Teraz jest piątek, 14 grudnia 2018, 07:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Czym zabezpieczyć kasety przed kopiowaniem skutecznie 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Czym zabezpieczyć kasety przed kopiowaniem skutecznie
Witam
Jes jakiś sposób , czy program do kodowania fonii i obrazu przed kopiowaniem kasety.

Chodzi głównie o kodowanie kaset z uroczystości gdzie płaci się tylko za kasetę a nie za usługę operatorską

Jak jest to skąd można go pobrać z sieci

dzięki

niedziela, 18 stycznia 2004, 08:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Pozdrawiam - Grzesiek.

sobota, 24 stycznia 2004, 13:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jest taka mozliwosc
Mozesz zakodowac sobie taka kasete. Tez jestem w trakcie poszukiwan jakies dobrej oferty. Ale jedna z takich znalazlem. Sprawdz sobie strone http://www.kai.com.pl/vmc.htm
Oferta interseujaca lecz jestem w trakcie wyjasniania mozliwosc kodowania kaset nagrywanych na wszystkich magnetowidach... 8)
Pozdrawiam

czwartek, 5 lutego 2004, 16:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Od zawsze podchodziłem do techniki zabezpieczeń przed kopiowaniem Bardzo sceptycznie ....
Znajomy przyniósł do nie materiał na SVCD z jakiejś wycieczki do Egiptu.
Materiał robiony prze jakiegoś Videofilmowca na miejscu w Egipcie.
Ponoć był zabezpieczony tak że nikt ze znajmoych mojego kolegi nie poradził sobie ze skopiowaniem ...
A sprawa wyszla na jaw gdy powiedziałem kumplowi że fajne widoczki i z chęcia zrobię sobie kopię. Powiedzial że nie ma takiej możliwości. wsadziłem płytke do kompa a po 10 min miałem zroboną kopię !
Problem jest nie tyle zabezpieczenie materiału co sprecyzowanie umów przed dostarczeniem takiej kasety dla klienta. Pozatym nie łudźmy się nikt tych kaset nie kopiuje ! Może jedna lub dwie sztuki .... wysiłek nie warty zachodu !

czwartek, 5 lutego 2004, 17:47
Bywalec
Bywalec

Ja na samym początku też o tym myślałem, ale mniej wysiłku wymaga zapewnie swoich praw jeśli wiesz ile chcesz za tę konkretna usługę i tyle bierzesz plus koszt kaset. A zabezpieczeń nie ma których nie można by było obejść. Znałem jednego gościa który ma takie urządzonko które wpina między magnetowidy, czy np. DVD i magnetowid i to wlocie mu rozkodowuje. Naprawdę szkoda zachodu. :)

niedziela, 8 lutego 2004, 11:21
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]