Teraz jest środa, 25 kwietnia 2018, 12:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 dluuuuugość wesel 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post dluuuuugość wesel
hello!
No wlasnie jak dlugie wesela?
Ja przez caly czas robilem 3 godzinne wesela, jesli gosci bylo pow. 100 robilem 4 godzinne wesela (100 zl drozej)
ale zastanawiam sie czy dobrze robilem ;-)))
czy one czasem nie sa za dlugie. Jestem pewien ze za 10 lat od momentu sfilmowania wesela klijent bedzie zadowolony, ze ma duzo materiau, bedzie sie cieszyl z kazdej minuty, z tego ze jego ś.p. mama jest tak dlugo, ze siostra- panna jeszcze itd, ;-)))
Mysle o 2 godzinnych weselach ( oczywiscie cena ta sama, a roboty wiecej), jak dlugie wy wesela filmujecie?

to chyba na razie tyle

sobota, 26 stycznia 2002, 19:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zwykle 4 godziny, z poprawinami 5-7, wszystko zalezy ile ludzi. Sporo robimy w gorach, a tam w drugi dzien potrafi ponad sto ludzi przyjsc i masz drugie wesele. I nie ma mowy zeby bylo mniej fimu. Klient nasz Pan. Mysle jednak ze to kwestja tego ze "wszyscy tak maja, wiec my tez". W naszych okolicach tak zwyklo sie robic, no i nikt nie chce miec gorzej (cyt. mniej)

sobota, 26 stycznia 2002, 19:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

no, mozna jeszcze dawac dodatkowo skrot wesela, niektorzy robia to za darmo!!!!! AAAAAAAAA nie robcie tego! prace swa trzeba cenic ;-))))
Ja tez robie skroty, 30 minut, ale taki skrot kosztuje u mnie 300 zl, no teraz chyba bedzie taniej, bo w komputerze latwiej taki skrot zrobic ;-))))

sobota, 26 stycznia 2002, 19:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
MAciekk
http://www.maciek.pl

poniedziałek, 11 lutego 2002, 00:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Zbyt dlugie filmy weselne
Moim zdaniem filmy weselne powinny trwac nie dluzej niz poltorej godziny. Zdaje sobie, ze jest to wielkie wydarzenie i pamiatka pozniej ogromna, nie mniej jednak watpie, czy ktos oglada bite 3 czy 4 godziny bez przewijania za 3 czy 7 razem. Dla mnie ujecia trwajace kilkanascie minut z mloda para na pierwszym planie zaczynaja byc nudne, Od wejscia do kosciola az do momentu slubu filmuje sie przewaznie caly czas mloda pare: jak idzie, siada, stoi, mruga, patrzy na kamere, denaerwuje sie itd. Wg mnie czesc z kosciola nie powinna trwac dluzej niz 20 minut, a wesele nie dluzej niz 1 godz. Lepiej czuc niedosyt i wykazac sie sztuka operatorska w tak krotkim czasie niz cieszyc sie z 4 godzinnego filmu, ktory od 10 lat stoi na piolce i byl ogladany raptem 3 razy (za kazdym z przewijaniem).

/Pawel Miduch

piątek, 1 marca 2002, 14:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Zgadzam się z kolegą wyżej. Nie sądzę żeby ktoś oglądał po raz któryś cały 3-4 godzinny film bez przewijania. Lepiej jest też czuć niedosyt niż znudzenie (prawie jak z jedzeniem :)). Niestety klienci (nowożeńcy, ich rodzice itp.) w większości zdecydowanie nie popierają tej teorii. Dla nich jest lepiej im taniej i im więcej. To dlatego w rozmowie zawsze staram się namówić ich na 3 zamiast 4 godzin, a nie na 1,5 zamiast 3. Czy tak jest wszędzie ?

piątek, 8 marca 2002, 11:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja raczej skłaniałbym się do zrobienia porządnego wesela góra półtora godzinnego, ewentualnie można dać młodym cały surowy materiał na jednej kasecie 4 godzinnej

wtorek, 2 kwietnia 2002, 23:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja np juz nie pamietam kiedy ostatni raz nakrecilem 3 godz wesele :)) niestety co kraj to obyczaj ... w moim regione wesela ksztaltuja sie czasowo 8-12 godz z poprawinami oczywiscie ... ale to sa wesela a nie przyjecia jak to ma miejsce gdzies dalej w polsce ... zaczynaja sie o 9.00 w sobote a koncza o 6.00 - 7.00 w poniedzialek :) ja np. po wyjscu z kosciola mam zrobione juz ok. 2.5-3 godzin zreszta same wypytowiny trwaja godzine ... szczerze to ciekawe jak to jest idac na wesele o 15.00 siedzac do 1.00-2.00 i co wy robicie w tym czasie jak krecicie 3 godziny ???

Pozdrawiam ...

wtorek, 9 kwietnia 2002, 21:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dokladnie - tak jest w gorach. Tez czasem robie w tych okolicach.

środa, 10 kwietnia 2002, 01:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Pozdrawiam

czwartek, 25 kwietnia 2002, 12:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post wideofilmowiec
Ostatnio"teściowa" zażyczyła sobie calą uroczystośc w kościele od dechy do dechy (58 min.)-efekt ? Para Młoda wchodzi do kościoła potem możemy zobaczyć księdza,rodziców młodej,rodziców młodego,świadków,gości,rodziców,księdza,mlodych,świadka,ciocię,księdza,gości wszystkich razem i osobno,itd. W takiej sytuacji trudno zmontować przynajmniej 2 godz. materiału tak aby pokazać komuś bez przewijania aby ten ktoś przynajmniej zainteresowal się np.prezentacją . Moim zdaniem powinno to być 2,5 do 3 godz. w miarę interesującego materialu.

wtorek, 7 maja 2002, 00:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
MOIM ZDANIEM KASETA Z WESELA POWINNA TRWAC MAXYMALNIE 2,5 godziny.a do tego robie jeszcze wersje skrocona ktora trwa 1godzine oczywiscie za kase.

niedziela, 12 maja 2002, 18:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

to ja od niedawna robie 30 minutowy skrot, ale juz za darmo, taki rynek ;-((( , na szczescie zrobienie takiego skrotu nie zajmuje mi duzo czasu. Jak montowalem liniowo to taki skrot to byla na nowo robota, no ale skrot to 2 godzinki i zrobiony. A calosc to max 3 h, ale ostatnio wychodzi mi 2:40, 2:30. Kusi mnie by robic 2h, no ale jakos nie ma chetnych, bo ceny przeciez nie zmniejsze

niedziela, 12 maja 2002, 19:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post dlugość wesela
Klient nasz Pan. Robię takie długie wesela jakie chcą klienci uzgadniam na wstępie co ma być na taśmie. DFyskusje co klient za 10 lat będzie myślał jest mniej ważne. Dziś tu i teraz tworzymy coś co daje nam satysfakcję i trochę pieniędzy - bawmy się . Pozdrawiam :D

poniedziałek, 3 czerwca 2002, 20:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post długość wesela (nagrania)
Są teksty ozdobne są i napisy informacyjne
Są zdjęcia artystyczne (np.:akty) są zdjęcia reporterskie (np.: żołnierz strzelający do dziecka - czy to ważne że zdjęcie jest nieostre)
Czy wolelibyście dostać film z wesela artystyczny 1,5 godz (gdzie nie widać wójka który robił takie śmieszne miny, nie widać cioci jak śpiewała swoją piosenkę o 4.30 rano) czy ma to być film 4 godziny czasami śmieszny, czasami z nutką nostalgii, a czasami fragmenty nudne - dla nas ale goście w tym miejscu powiedzą "co ona miała za sukienkę i jaki krzywy biust".
Tyle o tym
Swoją drogą ciekawy jest pogląd, że ludzie się nie znają tylko my wiemy, że 1,5 godziny to będzie dla nich odpowiednie.
Róbcie swoje jeśli młodzi chcą zamówić 4 godziny, a ty nagrywasz tylko 1,5 to ja się polecam.
To tak jakby kioskarka nie sprzedawała paierosów X bo ich nie lubi i pali inne.
Pozdrawiam
P.S. Kto ma za dużo zdjęć z dzieciństwa?

czwartek, 6 czerwca 2002, 20:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona