Teraz jest sobota, 5 grudnia 2020, 11:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 coraz mniej wesel, z roku na rok - co dalej 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator

Post Re: coraz mniej wesel, z roku na rok - co dalej
...a potem sam się obudziłem. :mrgreen:

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 12:09
Bywalec
Bywalec

:D

Ostatnio edytowano czwartek, 13 kwietnia 2017, 00:05 przez Waldek T, łącznie edytowano 5 razy

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 13:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Odnoszę dziwne wrażenie, że Waldek miał do czynienia z Awayem...

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 13:08
Moderator
Moderator

co by ci tu napisać...
po pierwsze nie czytasz uważnie.
ja się tematami weselnymi zajmuję dodatkowo, i w poprzednim poście to zaznaczyłem. więc nie wiem o czego "oddawaniu" przeze mnie piszesz. ach ten weselniacki żargon... tym bardziej, że na moim kanale nic o produkcjach weselnych nie ma. więc co jest takiego na tym kanale, że się "boisz"?

byłem pionierem pewnych rozwiązań swego czasu, a znano mnie głównie z szablonów czołówek, które z resztą mi skradziono. wtedy zająłem się robieniem ich na własnym programie za pomocą pisanych skryptów i własnych pluginów, i robiłem intra i animacje..Obrazek
https://www.youtube.com/watch?v=4aYwTvteqIM
więc mi nie mów, proszę, że się czegoś mógłbym wstydzić. jak ja przyklejałem napisy i stabilizowałem ujęcia, to się adobom jeszcze o automacie w ich sofcie nie śniło. a że teraz byle głupek potrafi to zrobić, to naprawdę mi nie umniejsza...

Cytuj:
Co ja tu biedny mogę napisać kiedy dwóch operatorów i dźwiękowca biorę na siebie :?

i co to ma być? złośliwość? prowokacja?
jeździmy we trójkę, jak potrzeba drugiego operatora. tak bym się w to w ogóle nie bawił. dźwiękowiec jest zawsze, bo tak kolega robi, i już. zazdrościsz, czy coś? może tak, bo jakoś nie widziałem żadnego klipu z oryginalnym dźwiękiem u ciebie. nie ma się czym pochwalić?...

Cytuj:
KŁAMIESZ!!! :evil:

nie, wyrażam opinię. ostrożnie z takimi wjazdami.
widzę co dotacje zrobiły z branżą w moim regionie, i takie mam wnioski.

Cytuj:
Jako Moderator w takiej sytuacji straciłeś okazję aby milczeć :!:

Co to się dzieje w tym naszym państwie... Nie zapominaj, że jesteś Moderatorem - to jest bardzo zaszczytna pozycja - i nie wiesz na czym polegają szkolenia? 8O :?
Ręki opadywują.

zamiast głupawych docinków (i to jeszcze bez związku - co ma moderacja do tematu? jej też zazdrościsz?) lepiej napisałbyś czego konkretnie dotyczą te szkolenia, że dają przewagę na rynku tym, co się mają szkolić.
bo jakieś głupoty motywacyjne i twój życiorys, to mnie akurat średnio obchodzą, i raczej wartości rynkowej nie mają...

chyba czujesz silną potrzebę pochwalenia się...
a chwal się, chwal, ino nie bujaj steadycamem...

i już się do mnie nie przyczepiaj, bo nie mam ochoty chandryczyć się ze starszym panem. okej?

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 13:12
Bywalec
Bywalec

No i znowu kłamiesz. A to co:

https://www.youtube.com/watch?v=pPhDuvKAjek

Mam często takie pary, które pytają mnie, czy dodaję jakieś animacje do mojej produkcji, bo oni tego sobie nie życzą!!!

Ostatnio edytowano czwartek, 13 kwietnia 2017, 00:15 przez Waldek T, łącznie edytowano 4 razy

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 14:01
Moderator
Moderator

Waldek T napisał(a):
No i znowu kłamiesz. A to co:

przestań pisać, że kłamię, bo się pogniewamy.
to jest showreel animacji, jako jedna z wielu rzeczy.
to jak graficiarzowi, co smaruje po wagonach wciskać, że się zajmuje transportem kolejowym...

Cytuj:
pytają mnie, czy dodaję jakieś animacje do mojej produkcji, bo oni tego sobie nie życzą!!!

i świetnie. a ci, którzy tego pragną, dają zlecenie mi. może lubią siarę. czy mi się te animacje podobają? nie. ale twoje filmy też mi się nie podobają, i dlatego też nie będę sprawdzał twoich klipów w poszukiwaniu dźwięku, żeby ci jeszcze wyświetlenia nabijać... być może się pomyliłem. mam to gdzieś.

ale napisz jeszcze raz, że kłamię, a się pogniewamy.

a, i odbiegłeś od tematu. pytałem o coś. jak nie umiesz odpowiedzieć, to przynajmniej trzymaj się tematu, bo to nie jest wątek ani o mnie, ani o tobie.

PS. jeśli sam montuję jakieś WESELE, to nie używam czołówek, a jedynym przejściem sporadycznie jest przenik. więc wiesz...
poza tym jakich animacji byś NIE wstawiał? tych co NIE umiesz zrobić?

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 14:12
Bywalec
Bywalec

8)

Ostatnio edytowano czwartek, 13 kwietnia 2017, 00:17 przez Waldek T, łącznie edytowano 2 razy

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 14:22
Nowy
Nowy

Panowie, nie kłóćcie się ;) Waldek poniekąd ma rację jak bo obejrzycie produkcje założyciela tematu to zobaczycie że takie filmy były "modne" X lat wstecz. Oczywiście nie chcę tu Darka obrażać że robi coś źle skoro do tej pory miał dużo pracy i klientów, ale skoro jest ich coraz mniej...wniosek nasuwa się sam, Maviozo też coś zasugerował, Waldek szczerze i ostro napisał prawdę. Z treści można odczytać że Waldek ma "młodość" za sobą i wieloletnie doświadczenie w branży weselnej i wyeliminował naleciałości sprzed lat, co nawet córki mu zasugerowały i chwała mu za to na korzyść klientów bo mają ciekawe filmy ;) Co by nie mówić i pisać teledyski są Waszą wizytówką i zachętą dla klienta, w necie jest tona dobrych trailerów ślubnych z których można brać przykład ;)

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 14:37
Moderator
Moderator

zadałem pytanie:

GrassHoppeR napisał(a):
Waldek T napisał(a):
SZKOLIĆ SIĘ!!!

tak z ciekawości - czego dotyczy SZKOLENIE się? jakich tematów, które mogą dać przewagę na rynku?

to może teraz odpowiesz, jak już sobie "wyjaśniliśmy"? tylko nie pisz o motywacji...

PS:
Waldek T napisał(a):
Później wyjaśniłbym, że do celu prowadzą różne drogi (niema gotowca), każdy z nas jest inny i dla każdego inna droga może być tą właściwą.

no proszę, to może z siarowymi animacjami i ja gdzieś swój kącik znajdę?...

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 14:45
Bywalec
Bywalec

:?: 8O :?:

Ostatnio edytowano czwartek, 13 kwietnia 2017, 00:19 przez Waldek T, łącznie edytowano 2 razy

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 15:05
Moderator
Moderator

aha, czyli zero konkretów...

i niech się tobie nie wydaje, że musisz mi coś tłumaczyć. nie musisz... nie masz czego...

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 15:30
Bywalec
Bywalec

:idea:

Ostatnio edytowano czwartek, 13 kwietnia 2017, 00:20 przez Waldek T, łącznie edytowano 2 razy

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 15:42
Moderator
Moderator

tak długo cię nie było, że już aż nie pamiętasz o co tu chodzi z moderacją?... to przypomnę - to forum było zaniedbane, dlatego ja z kilkoma innymi stałymi bywalcami zgodziliśmy się tu czasem posprzątać. za friko i narażając się na takie ataki jak twoje, a bez ŻADNYCH korzyści. i tyle. więc skończ z tym moderatorem, człowieku...

i niech ci te ręce nie "opadywują", bo ja cię najnormalniej w świecie pytałem szczerze o to, "czego dotyczy SZKOLENIE się? jakich tematów, które mogą dać przewagę na rynku?". bo to była twoja rada dla wszystkich, więc wypadałoby wyjaśnić, zamiast podpierać się bez sensu linkiem do beiksów, bo to nie odpowiada na moje pytanie zadane z ciekawości.
zwyczajnie sam nie bardzo wiesz co odpowiedzieć. po prostu fajnie takie rady dawać - truizmy, można się wtedy wydać "bardziej"...

a moim zdaniem powinieneś to napisać inaczej, ale nie byłoby to już tak fajnie brzmiące, i niekontrowersyjne. bo trzeba się ROZWIJAĆ. podglądać innych, śledzić trendy, wypracowywać własny styl, umieć dopasować do klienta (to pewnie najtrudniejsze), no i oczywiście ulepszać swój warsztat, by stopniowo zmieniać swojego klienta na oczekującego takiego produktu i skłonnego za to zapłacić więcej.

same truizmy i nic odkrywczego, nie?
no właśnie...

a ilość takich klientów jest ograniczona, jak nie malejąca. i często patrzą oni też na "markę", a nie że mają jakiś wysmakowany gust. dla ogromnej większości liczy się tylko cena, bo i tak gustu nie mają, albo kasy, albo podobają im się jakieś szajsy. ponadto faktem też jest, że pojawiło się mnóstwo film z dotacji, które jeszcze rynek popsuły, bo zmusiły do konkurencji głównie cenowej, bo jakościowo to jest różnie zarówno po stronie wykonawców jak i klientów.

dlatego takie rady jak twoja "bezpieczna" i ogólnikowa rada "SZKOLIĆ się" to chyba dla twojego samopoczucia są, a nie ku pokrzepieniu braci filmowej, a tym bardziej pomocy.

no, ale gratuluję zajętych terminów w 2019... nie dowiedziałbym się, gdyby nie ten wątek. a tak wiem...

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 17:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

"a ilość takich klientów jest ograniczona, jak nie malejąca. i często patrzą oni też na "markę", a nie że mają jakiś wysmakowany gust. dla ogromnej większości liczy się tylko cena, bo i tak gustu nie mają, albo kasy, albo podobają im się jakieś szajsy. ponadto faktem też jest, że pojawiło się mnóstwo film z dotacji, które jeszcze rynek popsuły, bo zmusiły do konkurencji głównie cenowej, bo jakościowo to jest różnie zarówno po stronie wykonawców jak i klientów'

proponuję to wrzucić jako drugi post a resztę usunąć

poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 18:18
Bywalec
Bywalec

GrassHoppeR napisał(a):

Cytuj:
pytają mnie, czy dodaję jakieś animacje do mojej produkcji, bo oni tego sobie nie życzą!!!

i świetnie. a ci, którzy tego pragną, dają zlecenie mi. może lubią siarę. czy mi się te animacje podobają? nie. ale twoje filmy też mi się nie podobają, i dlatego też nie będę sprawdzał twoich klipów w poszukiwaniu dźwięku, żeby ci jeszcze wyświetlenia nabijać... być może się pomyliłem. mam to gdzieś.

ale napisz jeszcze raz, że kłamię, a się pogniewamy.

a, i odbiegłeś od tematu. pytałem o coś. jak nie umiesz odpowiedzieć, to przynajmniej trzymaj się tematu, bo to nie jest wątek ani o mnie, ani o tobie.

PS. jeśli sam montuję jakieś WESELE, to nie używam czołówek, a jedynym przejściem sporadycznie jest przenik. więc wiesz...
poza tym jakich animacji byś NIE wstawiał? tych co NIE umiesz zrobić?

GrassHoppeR - Przeanalizuj jeszcze raz Twój tekst, a zwłaszcza to co wytłuściłem :!: :!: :!:

Napiszę co ja z tego zrozumiałem: robisz swoje animacje by WCISNĄĆ je nieświadomym filmowcom - mam nadzieję, że nie jest to perfidna praktyka eliminacji konkurencji :?: :? Piszesz jeszcze, że własne animacje Ci się nie podobają i sam ich nie używasz :?: :!: :lol:

Piszesz tu, że masz możliwość posprzątania, jeśli tak, to Cię bardzo proszę, wykasuj wszystkie moje posty (za wyjątkiem tego, w którym dziękuję prawdziwym fachowcom na tym forum) no i swoje (myślę) nie przemyślane wpisy, ponieważ możesz stać się tutaj pośmiewiskiem.

Życzę wszystkim powodzenia i WIELU dobrych zleceń :D

wtorek, 11 kwietnia 2017, 13:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona