Teraz jest środa, 21 października 2020, 23:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Cena za sam montaż? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
U nas montaż trwa 1 dzień i kosztuje zwykle 50 zł. Go ście mają obcykane programy typu Premiere. Czołówki juz mają gotowe wstawiają tylko napisy. Niektórzy robia nawet dwa montaże w jeden dzień.Nie wyrobilibyście się u mnie , za wolno montujecie. A klient czeka i kasy nie ma. Jak ktos się nie wyrabia w jeden dzień z montażem to go zwalniam , na jego miejsce mam 5 innych.

sobota, 16 października 2004, 13:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Montażysto D. to nic nikogo nie obchodzi ile programów i jakie podatki, rób taniej będziesz płacił mniejsze podatki. Materiał od dobrego kamerzysty wymaga tylko nieżbędnych zabiegów prawie kosmetycznych do tego celu wystarcza jeden dobry program edycyjny. Sam potwierdzasz że montaż jest żmudny bo kamerzystę nie obchodzi logiczność i jakość zdjęć,a czego spodziewasz się jak 12 godzinną pracę w dużej mierze również fizyczną oceniasz na 300zł.
Artysto-profesjonalny poszukaj gdzie i kiedy napisałeś to co na czerwono.Trochę głupio jak ktoś z boku bez problemu odpowiada na pytanie i nie szczyci się ani prof ani art. Megalomania . Strasznie śmieszne są te ciągotki do profesjonalności i artyzmu wśród ludzi bez podstawowej wiedzy teoretycznej i praktyki. Na naukę zawsze jest dobry czas, trzeba się troszkę dokształcić i wszystko będzie dobrze.

sobota, 16 października 2004, 13:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Tak sobie czytam i dziwię się, że że p.fart dyskutujesz z niewiadomo kim, gość cie podpuszcza a ty sie szamotasz. Wideoman znam cie chyba z forum fotonu niezłe z ciebie ziółko zamęt tam siejesz jak diabli :twisted: , jeszcze tu cie nie widzieli. Głupoty piszesz że robisz płytki na studniówke po 10 zł. Jak ty jesteś pracodawcą montażystów to ja jestem biskupem. Zwykłym oszołomkiem jesteś i tyle :lol: . Po co wy wogóle zamęt siejecie na tych forach? Takie głupoty- w jeden dzień, puknij sie stary w czółko, chyba że przegrywasz gotowizne bez obróbki paplochu 8O .

niedziela, 17 października 2004, 06:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

czy w ogóle ktoś wie z jakiego rejonu kraju jest ten oszłołom Videoman , który zamęt wprowadza , jaki to on jest tani, sądzę że ten oszołom to tylko robi dużo szumu wokół siebie, a rzeczywistość jest całkiem inna

niedziela, 17 października 2004, 10:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mauser nikt nikogo nie podpuszcza, chodziło o wyjaśnienie podstawowej różnicy między monażm liniowym i nie. Myślę że z korzyścią dla innych bywających na tym forum. Okazuje się że ci z zacięciem profesjonalnym nie potrafią w przystępny sposób tych różnic określić. Nie przeczę że wiedzą o co chodzi ale nie potrafią tego wyjąśnić innym. Chyba ze mają wiadomości ale tylko dla siebie.

niedziela, 17 października 2004, 10:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czołówki juz mają gotowe wstawiają tylko napisy. .

Czyli wniosek
odwala fuszerę, idzie na łatwiznę, zero własnej inicjatywy w montaż, robi to taśmowo, jak produkcja serków danio , wszytkie są takie same

niedziela, 17 października 2004, 11:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
NN uczepiłeś się jakiegoś szczegółu jak rzep psiego ogona i drążysz go z uporem maniaka, zapewne usłyszałeś albo gdzieś o tym wyczytałeś, zapadło ci to w mózgownicy jak telewizyjna reklama dannonków, albo jakiś natrętny refren piosenki discopolo i oślepłeś na resztę informacji, z których nie potrafisz nic wycedzić a idziesz jak lunatyk do regału z dannonkami. A mnie się NN i wideoman kojarzycie tylko z jednym, ze stonką ziemniaczaną. Trudno was wyplenić.

niedziela, 17 października 2004, 12:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
--mauser jeżeli tą różnicę uważasz za mało istotną to jesteś kolejnym fachowcem. Poczytaj, większość postów gości jest tak treściwa że ci zalogowani się gubią jak ten profesjonalny -artysta. Czym różni się ksywa NN mauser od NN gość. Ja również mam nick na tym forum i sporą liczbę postów pod nickiem ale uważam ze jako całkowicie anonimowy gość mogę więcej wyjaśnić lub obnażyć czyjąś indolencję.
Videoman też jest inteligentnym człowiekiem i w sposób wyrafinowanie
ironiczny udowadnia że głównym problemem ludzi na Fotonowskim i tym forum jest kasa. Kto ile bierze i zarabia a jak mniej to trzeba mu dowalić bo jest zagrożeniem. Poczytaj te fora a przekonasz się że tacy za jakiego podaje się wideoman stanowią zagrozenie dla zwykłych partaczy i nieudaczników. Ci co mają klasę , jakiś poziom oraz pozycję na rynku nie czują sie zagrożeni , wcale ich videoman nie denerwuje. Co najwyżej smieszy zacietrzewienie jego oponentów. W najgorszym wypadku go ignorują.
Jak ci bardzo zależy to podaj swoje namiary wtedy na p.w. podam swój nick co może cię zaskoczyć.

niedziela, 17 października 2004, 14:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jasne, że nie ma znaczenia, NN taki czy NN taki, ale jeśli chcesz się bawić w chowanego to nie ze mną taka dziecinada. Ja tam mam tożsamość internetową "mauser" i basta i pod taką piszę i jestem postrzegany, nie widzę konieczności żeby się ukrywać inaczej niż mauser, bo i tak w pewnym sensie jestem i tak ukryty i nie mam ochoty nawiązywać kontaktów z żadną stonką, dlatego się nie loguję, ale jestem przynajmniej w jednej skórze. Jakbyś był odważny to byś nie musiał chować się w skórze, którą wrazie czego możesz zrzucić i się jej wyprzeć, tylko byś dowalił innemu zalogowanemu jako ty sam zalogowany z twoją tożsamością zyskując zwolenników lub przeciwników w sposób klarowny, a nie tchórzowsko uprawiał partyzantkę, nie masz waść honoru. Wideoman zaś to kolejny dzieciuch i bawi się w swoją zabawę w sposób już chroniczny, a to już zalatuje chorobą i wcale nie twierdzę, żebym czuł się zagrożony bo i tak robię zupełnie co innego a on widocznie nie ma nic do roboty i robi to z nudów. Jeśli zaś mam ochotę z kimś nawiązać kontakt osobisty to nawiązuję i właśnie z tymi, którzy na to pozwalają podając swoje emaile i mają jakąś tam tożsamość, wiem co się po nich można spodziewać. Od ciebie mógłbym się tylko spodziewać ostrzegawczego strzału w tył głowy, więc dziękuję za twoją propozycję nie muszę poznawać twojego zaskakującego "autorytetu". I tak nie jesteś w stanie mnie niczym zaskoczyć.

niedziela, 17 października 2004, 15:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Kolego Mauser. Dla stałych bywalców tego forum i nie tylko, Szanowny Gość jest znaną i charakterystyczną postacią. Wcale nie musi podawać swojego nicka aby było wiadomo o kogo chodzi.

z pozdrowyjeniami
Koziełło

niedziela, 17 października 2004, 15:59
Moderator
Moderator

Chciałbym przypomnieć szanownym kolegom temat tego wątku:

CENA ZA SAM MONTAŻ

Pozdrawiam

niedziela, 17 października 2004, 16:08
Moderator
Moderator

Videoman cieszę się, że są tacy jak ty. To właśnie dziekie takim rutynowym montażom składanym z szablonowych projektów w jeden dzień bez najmniejszego problemu przekonuję klienta do swojej usługi, która każda jest indywidualną pracą z włożonym sercem - jak to się mówi. Obawiam się, że zwalniasz dobrych fachowców, a pozostawiasz w pracy montażystów, którzy nie dorastają im do pięt. Nie mam zamiraru w żadnym wypadku urazić Cię - daleki jestem od tego!
Pozrawiam Gorąco

niedziela, 17 października 2004, 17:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
<<<zyskując zwolenników lub przeciwników w sposób klarowny>>> Ale mnie nie chodzi zyskiwanie zwolenników lub przeciwników mnie chodzi o prowadzenie( w miarę wolnego czasu) dyskusji która czasem komuś da coś pozytywnego, może pomoże czegoś się dowiedzieć. Taka dyskusja przebiega różnie, czasami odbiega od tematu ( to do Min1s1ek).
Jednak zawsze coś w niej jest co interesuje innych lub tylko biorących bezpośredni udział. Występując pod konkretnym nickiem narażasz się czasami na obelgi, zniewagi i inne przykrości których właśnie jako gość unikasz. Zmusza to również dyskutujacych do zastanowienia się czy ten sprawiajacy wrażenie poczatkującego(przez brak liczby pod nickiem) nie jest czasem dużo bogatszy w wiedze i doświadczenie niż oni sami.Czy sam Profart nie przyzanał że zarówno jeden (liniowy ) jak i drugi montaż mają taką samą dokładność, jest to efekt tej wymiany zdań. Przydała się
i jemu i innym którzy to czytali.
P. Koziełło oczywiście że łatwo domyślić się mojego nicka , zwłaszcza tym co czytają forum, przecież poglądy mam takie same i stosunek do pewnych zagadnień też. Dziękuję za to kurtuazyjne Szanowny chociaż przyznam że jest to dla mnie podobnie mało istotne jak liczba postów pod nickiem ( tak uważa sporo osób co cieszy), pisząc jako gość wyrażam swój stosunek a nawet coś w rodzaju protestu.
Pozdrawiam wszystkich.

niedziela, 17 października 2004, 18:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Wiesz co szanowny gość? Jakbyś był bogaty w wiedzę to byś się nie bał i ukrywał, tylko byś walił prosto z mostu z pod twojego zalogowanego nicka o którym pisałeś, że go masz. To, że czujesz się niepewny już świadczy, że nie jesteś pewny twojej wiedzy i asekurujesz się partyzantką i kto wie czy nie wymysłem w postaci starszego Koziełły, "którym się wspierasz" jako tym dobrym wójkiem. Za grubymi nićmi żeś to poszył. Nie myśl że jestem aż takim kretynem. Akurat Koziełło cię rozpoznał pośród tak wielu zalogowanych na tym forum, chyba kpiny sobie urządzasz. Jakiż to protest masz na myśli? Przeciwko czemu??? Chyba tylko przeciwko tym, którzy mają więcej wiedzy a twoje priorytety w postaci tych tekstów mające na celu jedynie skompromitowanie tylko z powodu brzmienia nicka, nie przekonują mnie i nie dlatego żebym kogoś bronił, ale dlatego że prześledziłem tok dyskusji. Miałem kiedyś nauczyciela od WF był po AWF, ale uczył też muzyki bo akurat nie było nikogo innego. Zadał pytanie gdzie leżą nuty i uzyskał odpowiedź, że na pięciolini, ale nie uznał tej odpowiedzi, jemu zależało żeby mu odpowiedziano, że na liniach i na polach i do dziś nie wiem dlaczego mu tak na tym zależało. Jedyne sensowne posty to Darka Montażysty, Kolegi z Zawiercia chociaż wyraził tylko opinię, ale słuszną i właśnie tego którego zaatakowałeś, mimo że nie wiem po jaką cholerę tłumaczył się z genezy powstania swojego nicka- chłopie coś ty zakompleksiony jakiś, czy co? Po co się tłumaczysz stonce, nie odkryłeś jego intencji? Stonkę bez twarzy trzeba tępić, zwłaszcza że nie ma ona na celu wymianę informacji na kulturalnym poziomie ale jedynie udowodnienie "winy" za wszelką cenę. Przepraszam Cię Moderator, ale wydaje mi się że te "dygresje" kreują jednak ostateczny wynik jakim jest w/w temat czyli wartości samego montażu.

niedziela, 17 października 2004, 22:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mauser żal mi Ciebie że wszedzie dopatrujesz się przekrętów. To czy p. Koziełło mnie rozpoznał czy nie też jest bez znaczenia , zresztą tak napisałem. Wiedza jest względną, jeden wie wiele, inny myśli że wie dużo, jeszcze inny wie dużo ale źle itd.Czy ta różnica miedzy liniowym i nie budzi twoje wątpliwości??. Zastanów się co masz mi do zarzucenia.
Protestuję piszac bez logowania przeciw liczbie pod nickiem oraz chęciom ograniczania praw gościom ( Ty też jesteś gościem chociaż z nickiem, sam używasz kilku nicków nick bez namiarów i logowania też jest mało wart).
Piszac pod swoim nickiem spotkałem się z wieloma złośliwościami i po przemyśleniu stwierdziłem że mogę tego uniknąć. A reszta tak jak wcześniej.

poniedziałek, 18 października 2004, 10:46
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona