Teraz jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, 05:29

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 [b]Wymagania przeszkolenia filmowani przez księży to fikcja! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post [b]Wymagania przeszkolenia filmowani przez księży to fikcja!
Żaden ksiądz ani cos podobnego nie maja prawa zgodnie z prawem żądać jakiś wymyslonych przeszkoleń to jest nie zgodne z prawem to poprostu ich durny wymysł, kościół nie jest miejscem zabronionym od filmowania czy fotografowania jak np; WOJSKO POLSKI..., moga tylko zabronic filmowac zabytków i to tylko tyle. Pozdrawiam wszystkich filmowców

sobota, 4 października 2003, 19:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kol. się myli, ksiądz jest gospodarzem w swoim kościele i jeśli zechce to znajdzie wiele sposobów uzasadniających zakaz filmowania osobie która nie posiada zaświadczenia wydanego przez kurię biskupią.
Jeśli posiada się takowe zaświadczenie to raczej nie może zabronić ale ograniczyć możliwości przez wyznaczenie miejsca gdzie powinna znajdować się kamera. Jeszcze zanim zaczęto wydawać takie zaświadczenia filmowałem śluby i inne uroczystości religijne.
Jakoś nigdy nie miałem problemów z księżmi, wystarczy tylko zchować wzajemny szacunek.

niedziela, 5 października 2003, 14:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A ciekawe od kiedy jest to kościól księdza? A może Ciebie też już kupili?! To jest mafia i rządzi się swoimi prawami. Myślę, że dopiero Unia przyniesie poważne zmiany i ludzie masowo zaczną rozumieć jak kler robił ich dotychczas w butelkę.

niedziela, 5 października 2003, 15:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nikt mnie nie kupił bo nie jestem do sprzedania a piszę o tym co wiem i sam zaobserwowałem lub sprawdziłem, życzliwośc wobec wszystkich najlepszym lekarstwem na stresującą pracę wideofilmowca.

niedziela, 5 października 2003, 17:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Apel (ale nie poległych)
Drodzy koledzy, to jest forum dot. wideofilmowania.
Do wypisywania komentarzy w stylu powyższych polecam stworzenie forum http://www.antykler.pl lub podobnego. W ten sposób unikacie czytania Waszych żałosnych wywodów przez ludzi, którzy nie mają czasu na tak wysublimowane opowieści, a jednocześnie udostępniacie je szerszemu gronu wielbicieli. Jeśli dacie ogłoszenia w "EIN" i "Makty i fity" możecie nawet na tym zarobić.
Pozdrawiam i życzę udanego rozkręcania biznesu.
mCIN
P.S. Witku szkoda zużywać klawiaturę.

niedziela, 5 października 2003, 19:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post bez pozwolenia?
Niech ktoś sprobuje pofilmować coś w supermarkecie albo np w jakiejś firmie bez pozwolenia życze mu powodzenia!
Trzeba pamiętać że ktoś kto filmuje uroczystość ślubną nie jest najważniejszym punktem tej imprezy.
Gospodarzem kościoła jest ksiądz więc o co tu się obrażać? Czy wpuszczacie do swojego domu pierwszą lepszą osobe z kamerą nawet tą 3XLCD?

poniedziałek, 6 października 2003, 15:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]