aby montazysta nie przeklinal operatorow i dumal jak ma polatac dziury, jedna osoba nie da rady - no nie ma bata ;-)

Posiadam steadycama z sopotu (FC9) do tego rowniez DollyCrane tegoz producenta, kamere Canon XH-A1 (z ktorej jestem bardzo zadowolony mimo iz jest to HDv ;-) ), do tego rowniez dochodzi Canon 5DMK2, oraz inne rzeczy, ktorych nie moge wykorzystac w 100%.

Kogo szukam? Osob które sa chetne do nawiazania wspolpracy/ wejscia w spolke, wspolnej pracy przy projektch, wspolnego zdobywania klientow, ewentualnie osob/firm ktore, potrzebuja czlowieka do pomocy przy projektach.

Z wielka checia bede wspolpracowal z osobami, ktore rowniez chca wykonywac bardzo dobre reportaze (chociazby z wesel bo tym sie zajmujemy w wiekszosci) a mozliwosci ogarniecia takigo reportazu w sposob "zajebisty" jest masa ale do tego trzeba ludzi niestety ktorych mi brakuje ;/

Mieszkam w woj łódzkim ok 70 km od sieradza, osoby zainteresowane prosze o pisanie na forum albo na pw. Zachecam do dyskusji, nadmienie tylko ze jesli znajda sie takie osoby to na ten rok bedzie robota jesli wspolnie pokazemy klase to klientow bedzie masa - poniewaz teraz filmowanie jedna kamera nie ma racji bytu.

pozdrawiam Stanislaw_

piątek, 20 kwietnia 2012, 15:37
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]