Teraz jest środa, 23 października 2019, 15:15

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 DCR-TRV740 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post DCR-TRV740
Jak zainstalować sterowniki pod Windows 2000 Pro-kamera DCR-TRV740
Połączyłem wszystko zgodnie z instrukcją ,uruchamia się kreator dodawania sprzętu lecz nie widzi sterowników.Nie mogę zgrać zdjęć z karty pamięci,może ktoś ma jakiś pomysł.

poniedziałek, 28 kwietnia 2003, 16:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Instalacja sterowników
Najlepiej z plyty instalacyjnej, którą powiniens miec razem z kamera. Albo zainstaluj uruchamiając instalator z płytki, albo przeszukaj plytkie podczas instaklacji ("ina lokalizacja driverów"). Jezeli nie masz plytki to bida. Jk podłaczasz kamerę: Poprzez USB czy Firewire ? Jeżeli podasz adres email to podesl Ci drivery, bo tez mam taką kamerkę.

poniedziałek, 28 kwietnia 2003, 20:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
"Ogórku" . Dzięki za rady bo gdziebym nie napisał to sami profesionaliści i zamiast porady piszą, że ta kamera to wielkie g...o. Przerobiłem już "chyba" wszystkie opcje ze sterownikami i nic nie wychodzi.Pod systemamai Win98 i Win XP nie miałem problemów w Win 2000 nie mogę sobie poradzić. Loguję się z uprawnieniami administratora i łączę kamerę z komputerem przez USB, aby zgrać zdjęcia z karty pamięci.Gdziś jest haczyk , tylko gdzie.Pozdrawiam.
waldemar54@hoga.pl

wtorek, 29 kwietnia 2003, 16:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Dzięki za ewentualne porady ale znalazłem błąd i to własny.
W systemie WinXP kamerę w ustawieniach menu - POWER/MEMORY/USBCONNECT/ miałem ustawioną na PTP, a jest to opcja dla WinXP i Mac OS X , dla Win 2000 powinna być na NORMAL i po problemie.Cześć

:oops:

środa, 30 kwietnia 2003, 22:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]