Teraz jest środa, 19 września 2018, 17:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Behringer B5 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Behringer B5
Co sądzicie o mikrofonie behringer B5
http://winmar.pl/p23956,Behringer_B-5_S ... PHONE.html
Ktoś wogóle używa tych mikrofonów tego albo innego mikrofonu behringer np C2?

środa, 17 grudnia 2014, 11:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Behringer B5
Używam. nie najgorszy do słowa mówionego, muzyka mocno basowa. Poprzez wymienną kapsułę zbiera albo kierunkowo, albo dookólnie. C2 bardzo fajne miki do muzyki :D . Przestałem używać bo mocno kierunkowe i co za tym idzie za dużo roboty, żeby zapinać dwa na kamerę więc łapię na AT PRO37. Jednak, gdy trzeba zarejestrować muzykę na scenie i jest możliwość zapięcia C2 na statywy, to nadal wykorzystuję. Reasumując przyzwoite miki w bardzo przyzwoitej cenie.
Jeszcze jedno mi się przypomniało... kiedyś o Behringerach mówiono że " trzeba trafić na dobry egzemplarz"... nie mogę potwierdzić, ani zaprzeczyć moje są OK.

środa, 17 grudnia 2014, 21:37
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Kolego Najrad a masz B5 czy C2? Bo skoro C2 bardzo kierunkowy to lepiej B5 kupić i do kościoła kierunkowy a na sale dookólny a AT pro37 jest chyba mono a behringer B5 stereo więc chyba lepiej stereo.

czwartek, 18 grudnia 2014, 11:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Mam i B5 i C2
Kościół "robię" B5 + rejestrator przy głośniku. C2 dość cicho nagrywa dialogi za to perfekcyjnie muzykę. Jak już pisałem wcześniej B5 bardzo basowo łapie muzę - dla mnie nie do przyjęcia.
Co do stereo... ma to znaczenie jak nagrywasz np występ/koncercik, wtedy ustawiasz 2 szt C2 daleko od siebie na 5 metrowych kablach... Na sali weselnej czy stereo czy mono... kto to odróżni :D
C2 mają ten mankament, że musisz zakładać oba, jeden skierowany do przodu, drugi pionowo do góry lub do tyłu. W montażu trzeba wyrównać poziomy lewy/prawy, więc jest więcej niepotrzebnej pracy. Poza tym, że wyglądasz "intrygująco", to jeszcze C2 blokował mi sanki na lampę - stąd pomysł na ATpro37. Kiedyś robiłem jako "drugi" studniówkę z firmą która kręci AC130 stką i gościu po montażu błagał abym mu powiedział czym łapałem dźwięk. Dałem mu namiary na C2, kupił i był zachwycony... do następnego razu kiedy dostał ode mnie ścieżkę z pro37. Stwierdził iż niewiele, ale jednak wyraźnie dźwięk z 37 jest lepszy niż C2.

piątek, 19 grudnia 2014, 18:53
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Kolego najrad dziekuję za wyczerpującą wypowiedź. Rozważam zakup albo AT 2031 albo Behringer B5. Twoja wypowiedź bardzo mi pomogła możliwe że zakupie właśnie AT pro37. A co sądzisz o AT 2031?

środa, 31 grudnia 2014, 13:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]