Teraz jest wtorek, 20 sierpnia 2019, 01:07

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Bardzo prosze o ocene eksperymentalnego filmiku 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Re: Bardzo prosze o ocene eksperymentalnego filmiku
Spoko :) akurat na konstruktywna krytykę jestem otwarty.
Kiedys trenowalem u Eugeniusza Dadzibuga i on nie zostawial na nas suchej nitki ale efekty byly za to super - jego zawodnicy zawsze byli na podium na MP a on sam byl najlepszym bialym na świecie swego czasu.

Dzieki za te linki. Ta wiedza zawsze sie przyda. Duzo z tych rzeczy juz znam ale warto sobie przypomniec i dowiedziec sie czegos nowego, bo zauwazylem że zapominam albo poprostu nie znam niektorych zasad

Za niedlugo wznawiam krecenie półprofesionalnym sprzetem sony a 7 ii, obiektyw 4.0 - troche ciemny ale robilem testy w ciemnych warunkach i daje rade. Matryca FF wiec zawsze mozna podbic ISO bez straty jakosci.

Montowac bede wreszcie na kompie a nie w smartfonie.

I mam teraz pytanie nastepujace :

W co sie lepiej zaopatrzyc najpierw ? W gimbala pod sony a7ii ( z obiektywem waża niecaly 1 kg ) bo mam gimbala tylko pod smartfon.

Czy zamiast gimbala najpierw kupic slider ? Jesli tak to jaki ? Z silniczkiem czy bez ? Bo chcialbym porobic troche timelapsow ( ksiezyc, chmury itp ) przy jednoczesnym przemieszczaniu sie aparatu.

Czy na poczatek radzilibyscie krecic tylko ze statywu i delikatnie z ręki ?

W tym modelu aparatu nie mozliwosci krecenia w 4 K ani w 2 K wiec czy jest sens kupowac telewizor 4K do pracy przy montazu ? Nie chce kupowac monitora. Wole kupic dobry tv 40"

No i na koniec pytanie chyba najważniejsze :

Co krecic ????

Sa gdzies na necie gotowe zadaniówki itp ?

Ja wiem ze przecietny uzytkownik mega hydry jaka jest YT woli obejrzec jak ktos wjezdza wózkiem sklepowym do jeziora sle ja nie chce czegos takiego krecic. Chce krecic cos wartosciowego, ładnego, albo brzydkiego ale zeby z tego turpizmu cos wynikało, zeby widz po obejrzeniu troche pomyślał.

Lubie kino z Gutek Film, sa to filmy nisko budzetowe ale zmuszajace do myslenia. Krecic to co lubie czy to co ludzie lubią ogladac ? Tak wiecie , dla samorozwoju bo w koncu kiedys chcialbym z tego żyć tzn jakies proste reklamy, teledyski itp. Do wesel mnie nie ciagnie - krecenie ciagle tego samego w dodatku ludzi pod wplywem.

Posiwialy pisze ze podobaly mu sie moje filmy " puszcza " i " fire " bo widzi w tym jakaś opowiesc, krotka ale zawsze a te moje ostatnie filmy " port greenock " itp nic nie mowią. Wiec starac sie zeby cos opowiedziec. Ok to juz wiem. Jakies wskazowki jeszcze ?

Mam tez problem z aktorami :l . Ciezko jest nakrecic jakaś opowiesc bez aktorow.

A moze mozecie podac mi kilka przykładów filmów bez aktorow, ktore niosą ze sobą opowiesc ??

niedziela, 11 sierpnia 2019, 11:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3