Teraz jest środa, 25 kwietnia 2018, 06:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
 Kursy Polskiego Stowarzyszenia Wideofilmowców 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Kursy Polskiego Stowarzyszenia Wideofilmowców
Kursy PSW - czy warto w nich uczestniczyć? W listopadzie jest organizowany w Wildze kolejny kurs kwalifikacyjny dla pragnących uruchomić usługi wideofilmowe - czy warto wydać te 1200 zł ? Może ktoś skończył taki kurs i powie mi czy dużo można z niego wynieść?

wtorek, 30 września 2003, 23:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Daj sobie spokój, nie nauczysz się tam niczego więcej niż odwiedzając wszystkie forum o videofilmowaniu i to za darmochę. 1200to tylko część wydatków. Polecam targi w Łodzi, wejście grosze, a jak się pokręcisz obok stoisk np. SGStudio itp. to spotkasz wielu fascynatów techniki video z którym i możesz potem rozwijać swoje umiejętności. Dobrze Ci radzę DAJ SOBIE SPOKÓJ. Albo jak chcesz to za 1000zł pokaże Ci jak się klei filmy w Premierze, Edition, albo Uleadzie

piątek, 3 października 2003, 23:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Cd. kursów PSW
Dzięki, Gość, za odpowiedź,ale nie satysfakcjonuje mnie ona do końca. Czekam na opinie "z pierwszej ręki" - ludzi, którzy uczestniczyli w tym kursie i go ukończyli.
Swoją drogą na targi foto video wybieram się, sam jestem z Łodzi! W związku z tym czekam na namiary ciekawych stoisk!

sobota, 4 października 2003, 09:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeżeli chcesz sobie poczytać więcej na temat kursów PSW - to zajżyj na forum http://www.foton.kalisz.pl . Tam jest taki wątek.

sobota, 4 października 2003, 19:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post KPSF
Kursy PSF są robione tylko po to aby zgarnąć kasę.
Prawdopodobnie jedyna korzyść to opłacone prawa autorskie przez PSF.
Pozdrawiam i proponuję stworzyć własne PSF we własnym zakresie finansowym 1-2 razy do roku; 1 w plenerze, 2 teoria, na sasadzie warsztatów technicznych w dowolnym miejscu Polski.
Opłaty za hotel i jedzonko, a spotkanie za darmoche.
Chętnie się do tego przyczynie.
Pozdr jeszcze raz Gregory

sobota, 4 października 2003, 19:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Do Witii i nie tylko
Kto mi udzieli płatnych lekcji z montażu AP i tworzeniu SVCD i DivX na terenie Warszawy (może dyć u minie) albo odpłatnie prześle dokładne instrukcje jak zrobić płytę SVSD, DivX lub DVD z projekyu AP 6,5.
Krzysiek

poniedziałek, 6 października 2003, 11:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Dzięki hi-rekza namiary na forum foton kalisz. Chyba się tam przeniosę, bo to forum, sądząc z ilości odpowiedzi na moje pytanie, nie należy do najbardziej uczeszczanych.
A co do komentarzy nt kursów PSW - to wszyscy są mądrzy, bo zajmują się montażem od dawna, albo przynajmniej od jakiegoś czasu.A co ma począć człowiek, który dopiero co kupił sobie kamerę i dopiero zamierza uruchomić usługi wideofilmowania i nigdy wcześniej nie miał do czynienia z montażem? Przecież w informacjach o tych kursach jest wyrażnie napisane, że są one,,dla początkujących" i ewent. dla ,,średniozaawansowanych".
A zatem - czy kursy PSW dla początkujących wideofilmowców to dobry pomysł? Czy można się tam rzeczywiście czegoś nauczyć?

środa, 8 października 2003, 13:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
... pewnie można, tyko najpierw trzeba dobrze zapłacic.
Proponuję zorganizować warszaty dla początkujących i zaawansowanych.
G.

piątek, 10 października 2003, 13:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Gdzie i kiedy targi w Łodzi??
Też jestem z Łodzi, chciałabym się zająć montażem, nawiązać znajomości, czegoś nauczyć. Nie chodzi mi o wiedzę techniczną, jak zgrać, pociachać i nagrać, bo to umiem. Chodzi raczej o aspekt artystyczny, organizacyjny. Chciałabym znaleźć mozliwość ewentualnej współpracy.
Ktos tu polecił targi w Łodzi - gdzie i kiedy one są?

wtorek, 21 października 2003, 13:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Targi
Agnieszko!
Tafgi FilmFotoVideo jak corocznie odbędą się 6-8 listopada w Łodzi w hali Expo przy Stefanowskiego.
Więcej informacji na stronie targów (adres strony - patrz: reklama targów pokazująca się często na forum świata obrazu).

wtorek, 21 października 2003, 14:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
jest interes do zrobienia.....

wtorek, 21 października 2003, 16:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post kurs
Ludzie,czego można się nauczyć na stojąco na targach w Łodzi?Co najwyżej można pogadać,ale żeby się czegoś nauczyć trzeba usiąść do komputera przynajmniej na jakiś dłuzszy czas,a kurs pozwala na to,gdyż do sprzętu jest dostęp nieograniczony przez 5 dni,a pozatym są bardzo doświadczeni konsultanci oraz kursanci,którzy przynajmniej jedną edycję kursu w roku muszą zaliczyć.Uważam,że to właśnie oni dzięki kursom nie mają problemu z wydatkiem 1200zł.Myślę,że przy podpisywaniu umowy wideofilmowcy po kursach PSW biorą wyższe zaliczki niż wy za całą usługę.Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

środa, 22 października 2003, 09:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Chyba sobie jaja robisz, pokaż mi tylko jeden post poza Twoim, który w pozytywny sposób odnosi się do kursu PSW. Przecież to jest klan rodzinny, który po sezonie prubuje się z czegoś utrzymać. Zapraszam na stoisko np. ADRIATYCI podczas targów w Łodzi, a zapewniam, że np. pan Grzegorz pokarze jak krok pio kroku zrobić film we wszystkim czego są przedstawicielami ( np. EDITION) Wiem, bo jestem na WSZYSTKICH spędach dla filmowców w kraju w CAŁYM roku. Pozdrawiam i życzę zdrowego rozsądku za rozsądne pieniądze.

środa, 22 października 2003, 20:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Kursy i warsztaty
TiVi napisał(a):
Chyba sobie jaja robisz, pokaż mi tylko jeden post poza Twoim, który w pozytywny sposób odnosi się do kursu PSW. Przecież to jest klan rodzinny, który po sezonie prubuje się z czegoś utrzymać. Zapraszam na stoisko np. ADRIATYCI podczas targów w Łodzi, a zapewniam, że np. pan Grzegorz pokarze jak krok pio kroku zrobić film we wszystkim czego są przedstawicielami ( np. EDITION) Wiem, bo jestem na WSZYSTKICH spędach dla filmowców w kraju w CAŁYM roku. Pozdrawiam i życzę zdrowego rozsądku za rozsądne pieniądze.

Kolego o jakich spędach dla wideofilmowców piszesz? Bo ja znam tylko warsztaty i kursy PSW oraz Targi w Łodzi. Jeśli znasz jakieś inne imprezy , poza tendencyjnymi Beiksa i Prowimaxa , na których jest dobre tylko to co firma sprzedaje, to napisz. Będę wdzięczny.

czwartek, 23 października 2003, 08:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Dzięki za odpowiedź o targach. Na pewno się zjawię ;)

P.S. Mam 25 lat, tylko nie wiem, co to ma do rzeczy...

czwartek, 23 października 2003, 13:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]