Teraz jest poniedziałek, 24 września 2018, 19:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Wesele + chrzest 2 w 1 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Wesele + chrzest 2 w 1
Sluchajcie nieuwierzycie trafilo mi sie zlecenie narecenia uroczystosci koscielnej slubu i chrztu razem:-)))powiedzcie mi jak to wyglada moze ktos mial taka imprzezke jzu jak to jest najpierw slub potem chcielnice dostawiaja i jest chcrzest??? bo nieiwem jak mam krecic
z gory dziekuje za wszelkei informacje:-))

poniedziałek, 22 grudnia 2003, 00:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kreciłem w tym roku. Najpierw jest ceremonia zaslubin. Po nałożeniu obrączek ksiądz poprosił rodziców chrzestnych o podejście z dzieckiem przed ołtarz obok pary młodej i rozpoczął ceremonię sakramentu chrztu. Najlepiej stanąć obok księdza po jego prawej stronie (ja tak zrobiłem) i filmować wszystkich po lekkim skosie. To by było na tyle jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj.

poniedziałek, 22 grudnia 2003, 11:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jest taj jak powyżej
Jest tak jak napisał Miras - sam tak zrobiłem własny slub i chrzest moich dzieci...
Co do ustawienia to nie jest powiedziane jak ksiądz sobie wszystkich ustawi bo w moim przypadku było tak aby się wszyscy zmieścili - mam parkę dlatego też było 4 chrzestnych i lekki tłok...

Pozdrawiam

emes

poniedziałek, 22 grudnia 2003, 11:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Emes! Sam sobie filmowałeś swój ślub i chrzest własnych dzieci? Z tego co wiem to mąż i ojciec jest raczej potrzebny przy samej ceremoni a nie jako operator kamery. Cholera skoro to mozliwe to po co ja najmowałem operatora na swoim ślubie. W połowie stycznia mam chrzest własnego dzieciaka i na to nie wpadłem zeby samemu sobie pofilmować. :)))), ale jak widać Polak potrafi :)))

poniedziałek, 22 grudnia 2003, 12:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ???
Chłopie - troszkę zrozumienia. Chodziło o fakt że połączyłem ślub z chrztem. Nienawidzę kamer na ślubach więc w ogóle nie uwieczniłem tej imprezy.
Opisałem tylko że z ustawieniem kamery może być problem bo to zależy od tego gdzie kto stanie i porady typu z prawej czy z lewej nie mają zbytniego zastosowania. Tymbardziej że księża tez nie bardzo wiedzą jak się zachować - młoda para i dzieci na raz...

emes

poniedziałek, 22 grudnia 2003, 14:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Niedawno miałeś taki wariant w Laponii, bo kolega Wiśniewski z ich troje zrobił podobnie i pokazywali to w TVN. realizacja jak na zawodowców nie była za profesjonalna zwłaszcza niestabilne ujęcia z momentu samych zaślubin.

poniedziałek, 22 grudnia 2003, 15:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ?
wcale się nie dziwię że ujęcia były niestabilne - przy 20 stopniowym mrozie wszyscy się trzęśli...

emes

poniedziałek, 22 grudnia 2003, 16:14
Stały bywalec
Stały bywalec

dzieki niezmierne wszystkim za odpowiedzi!!!dam jakos rade myslalem ze takie imprezki to zadkosc a jednak mylilem sie
Jednoczesnie skaldam wsyzstkim zdrowych spokojncyh Swita Bozego Narodzenia nie objadajcie sie za duzo i do zobaczenai po swietach:-)))

poniedziałek, 22 grudnia 2003, 22:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jeśli chodzi o produkcje profesjonalne (jak wyżej napisano TVN-u, ceremonie zaslubin i chrztu Wiśniewskiego) oraz np. BAR moim zdaniem są one do d***! Wygląda to tak jakby Ci operatorzy nie trzymali nigdy kamery a producenci nie widzieli na oczy statywów. Amatorzy z wiekszym zapałem tworzą swoje filmy. Widać, że zawodowcom robota sie im nudzi i myślą tylko o wypłacie

środa, 7 kwietnia 2004, 11:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]