Teraz jest wtorek, 26 stycznia 2021, 12:15

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 FORUM VIDEO ZNIKA Z EKRANU ?! 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator

Post FORUM VIDEO ZNIKA Z EKRANU ?!
Myślałem, że mam już zamulonego kompa, gdyż najczęściej przy wysyłaniu odpowiedzi forumwideo po prostu znikało mi z ekranu monitora. Mam nowy system objawy są identyczne, często jest tak, że długo wygasają jakieś nieodświeżone elementy poprzedniej podstrony forum. Wszedłem u znajomego, zalogowałem się - objawy identyczne. Coraz częściej też pojawiają się jakieś błędy typu:
"DEBUG MODE
SQL Error : 1054 Nieznana kolumna 'g.group_id' w on clause"
Jest to dość dokuczliwe, zwłaszcza, że znikają wszystkie inne jednocześnie otwarte strony www nawet niezwiązane tym forum. Czy ktoś podziela moje spostrzeżenia?
Pozdrawiam gorąco

czwartek, 20 września 2007, 00:10
Stały bywalec
Stały bywalec

Nie zauważyłem takich symptomów. Używam Opery 9.21, a z Internet Eksplorera korzystam sporadycznie.

//edit:
uuuupsss...A jednak jest coś na rzeczy...w trakcie zatwirdzania tego postu wywaliło poniższy tekst. Jednak przy ponownej edycji (kilkukrotnej) tego samego postu wszystko było już normalnie.

Cytuj:
[center]Error geting users post stat

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Nieznana kolumna 'g.group_id' w on clause

SELECT ug.user_id, g.group_id as g_id, g.group_name , u.user_posts, g.group_count FROM SOforum_groups g, SOforum_users u LEFT JOIN SOforum_user_group ug ON g.group_id = ug.group_id AND ug.user_id = 10401 WHERE u.user_id = 10401 AND g.group_single_user = 0 AND g.group_count_enable = 1 AND g.group_moderator <> 10401

Line : 1090
File : posting.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://przemo.org/phpBB2/forum
[/center]

...ciemno się jednak nie robi. Wyskakuje strona z komunikatem zamieszczonym powyżej.
Mam nadzieję że to jakieś przejściowe kłopoty

P.S. Ogólnie pozytywnie, ponieważ to tylko potwierdza, że nie masz żadnego problemu ze swoim systemem...

czwartek, 20 września 2007, 00:18
Bywalec
Bywalec

Post ...
Też uświadczyłem kilka razy problemy z forum, myślę, że serwer forumowy nie radzi sobie z obciążeniem. Używam Firefoxa i nie wywala mi innych stron - tylko forumowa czasem siada, więc u kolegi może być to też powiązane z przeglądarką - jeśli to IE, to zalecam zmianę pomimo wszystko ;)

Pozdrawiam

czwartek, 20 września 2007, 09:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

piątek, 21 września 2007, 12:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Mnie dziwi wąskie gardło serwerka forumowego. Korzystam czasem z łącza 8 Mb i chodzi jak "krew z nosa". :?

Obrazek

tylko po tym screenie wysyła posting i post jest ok.

Także używam opery.

piątek, 21 września 2007, 13:28
Stały bywalec
Stały bywalec

U mnie to samo, ale już nawet posta( na forum Avida) nie mogłem wysłać... korzystram z IE 6.0

pzdr! Nixi

piątek, 21 września 2007, 20:21
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]