Teraz jest środa, 27 marca 2019, 00:52

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Wycena reklamy dla Hotelu 5 gwiazdek 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Wycena reklamy dla Hotelu 5 gwiazdek
Cześć.

Cały czas borykam się z wyceną dla poszczególnych firm, czy to projektów.
Mam z tym problem, bo tak naprawdę dopiero wchodzę w ten świat.
Chciałem Was zapytać ile mniej więcej można sobie pozwolić na wycenę dla takiego Hotelu 5 gwiazdkowego, któremu będe w niedługim czasie taki projekt realizował.
Projekt polega na zwykłej reklamie ich Hotelu, co posiadają, z jakich można usług korzystać i po prostu pokazywać jaki ich budynek wraz z pokojami/basenami itd. wygląda (Oczywiście film bylby wykorzystywany w internecie jak i w telwizorach w Hotelu)
Rozumiem,że na to wpływa wiele czynników, ale mniej więcej - co uwzględniacie przy wycenie, co bierzecie pod uwagę, jakie dodatki itd?

Posiadam sprzęt:
Sony A7s, Lumix gh5, mavic 2 pro, stabilizatory, 3 lampy Aputure (120d,ls20d,672c,softbox), a do tego jeszcze byłbym w stanie wypozyczyć kran.
Jestem ja i drugi operator.
Do tego dochodzi montaż wraz z color graidingiem + muzyka z licencją ( którą opłaciliśmy na rok - artlist )
Bylibyśmy w stanie też zaproponować im wyreżyserowanie filmu wraz z modelką, która spaceruje i korzysta z usług Hotelu, ( tu już wiemy,że z takim pomysłem odrazu koszt jest większy)
Ale mniej więcej jak to widzicie, w jakich kategoriach podawać im ceny? Boje się podać większą cenę, natomiast nie chcemy nieświadomie podawać im minimalną, lub smiechu wartą kwote.
Pozdrawiam

piątek, 15 marca 2019, 17:57
Nowy
Nowy

Post Re: Wycena reklamy dla Hotelu 5 gwiazdek
Jeżeli chodzi o wycenę, najprościej skorzystać ze wzoru:

ilość godzin filmowania x cena za godzinę + ilość godzin montażu x cena za godzinę montażu.

Kwestia ile zajmie ci filmowanie i montaż.

Pozdrawiam Bartosz,
Regulamin
3.Co do komercyjnych stopek - prawo do nich mają koledzy o minimum trzy letnim stażu na forum i mający co najmniej 200 postów.

moderował Jurekwejh

czwartek, 21 marca 2019, 15:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]