Teraz jest sobota, 21 kwietnia 2018, 13:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 AVCHD na kilka DVD 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post AVCHD na kilka DVD
Hej bywalcy

DVD architect pro 6 (...), wywala nieokreślony błąd, tworzyłem piękne menu i eksport wpierw do katlogu chcąc potem na dvd, niestety 2 krtotne próby nieudane.

Materiał jest duży prawie 20gb, eksport z studio platinum 12 w maxach, czyli 1920x1080; 25k/s; 256kb/s; bodaj 1 5:1. Mógłbym zostawić i ten plik, gdyby dało się go bez zacinek, czy audio znikania oglądać. Zależy mi max jakości, materiał trwa 3 godziny, jest to wesele. Chciałbym to walnąć na kilka DVD, nawet i 3, tylko takiej opcji nie znalazłem w DVD arch, zresztą ten program przez jakieś 10 godzin mi exportował do niecałych 50 procent i padł, dwukrotnie. Fakt, wątpię komunikaty-powiadomienia przed zapisem dot wystających przycisków w menu itp, ale wątpię żeby to było przyczyną!

W każdym razie stoję na tym, że mam 20GB materiału m2ts, i potrzebuję tego na płytki dvd bez straty jakości. Chociaż tak sobie myślę, czy nie lepiej po prostu to skompresować do avi (...). Nie przeszkadza mi duży rozmiar pliku wynikowego. Eh tylko pomóżcie drodzy

:roll: :arrow:

EDIT
Nie pomyliłeś forum z tanią jatką?
Bo mięsem rzucasz...
kotin

czwartek, 26 października 2017, 15:35
Moderator
Moderator

Post Re: AVCHD na kilka DVD
...a jak już ochłoniesz, to zapomnij o DVD. Kilkanaście minut na płytkę włożysz, a i tak ludzie będą mieli kłopot z odtworzeniem. Nie ma natomiast sensu degradowania obrazu do prawdziwego DVD, chociaż wtedy zmieścił byś godzinę, do półtorej w akceptowalnej jakości. Tyle że wyrażenie akceptowalna jakośc dotyczy poprzedniej epoki, a dziś degradacja HD do DVD to zbrodnia.

Musisz znaleźć inny nośnik do przekazania filmu.
Wykup chmurę i udostępnij, lub wlicz koszt pendrive w koszt filmu, poproś o dysk zewnętrzny - nagraj i oddaj, ale zapomnij o płytkach.

czwartek, 26 października 2017, 16:14
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]