Teraz jest sobota, 5 grudnia 2020, 11:26

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 coraz mniej wesel, z roku na rok - co dalej 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Re: coraz mniej wesel, z roku na rok - co dalej
darek_k - Nie przejmuj się takimi stronami, one są potrzebne najbardziej do pozycjonowania się w internecie.

Na początek musisz dużą uwagę zwrócić na kadry jakie nakręcasz do swojego filmu. Jak już wspomniał Witrażysta internet jest pełen dobrych przykładów, musisz tylko obserwować topowe firmy. Ważne abyś (czołówkę, intro, teledysk, love story) zmontował sam. W żadnym bądź razie nie używaj gotowych animacji!!! Według mojego doświadczenia najważniejsze są dynamiczne ujęcia z przygotowań, błogosławieństwa, kościoła, życzeń na sali oraz pierwszego tańca. Na pozostałą część wesela, to już różni klienci różnie patrzą. W tym co wymieniłem ważną rolę gra także podkład muzyczny. Jeśli to opanujesz to musisz zabrać się za swoją stronę internetową. Zanim staniesz się rozpoznawalną marką, to myślę, że 95% swoich klientów będziesz miał z internetu.

czwartek, 13 kwietnia 2017, 10:28
Bywalec
Bywalec

Waldku, możesz podać namiary do swojego klipu? (nawet priv może być). Chciałbym wiedzieć, czy wszytko co piszesz jest podparte rzeczywistą robotą :)

niedziela, 16 kwietnia 2017, 10:17
Bywalec
Bywalec

Aaaa, mam ;)
racze nie w mom guście ale grunt, że sie dzieje w biznesie :)

niedziela, 16 kwietnia 2017, 10:32
Bywalec
Bywalec

Wczoraj po godzinie dwudziestej pierwszej darek_k (prawdopodobnie miotany wyrzutami sumienia) wstawił post "cuś" w tym stylu:

Mam w D czy będę filmował wesela. Od pół roku pracuję jako mechanik. Ostatnio podniosłem cenę do 2700 i mam w D czy będą mnie brali do filmowania wesel, bo jestem zadowolony z mojej pracy jako mechanik.

Niestety darek_k post ten usunął, a szkoda, byłaby to piękna KWINTESENCJA tego tematu. :mrgreen:

środa, 26 kwietnia 2017, 10:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Mam w d...ie, czy będę filmował,czy fotografował na weselach.Poszedłem na emeryturę.

środa, 26 kwietnia 2017, 21:33
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8