Teraz jest czwartek, 20 września 2018, 00:38

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Avio+DVDR890 philips - problem ze zgrywaniem!!!!!!!! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Avio+DVDR890 philips - problem ze zgrywaniem!!!!!!!!
Witam
Mam problem od niedawna z moim zestawem do zgrywania materialu na DVD. Kasablanka Avio + DVDR 890 philipsa.
Nagrywarka pracuje u mnie od stycznia i nie bylo zadnych prolemow, no prawie zadnych pomijajac fakt niemozliwosci odtworzenia wczesniej nagranego materialu - problem z doborem wlasciwej plyty (plyty tez pozostawiaja wiele do zyczenia) przerobilem rozne marki TDK, EMTC, Optik, Performance i Memorex - polecam Optika
Problem pojawil sie w momencie zgrywania na memorexa w kompresji SP. Po 20sek. nagrywania pojawila sie informacja DISK WARNING w praktyce to oznacza, brak mozliwosci wstawiania chaptersow czyli rozdzialow w materiale, oraz co najwazniejsze mozna zapomiec o odtworzeniu filmu od momentu pojawienia sie komunikatu. 6 razy powtarzalem ta czynnosc, bez zmian 6 plyt do smieci - 2 TDK DVD+R i
4 Memorexy.

Dzwoniac do serwisu dowiedzialem sie ze system w urzadzeniu jest do wymiany- super - odetchnalem sprawa jasna, naprawia i po bolu, ale w miedzy czasie pozyczylem identyczna nagrywarke - bo klient czeka i ma gdzies moje problemy.
Okazuje sie ze sprzet reaguje tak samo - i co teraz??? co nawala???
Avio, philips, plyty ,kable czy moze cos innego. Jezeli ktos ma lub mial podobny problem prosze o pomoc.
Tylko prosze na temat, a nie np. zmien sprzet itd.

pozdrawiam Woyt

[/list]

poniedziałek, 29 września 2003, 21:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Wina jest po stronie nagrywarki, miałem kiedyś takową i niestety musiałem zrezygnować z jej użytkowania.

środa, 1 października 2003, 20:57
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]