Teraz jest sobota, 22 września 2018, 17:05

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Jak wytępić szarą strefę z Myszkowa , Żarek i okolicy 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jak wytępić szarą strefę z Myszkowa , Żarek i okolicy
dzwoni pani o kamerę, mówie cenę, ona czy nie da się taniej , bo młodzi kasy nie mają, no to mówie że można się dogadać, najniżej jak już to ... mniej nie , bo montaż, oprawa, a gorzej niz robie nie będe przeciez robić

podziękowała, niewytrzymałem i zadzwoniłem do niej, powiedziała mi że ma juz za 300zł kamerzystę . szok

jak pierdole, co za kraj , jak tych dziadów wytępić , tą szarę sterfę z Myszkowa , Żarek, i okolicy co psują rynek

normalnie ... ech

piątek, 15 października 2004, 13:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
No co chcesz 300 zł to normalka u nas. Alle powiem ci jak wytępić - sposób jest jeden. Ktos daje 300 zł a ty dajesz cene 290 zł + DVD gratis.
Oczywiście redukujesz koszty to znaczyy obowiazkowo pracujesz na pirackich programach, nie rejestrujesz firmy - robisz wszystko na czarno. Ja od dawna tak pracuje i wychodze na tym 100 razy lepiej niż ty pewnie. U mnie w okolicy wszyscy wiedzą kto filmuje . A że nie mam szyldu to nikogo nie obchodzi. Wolny rynek facet po prostu wolny rynek. Jak nie będe miał co z kasą robić to wtedy może założe 'Firme" na razie mnie to nie rajcuje. Powiem jeszcze że po moich legalnych komkurencjach zostało tylko wspomnienie.

piątek, 15 października 2004, 14:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
No co chcesz 300 zł to normalka u nas. Alle powiem ci jak wytępić - sposób jest jeden. Ktos daje 300 zł a ty dajesz cene 290 zł + DVD gratis

No to co , mam zadzwonić i złożyc jej lepszą ofertę ?????
290zł + DVD gratis
do czego to doprowadzi,

piątek, 15 października 2004, 14:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

piątek, 15 października 2004, 14:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Swoją wartość i wartość swojej pracy trzeba znać. Jak ktoś chce kręcić za 290 to niech to robi, ja wolę iść nad morze i powdychać jodku :)

piątek, 15 października 2004, 14:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post re...
Brawa dla MATRIXA !
Szkoda, że mam tak daleko do morza...
Może ktoś kręci i montuje chałtury za 100 PLN ? Ludzie szanujcie swoją pracę i siebie także.....

piątek, 15 października 2004, 14:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

tylko idioci się tak poniżają

Tanie mięso tylko psy jedzą,

Ostatnio miałem takich właśnie z Myszkowa, pokemony jednym słowem..
przyjechali z kasetami , bo im ktoś nakręcił za 250zł
no i co , a to że filmu z trzech kaset było tylko 16minut, resza nie do odtworzenia, a filmował jakąś Video8 kamerą, bo mi moja D8 wykryła kasety jako Video8

poradziłem im żeby sobie powtórzyli wesele :twisted:

Ostatnio edytowano piątek, 15 października 2004, 15:06 przez VideoZawiercie, łącznie edytowano 1 raz

piątek, 15 października 2004, 14:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
zróbcie jak u nos w Zakopcu. Kolesie rejstrowali po 500 ! A umowialśmy się wszystkie, że mo być po tysiaku !!! J ednemu pewnego razu nieznani sprawcy wpier....... i kamerkę o bruk rozp........ Tear jest po nasemu, hej !

piątek, 15 października 2004, 14:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Wydatki związane ze ślubem są znaczne - żarcie, wódka, orkiestra i księdzu trzeba dać, więc gdzieś trzeba oszczędzić. Nie dziwię się młodym, że szukają najtaniej, ale szczerze czasem mi ich żal... szczególnie po fakcie. Tez na Forum było o takich przypadkach.

Myślę, że we własnym interesie powinniście zakupić od któregoś z "kręciołów" za 200-300 zł ich wytwór, a potem gdy dochodzi do rozmów z klientem pokazać mu co Wy oferujecie za te powiedzmy 800-1200 (czy więcej) zł, a co ewentualnie mogą otrzymać za 200 zł, ba nawet podać im kontakt do takiego "kręcioła". Klient uświadomiony dokona lepszego wyboru.

piątek, 15 października 2004, 15:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nie znacie jakie są realia na prowincji. Jak byś matrix nie miał co do pyska włożyc to byś robił i za 200 zapewniam cie. U nas jest tak dostajesz 300 zł i ludzie myślą że to jest naprawde dość za jeden dzień kamerowania. Montaż to u nas sporo kolesi juz robi od 50 zł nawet. Generalnie wszyscy mają gdzieś takie sprawy jak jakość czy fachowość operatora. Ważne jest żeby długo było i wszystkie gęby skamerowane.
Poza tym mało kto ma dobry sprzęt do oglądania. Zwykle to stare wysłużone TV albo jak nowe to najwyżej 25 cali. Liczy się cena. Jak powiesz 600 to nawet jakbyś Wajdą był to niewiele ci pomoże.

piątek, 15 października 2004, 15:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zgadzam się z Matrixem,
tylko idioci się tak poniżają

Tanie mięso tylko psy jedzą,

Ostatnio miałem takich właśnie z Myszkowa, pokemony jednym słowem..
przyjechali z kasetami , bo im ktoś nakręcił za 250zł
no i co , a to że filmu z trzech kaset było tylko 16minut, resza nie do odtworzenia, a filmował jakąś Video8 kamerą, bo mi moja D8 wykryła kasety jako Video8

poradziłem im żeby sobie powtórzyli wesele :twisted:

Trza było wziąć te kasety i zrobić kopię celem jak wyżej napisałem - pokazywania ku przestrodze.

piątek, 15 października 2004, 15:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ci co maja kasę nie kupią ochłapów, a ci co nie mają kasy kupują ochłapy

A co to sprzętów klientów no to ten Videoman ma rację , większoć ma nie magnetowidów ale odtwarzacze " OTAKE " Polskę walczymy, lub szarpnołem sie na " SHARPA " a TV , zalezy , ale takie jakieś 10-15 letnie są , od 21 do 25cali

O DVD, szłyszeli , ale nie mają i prędko mieć raczej nie będą,

i takich jest 70% społeczeństawa w miescie Zawiercie i okolicy , a Myszków to jest dziura zapyziała, gdzie psy dupami szczekają , i tam jest jeszcze gorzej

Ostatnio edytowano piątek, 15 października 2004, 15:26 przez VideoZawiercie, łącznie edytowano 2 razy

piątek, 15 października 2004, 15:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie znacie jakie są realia na prowincji. Jak byś matrix nie miał co do pyska włożyc to byś robił i za 200 zapewniam cie. U nas jest tak dostajesz 300 zł i ludzie myślą że to jest naprawde dość za jeden dzień kamerowania. Montaż to u nas sporo kolesi juz robi od 50 zł nawet. Generalnie wszyscy mają gdzieś takie sprawy jak jakość czy fachowość operatora. Ważne jest żeby długo było i wszystkie gęby skamerowane.
Poza tym mało kto ma dobry sprzęt do oglądania. Zwykle to stare wysłużone TV albo jak nowe to najwyżej 25 cali. Liczy się cena. Jak powiesz 600 to nawet jakbyś Wajdą był to niewiele ci pomoże.

Przy takich wymaganiach to ja moge wpaść na Wesele, w 30 minut obkręcić wszystkie gęby i się wódki napić. Klient mało wymagający to i za 200 zrobię "takie" wesele.

Sorki, ale chyba obaj mamy inne wzorce pamiątki weselnej. Wg mojego wzorca to praca kamerzysty trwa 13 godz. (od 16-ej u Panny Młodej, do 5 rano gdy z parkietu schodzą ostatni goście, albo padają na twarz, czasem wcześniej się kończy, no ale to i tak zasłużona dniówka), a potem poprawiny (nie zawsze) i montaż, który w zależności od sprawności warsztatowej trwa 2-5 dni. I sądzisz, że ta praca warta jest 300 zł??

piątek, 15 października 2004, 15:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

No ale to w sumie tak samo jak z samochodami. Jedni maja średniej klasy auto marki Skoda i jeżdżą na serwis do autoryzowanego serwisu, inni wysłużonym poldkiem jadą do pana Zenka, który zbieżność kół bada sznurkiem, a cały przegląd przed zimą zrobi za 10 zł.

piątek, 15 października 2004, 15:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Wiesz Matrix 12 godzin pracy operatora to u nas sobie liczą że zarabiasz 25 zł za godzine.
A tutaj ludki tyrają za 4 zł godzina i się cieszą jak praca jest. Montaż u nas chłopaki robią zwykle dzień góra dwa dni.
Z tym powtarzaniem ślubu to przesada. Dawniej nie było video i jakoś nikt ślubu z tego powodu nie zamierza powtarzać - wystarczały same zdjęcia. Do czego zmierzam. Ano do tego że nasza praca nie jest postrzegana jako coś niezbędnego. Każdy oszczędza i na pierwszy rzut idą właśnie dodatkowe usługi jak filmowanie. Z wodeofilmowania nie zrezygnują ale zrezygnują z lepszej jakości i tych rzeczy bo dla przeciętnego człowieka to abstrakcja.

piątek, 15 października 2004, 15:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona