Teraz jest czwartek, 26 kwietnia 2018, 05:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Muzyka Weselna 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Muzyka Weselna
Witam Szanownych ludzi na forum:-))
Sluchajcie mam pytanko jaka muze najczesciej wstawiacie do wesel chodzi mi o poczatek przede wszystkim o wstep jakie sa to kawalki chodzi mi o tytylu i wykonawcow bo ja mam kilka :
Winda do nieba - klasyka:-)
Kancelarya - Zabiore cie
Universe - W taka cisze
Lori Line - Terms of Endearment
Wielka Mijosc - Sewerynka:-)
bedziesz moja pania - grechuty

no walsnei moze macie jeszcze jakies ciekawe .wiec czekam na propozycje wasze.Z gory dzieki

poniedziałek, 22 grudnia 2003, 22:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post MUZA
:D sluchaj z muzyka to jest roznie zalezy od mlodych postaraj sie dopasowac rozniaste kawalki , ja np.stoduje enie przy ubieraniu itp. nikt nie bedzie ci podpowiadac takich spraw!! postaraj sie dopasaowc wszystko sam ale zrezygnuj z muzyki sprzed 7 lat , dawaj nowe kawalki !!!

poniedziałek, 22 grudnia 2003, 23:01
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Tak, tak dopasuj "rozniaste kawalki" i dawaj muzykę "sprzed" 6 lat :lol: bo to nowości same są. :mrgreen:

wtorek, 23 grudnia 2003, 09:20
Stały bywalec
Stały bywalec

dzieki ale wcale mi niepomogliscie myslalem ze podacie mi jakies tytuly.
Ale widze ze sie neikwapicie wogole do tego, co boicie sie konkurencji czy co??????????ale spoko moze ktos bedzie bardziej laskawy i podzieli sie swoimy wiadomosciami.Bo odpowiedz ze mua z przed 6 lat to jest odpowiedzia zadna bo 6 lat temu powstalo miliony kwalkow wiec przegladac to troszke zajmie.
Ja rozuemi ze to sprawa indywidualna alesa jakies takie kawalki pasujace do wesel wiec o to mi chodzi.Bo jak robie reportaze lub reklamy to mam kupe bo ja biore z zaiksu bo nikt niewzemie reklamy bez takiego cegos bo poprostu nigdzie neibedzie mogl tego wyemitowac w zadnej telewizji.

wtorek, 23 grudnia 2003, 09:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Na początek daję często ulubioną piosenkę młodych np. coś przy czym się poznali . Poza tym należy pamiętać iż reportaż z wesela będzie oglądany też za wiele lat i dobrze by było gdyby oddawał też muzykę danych czasów. I żeby np. kiedyś babcia pokazując film z wesela wnukowi powiedziała "... a teraz w filmie gra "Ich troje" jak miałam 19 lat to był to mój ulubiony zespół..."

poniedziałek, 29 grudnia 2003, 16:16
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

poniedziałek, 29 grudnia 2003, 22:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A co gaz nigdy nie podkładałeś "Ich troje"???. Ja owszem jak robiłem film z wesela dzieciaków po 18 lat. Swoją drogą to nawet mam jeden film z podkładami heavy metal - bo taka była para i żadna inna muza się dla nich nie liczyła......

wtorek, 30 grudnia 2003, 10:07
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Nigdy nie podłożyłem "radosnej twórczości" "Ich Troje" i nie podłożę, na moje szczęście nie trafił mi się nikt z taką prośbą. Może dlatego, że pokazuję klientom fragmenty "mojej radosnej twórczości", a najczęściej pada stwierdzenie: Wszystko jest Ok, muzyka też.
Nie twierdzę, że trzymam się uparcie jednego wykonawcy, czy stylu muzyki. Nagrywałem nie jedno wesele motocyklistów i wyobrażasz sobie kawalkadę motocykli, a w tle gra Clayderman albo Enya :lol:

piątek, 2 stycznia 2004, 21:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jezeli szukasz muzyki do filmu czy wesel i jeszcze zeby byla z prawami to nic prostszego - potrzebujesz BackTraxx jest to zestaw na 28 plytach CD
zawierajacy muzyke o przekrojowej tematyce do tworczosci filmowej .
Wszystkie kawalki i efekty muzyczne zapisane so w trzech dlugosciach tak zeby szybko i w latwy sposob wykozystac je w swoim projekcie sa to oczywiscie kawalki tylko instrumentalne nie zawierajace wokalu . do nabycia w http://WWW.digitaljuice,com za jedyne $ 399 . Posiadam i bardzo sobie chwale i polecam.

niedziela, 4 stycznia 2004, 05:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jezeli szukasz muzyki do filmu czy wesel i jeszcze zeby byla z prawami to nic prostszego - potrzebujesz BackTraxx jest to zestaw na 28 plytach CD
Wszystkie kawalki i efekty muzyczne zapisane so w trzech dlugosciach tak zeby szybko i w latwy sposob wykozystac je w swoim projekcie sa to oczywiscie kawalki tylko instrumentalne nie zawierajace wokalu . do nabycia w http://WWW.digitaljuice,com za jedyne $ 399 . Posiadam i bardzo sobie chwale i polecam.

niedziela, 4 stycznia 2004, 05:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

niedziela, 4 stycznia 2004, 05:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

niedziela, 4 stycznia 2004, 05:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Back trax to kolejna skladanka roznych podkladow muzycznych , ktore slyszalem , tyle ze zalosnie brzmiacych , to brzmi jakbys robil dobre kawalki na organach CASIO , nie polecam cena tez nie jest kuszaca.
Zaleta ich jest chyba to ze jest ich strasznie duzo . Takiej muzyki znajdziesz na internecie tony , niestety nie za darmo.ale jezeli montujesz uroczystosci to do tego nie jest ci potrzebne 1000 kawalkow np. o brzmieniu sport. tylko 20 dobrych ktore brzmia profesjonalnie.
sprawdz np. http://www.freshmusic.com
http://www.studiocutz.com Pozdrawiam.

piątek, 20 lutego 2004, 11:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mam muzykę na CD z prawem autorskim do rozpowszechniania i publikacji oraz do wykorzystania w materiałach filmowych, takich jak: śluby, studniówki, chrzty, komunie, reportaże i inne. Zezwolenie licencyjne jest na okres bezterminowy. Gdybyś był zainteresowany kupnem ( niedrogo !! ) mogłoby Cię to pozbawić kłopotów z Zaiks-em

poniedziałek, 1 marca 2004, 20:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
jestem zainteresowany podaj tylko co to za muza w jakiej formie chodzi o format pliku i jaka cena oczywiscie
pisz na mail: kamilekf@o2.pl

wtorek, 2 marca 2004, 00:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona