Teraz jest środa, 25 kwietnia 2018, 23:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 filmowanie wesela !!!!!!!!! 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post filmowanie wesela !!!!!!!!!
Witam
moze jest to niezręczne pytanie ( czy nie zachacza o reklamę )
czy moze ktos polecic dobrego kamerzyste na wesele z rejonu starego woj. piotrkowskiego.
Nie chodzi mi tu o reklamowanie czyjes osoby.
Po prostu widze i czytam forum na którym jest wielu fachowców w tej dziedzinie i na pewno rozeznanie w tych sprawach. Ja jako laik wolałbym polegać na was niż sam wybrac goscia który nakręci byle jak.
Ewentualnie na co głównie zwrócić uwagę przy wyborze kamerzysty? ( na pewno cyfrówka )
Jezeli chodzi cenowo, to chcę się zamknąć w kwocie 1400 zł.
Jakie są ceny bez montażu materiału? Ja dopiero zaczynam się bawić w montaż a wesele planuje na czerwiec przyszłego roku, więć moze sam zdąże się nauczyć jako takiego montażu.
pozdrowionka

ps. ewentualnie mozna puscic telefon kamerzysty na priva , ale wtedy każdy bedzie wychwalał siebie a tu nie o to chodzi.

wtorek, 30 marca 2004, 23:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post dobry film
ASE2000 MOVIE STUDIO firma jest w Łodzi, z wesela potrafią zrobić prawdziwe cacko gorąco polecam telefon do nich to 505166594 (mam do nich tylko komurkowy )
czesc

piątek, 2 kwietnia 2004, 21:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

mam nadzieje ze nie robia takich bledow ortograficznych :)

piątek, 2 kwietnia 2004, 23:17
Stały bywalec
Stały bywalec

witam jestem z lodzi posiadam odpowiedni sprzet najwyzszej jakosci:))
i chetnie przyjme to zlecenie:-))i co do ceny tez mysle ze sie dogadamy:-))jeslui jestes zainteresowany to prosze dac znac i podac namairy na siebie

niedziela, 4 kwietnia 2004, 12:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

niedziela, 4 kwietnia 2004, 12:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeśli tylko nie będzie to kolidowało z innymi zamówieniami chętnie podejmę się tego zadania :) Materiały do Twojej oceny prześlę mailem, pocztą lub osobiście Ci dostarcze. Wszystko jest kwestią dogadania się. Sprtzętem nie odbiegam od ogółu a odrobina wyobraźni.... hmmm coz nie będę sobie aż tak schlebiał ;) Sam oceń. bok@orangecinema.pl

środa, 7 kwietnia 2004, 16:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
własnie odpaliłem chyba waszą stronkę orangecinema.pl i siągam tam dwa filmiki. narazie się sciągają.
Spoko tylko wiesz. widze ze jestes z krakowa więc podejrzewam ze koszty nagrania przejazdu itd. na pewno by wzrosły tym bardziej ze poprawiny tez by wchodziły w gre. Z tym 1400 to moze przesadziłem, bardziej realnie mysle o kwocie 1000 zł.
Dlatego nie chce robić ci chęci.
Poszukuje bardziej kogos na miejscu ( bełchatów okolice ) .

A propo powiedzcie mi czy bezproblemowo firmy lub videofilmowcy pozyczają kasety lub płyty do obejrzenia ich możliwości?

pozdrawioam
dzieki za odpowiedzi

piątek, 9 kwietnia 2004, 00:54
Stały bywalec
Stały bywalec

Jesli chodzi o Belchatow i okolice to tak jak wczesniej wspomnailem ja z przyjemnoscia zarejestruje ta uroczystosc:-))))
Jestem z lodzi mam wieloletnie doswiadczneie, odpowiedzni sprzet, na codzien pracuje jako operator w Telewizji:-)))przperaszam za swoje chwalenie nieznosze tego robic ale niestety taka jest dzisiejsza reklama:)
Pozdriawiam jesli jest Pan zainteresowan prosze dac znac na gg:1678313 badz na mail: kamilusf@interia.pl

piątek, 9 kwietnia 2004, 01:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post bełchatów
Ja jestem z bełchatowa i posiadam dosc dobry sprzęt kamera cyfrowa itd itp chętnie służe usługą:-)) Tanio :D

GG :3472596

piątek, 9 kwietnia 2004, 01:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post bełchatów
Ja jestem z bełchatowa i posiadam dosc dobry sprzęt kamera cyfrowa itd itp chętnie służe usługą:-)) Tanio :D

GG :3472596
Kom 602366911

piątek, 9 kwietnia 2004, 01:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nie mów mi na Pan :) mam dopiero 25 lat :) luzik
Ok spoko namiary na ciebie juz mam chociażby mail.
Narazie się rozglądam bo jeszcze troche czasu mam. Mozesz mi napisac na mail 692082872@interia.pl jaki mas sprzęt. A jezeli chodzi o reklamowanie sie to widomo ze najlepiej się zareklamujesz jesli obejrze np. wesele nagrane i zmontowane przez ciebie.
Nie wiem czy wliczasz w koszty reklamy np. wysyłanie cd z przykładowym weselem do potencjalnych klientów ?? widomo ze jakośc takiego filmu na divx ( kompresja ) nie bedzie rewelacyjna ale widomo że chodzi tu o montaż przede wszystkim. A jokośc nagrania to sprzęt.

Cyknij mi na maila co i jak i za ile.

Pozdrowionka

piątek, 9 kwietnia 2004, 01:46
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

sorki ze sie nie zalogowałem się przy wczesniejszych odpowiedziach.
Obejrzałem dwa filmiki ze strony Orange.
Chłopaki chodzi o to ze 3 minutowe reklamówki z wesela nic mi nie mówią. sami zresztą wiecie o czym mówię. Nie ma to jak obejrzenie całego zmontowanego wesela.
Nie chce was narazac na duze koszty. Zresztą samemu mi nie chce się jechać do łodzi tylko po cd które moze mi się nie spodobać ( wiadomo konkurencja na rynku jest ) A reklama kosztuje.

Proponuje taki układ ze kto zdecyduje się wysłać mi cd z weselkiem nie ma sprawy. Wiadomo że mogę sie nie zdecydować na was po obejrzeniu. Napiszecie mi w mailu czy wam odesłac spowrotem płytke ( podejrzewam ze są to koszty rzędu 2-3 zł poczta ) czy puscic do reklamy ( kolega ma sale weselną, znajomi )

Kto jest zainteresowany niech napisze maila i poda ocjonalne koszty ja wtedy podam adres.[/u]

piątek, 9 kwietnia 2004, 02:12
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

pozdrowionka

piątek, 9 kwietnia 2004, 02:14
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Re: dobry film
Głodek napisał(a):
ASE2000 MOVIE STUDIO firma jest w Łodzi, z wesela potrafią zrobić prawdziwe cacko gorąco polecam telefon do nich to 505166594 (mam do nich tylko komurkowy )
czesc

czemu piszesz ze masz tylko komórkowy jeżeli z tego co widze to tam pracujesz. :)

pozdrowionka

piątek, 9 kwietnia 2004, 17:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

czemu piszesz ze masz tylko komórkowy jeżeli z tego co widze to tam pracujesz.

czemu uwazasz, ze p.Głodek u nas pracuje?
oferta zostala wyslana przez ase2000, a p.Głodek to tylko klijent.

niedziela, 11 kwietnia 2004, 21:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona