Teraz jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 19:23

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Nowomoda 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Nowomoda
Już dwóch klientów w ostatnim czasie pyta czy w filmie ślubno-weselnym podkładam teksty ze znanych polskich filmów - niby wypowiadane przez gości i Parę Młodą :mrgreen:
Ktoś to wymyślił i niech sobie robi, ja tego nie mam zamiaru małpować. Czy spotkaliście się również z tą nowomodą ? (kiedyś modny był głos Shreka).

piątek, 29 czerwca 2012, 08:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Nowomoda
tak było coś z Karguli...i widziałem to ze 3 lata temu

piątek, 29 czerwca 2012, 08:32
Stały bywalec
Stały bywalec

a co powiedzieć o prezentacjach klas przed studniówkami? proponują coś toczka w toczkę ściągniętego z YT :)

piątek, 29 czerwca 2012, 08:35
Stały bywalec
Stały bywalec

To nie jest takie nowe. Znam to już od 4 lat. Widać że moda czasami dociera z dużym opóźnieniem. Jeśli tego nie robisz a dla młodych ten fragment jest tak ważny to można się zastanowić nad:
-film który widzieli jest tak nudny,że ww fragment był jedyną rozrywką :lol:
-są tak rozrywkowi, że można im to wcisnąć :D , resztę pomijając.
-masz tyle zleceń, że nie musisz słuchać co młodzi chcą mieć na filmie.

Pozdrawiam nie urażając nikogo :)

piątek, 29 czerwca 2012, 08:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jak placa to w czym problem ?

piątek, 29 czerwca 2012, 08:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie ma problemu, jest zjawisko.
Pytanie, czy się jemu poddawać ?
Zdania będą jak zwykle podzielone - no i dobrze bo różnorodność jest przecież zaletą.
Czy może ktoś to wstawia do filmu ?

piątek, 29 czerwca 2012, 09:55
Stały bywalec
Stały bywalec

Tak miałem taką propozycje od młodych z tym że na spokojnie sobie porozmawialismy i delikatnie ich odciagnałem od tego pomysłu, owszem gdyby bardzo się upierali to starał bym się im to zrobić, ale tak jak założyciel tematu nie lubię kogos małpować... kwestia dogadania się z klientami...chociaz osobiście to mi się nie podoba...

piątek, 29 czerwca 2012, 10:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

dla mnie dziwna polityka, zeby odwodzic klienta od tego co mu sie podoba i chcialby miec, zamiast po prostu brac odpowiednio czyli duzo wiecej kasy

piątek, 29 czerwca 2012, 10:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czasem jednak trzeba odwodzić klienta od jego pomysłów: a to gdy są po prostu bardzo złe, a to gdy uleganie tym pomysłom może zmienić (głównie zepsuć) wizerunek firmy. Nie wyobrażam sobie wstawienia do filmu napisu, że jest on beznadziejny bo takie pomysły mieli nowożeńcy (osobiście raz - po ustaleniach z Młodymi - na początku umieściłem napis, iż oprawa muzyczna filmu utworami dostarczonymi i wybranymi przez zamawiających. "Oprawiałem" jazzem, klasyką, rockiem... ale Oni chcieli TYLKO disko polo. Wszystko. Od początku, do końca)

Z mód powracających, oprócz Karguli, jeszcze "podkładanie" Papieża, wywiady z nastukanymi gośćmi... wydaje mi się, że wiele z tych rzeczy można wykonać "delikatniejszą kreską" i jakoś pogodzić obie strony... w końcu ważny jest i ten klient, który już jest i ci, którzy przyjdą po nim (oby! :)

piątek, 29 czerwca 2012, 11:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Osiągnięcie może żadne ale postanowiłem sobie zrobić trzysta trzydziesty trzeci post. Przepraszam :[ (333)

Następny zrobię tak dopiero na 500... więc nie prędko! :roll:

piątek, 29 czerwca 2012, 11:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

firma nie traci na wizerunku jesli robi to co klient chce
jesli cala rodzina slucha disco polo a potem maja obejrzec wesele oprawione jazzem to dla nich to jest kupa, pomimo ze to moze byc wg. ciebie szczyt szczytow i artyzmu

ja krece i montuje to co klient sobie zazyczy (byle bylo zgodne z prawem) nie mam problemow ze zrobieniem nawet najkijowszego wg. mnie teledysku disco polo bo to co mi sie nie podoba podoba sie milionom innych osob, najwazniejsze jest zeby robota byla zrobiona szybko, sprawnie i zdecydowanie tak jak chce klient, oczywiscie moge podpowiedziec kilka rozwiazan ale nigdy nic na sile

cale gadanie ktore sie tutaj przewija o umowach i o tym jak to klient musi sie trzymac umowy i schematu nakreslonego przez zleceniobiorce, jak to trzeba klientowi wbic do glowy mysl zleceniobiorcy bo on wie lepiej jakie sa gusta klienta to dla mnie jest posperelowska mentalnosc i podejscie do klienta a zaslanianie sie wizerunkiem firmy to kompleksy pseudoartystow ktorzy wyrzezbia jedna czy dwie czolowki i nagle uwazaja sie za Tarantino polskiego weselnictwa.

stare przyslowie "nasz klient - nasz pan" nie wzielo sie z kosmosu, tylko Polsce o nim zapomniano, na ogol pomaga praca na zachodzie i zlecenia dla zagranicznych odbiorcow, szybko "stawiaja do pionu" "artyste" i jego artystyczne wizje wlasne

piątek, 29 czerwca 2012, 12:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To konsekwentnie na 666 ;P

Ja tam nawet lubię wyzwania i takie zlecenie mogło by być ciekawe, przynajmniej w samokształceniu. Trzeba było by w końcu "rozkminić" jak robi się te napisy do DVD/BD(edytor dodawanie usuwanie...).

Strasznie fajnie jest mieć klienta, który na samym początku definiuje wymagania(oczekiwania), a nie jak zwykle, kiedy materiał ma już w domu na DVD(bo wujek, ciotka, sąsiad coś powiedział...).

Co do nowomody nie mam zdania. Gust u mnie potrafi się zmieniać, a co dopiero przewidywanie go u innych...

piątek, 29 czerwca 2012, 12:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dla mnie wsio rybka, ważne by klient był zadowolony, wtedy i ja będę bo dostanę kasę, przecież ja tego nie będę oglądał, więc mi nie musi się podobać...
... chyba lepiej mieć wszystkich zadowolonych klientów...?

piątek, 29 czerwca 2012, 13:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Degenerado napisał(a):
firma nie traci na wizerunku jesli robi to co klient chce
jesli cala rodzina slucha disco polo

Nie napisałem "traci lecz "zmienia", a to w myśl - też stare powiedzenie - jak cię widzą tak cię piszą. Nie chcę być "tym gościem od disko polo". I już. Jest jeszcze kilka epitetów, które mi nie pasują i ja konsekwentnie będę się od nich uchylał - jeśli ktoś woli, jeśli komuś wszystko jedno: proszę bardzo. Ja mam takie zdanie. Moje. Podzieliłem się nim.
Degenerado napisał(a):
jesli cala rodzina slucha disco polo a potem maja obejrzec wesele oprawione jazzem to dla nich to jest kupa, pomimo ze to moze byc wg. ciebie szczyt szczytow i artyzmu

Zdarzyło mi się oprawić jazzem (na życzenie klientów! I choć się obawiałem efektu, było fajnie), zdarzyło innymi stylami muzycznymi - też było fajnie. Disko polo - nie. I już. Nie ma mowy (nie pisałem przecież o tym!) o szczytowaniu i artystycznym nadymaniu. Są po prostu różne podejścia do tematu. Moje jest takie.

piątek, 29 czerwca 2012, 14:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ok, ja napisalem jakie jest moje

piątek, 29 czerwca 2012, 14:42
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona