Teraz jest piątek, 18 października 2019, 20:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Production Studio i plyta ASUS P5WDG2-WS 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Production Studio i plyta ASUS P5WDG2-WS
Witam

Widzę, że w działe "konfiguracja komputera" od dwóch tygodni tylko dwa tematy sie pojawiły... i to oba moje :) to dobrze świadczy o potencjale sprzętowym szanownych forumowiczów :)

Ja jednak temu działowi umrzeć nie dam.... bo problem mnie doścignął.
Mam ogromne kłopoty by skonfigurować moją stację roboczą z Production Studio. Na kompie od kilku miesięcy wszystko chodzi rewelacyjnie, bez zarzutu. Adobe Creatiwe Suite 2 chodzi na pełnych obrotach...cały zestaw otwarty na raz. Obrabiane są codziennie pliki kilku gigabajtowe w Photoshopie. Po zainstalowaniu Production Studio dzieją sie dziwne rzeczy, a dokładnie to ja nie mogę uruchomić żadnego z jego komponentów z wyjątkiem After Effekta (po próbie uruchomienia restartuje komputer). Temat jest dość skomplikowany, więc nie będę faszerował was informacjami. Powiem tylko, że przez cały długi weekend zamiast na rowerze siedziałem w firmie :( i wiem że to jest wina płyty głownej. Na innych kompach w firmie Production Studio chodzi dobrze... na notebooku również... na tym kompie przeznaczonym do montażu po zmianie płyty na inną też chodzi dobrze.
Zanim jednak będę oddawał płytę (skąd inąd bardzo dobrą) do reklamacji chciałbym zadać pytanie:

Czy ktoś z Was używa Production Studio (lub któregoś z jego komponentów) z płytą ASUS P5WDG2-WS ??

Płyta chodzi w codziennej pracy bezproblemowo więc mogę mieć problemy z argumentacją reklamacji u sprzedawcy. Dodam jeszcze że zainstalowałem najnowszy bios i sterowniki do sprzętu znajdującego sie na płycie... jak również raz odłączyłem je wszystkie (FireWire, sieć, raid) by sprawdzić czy to nie kolizja ze sterownikiem jakimiś.... jedyny wyjątek to karta dźwiękowa Realtek, której wyłączyć nie mogę bo bez dźwięku premier pro czy audition nie pozwala sie uruchomić. MOże to właśnie przyczyna w karcie... więc jutro będę się starał pożyczyć od kogoś... Łatwe to nie będzie bo dziś wszyscy karty na płytach mają.

Pozdrawaim :)

poniedziałek, 19 czerwca 2006, 00:21
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]