Teraz jest wtorek, 24 kwietnia 2018, 12:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Dron do zabawy do 1000 zł 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Dron do zabawy do 1000 zł
Panowie na stanie jest dron phantom 2. Potrzebuje czegoś do zabawy. Na Alliexpres czasem można fajną zabawkę kupić.
Jakiś czas temu Cheerson CX20 był super cenie. Można kupić golasa Walkera
zobacz

Głównie chodzi mi aby miał funkcję powrotu. Jak bym mocno szalał, naciskam guzik i dziad wraca. Macie jakieś doświadczenie w tej cenie ? Fajnie jak by można było podpiąć kamere sportową. Potrzebuje na wypady nad jezioro. Staram się nie bawić sprzętem, który służy mi do pracy. Dostaje już pier... od przeglądania.

piątek, 10 czerwca 2016, 20:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Dron do zabawy do 1000 zł
Obecnie czekam na Xiaomi prezentuje drona – Mi Drone nakręci filmy w 4K i 360º wokół siebie - dobreprogramy klik Cena ok 1500 zł więc trochę więcej - ale moim zdaniem dość ciekawie się zapowiada.

piątek, 10 czerwca 2016, 23:15
Nowy
Nowy

Zależy co rozumiesz przez zabawę.

Jeśli samo latanie, to raczej celowałbym w drony FPV, np. Walkera F150 lub jeśli chcesz dołożyć 1000PLN to F250.
Świetne drony gdzie latając będziesz miał kupe zabawy.

Co do dronów do nagrywania materiałów video, to niestety ale żeby coś fajnego móc stworzyć i komuś pokazać, to w takiej cenie nic dobrego nie dostaniesz. Ten dron Xiaomi to sie okaże co to będzie, ale sam agrument że będzie miał kamerę 4k nic tak naprawdę nie mówi.
Ile zasięgu będzie miał, jaka matryca, ile bateria trzyma itp.

Ja jeśli miałbym coś polecać, to bym walił ślepo w DJI Phantom 3. Advance and Professional. Lub wyżej to wiadomo, P4, Inspire.

Kupując taniego drona, wywalasz tylko pieniądze w błoto jeśli chcesz coś nagrywać bardziej profesjonalnie, prędzej czy później i tak kupisz coś od DJI. No chyba że chcesz zainwestować sporo więcej i zrobić sobie platformę pod kamery.

poniedziałek, 13 czerwca 2016, 12:36
Moderator
Moderator

operatordrona napisał(a):
Kupując taniego drona, wywalasz tylko pieniądze w błoto jeśli chcesz coś nagrywać bardziej profesjonalnie, prędzej czy później i tak kupisz coś od DJI. No chyba że chcesz zainwestować sporo więcej i zrobić sobie platformę pod kamery.

Ty tylko piszesz, czy czasem i czytasz? Kolega do pracy ma drona...

poniedziałek, 13 czerwca 2016, 20:47
Nowy
Nowy

Nie bardzo rozumiem ten komentarz, kolega napisał że szuka drona do zabawy, a przez zabawę można rozumieć wiele.

Edit: Ok już wiem do czego pijesz, sorry ale nie traktowałem P2 jako sprzętu do pracy.

wtorek, 14 czerwca 2016, 11:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Cytuj:
Edit: Ok już wiem do czego pijesz, sorry ale nie traktowałem P2 jako sprzętu do pracy.

A to niby czemu ? Każdy mierzy według własnych potrzeb.

wtorek, 14 czerwca 2016, 14:12
Nowy
Nowy

Moja opinia, ja bym nie zaoferował nikomu usługi przy użyciu P2. Ale fakt, kto co lubi.

wtorek, 14 czerwca 2016, 14:26
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Hmm, nie zaglądałem tutaj a tu od razu od dupy strony.
Zacznę od, że P2 daję radę. Do ujęć na weselach daje radę. Da się uzyskać porządny obraz. Nie filmuje dla firm czy instytucji, więc nie latam nim. Na moim terenie, mało kto decyduje się na drona, za to się płaci. Ludzie chcieli by za darmo heheh.

Zacznę od propozycji czyli Xiaomi. Ciekawie on się prezentuje, poszperałem po sieci. Może być w pewnym sensie kilerem w tej klasie cenowej. Na filmach pięknie to wygląda, życie pokaże.

Wpadł wczoraj kumpel i przeglądaliśmy sobie Aliexpress. Napalił cię na Kaideng K70C - około 70$. Oraz na jeszcze jakiś tani model.

Dron ma służyć mi do zabawy. Tak nad jezioro, do polatania. Walker 250 by się nadał. Do takiej sportowej.

Zastanawiam się czy ma sens samemu złożenie. Można kupić gotowe zestawy, lub części. Smykałkę do elektroniki mam. Np. można kupić za 170$ cały zestaw. Do spróbowania, czemu nie ?

Póki co do lipca wstrzymuje się. Zamawiam inne zabawki (do pracy). Pomyślę o P3, na czwórkę mnie nie stać. Sezon rozpoczął mi się wielkimi awariami w domu. Jak nie pralka to auto, potem dalej poleciało.

Dzięki za info.

wtorek, 14 czerwca 2016, 22:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]