Teraz jest wtorek, 15 października 2019, 21:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Jaki system 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Jaki system
Od kilku lat urzywam do obróbki video win98se i jestem zadowolony. Ale chcę kupić ngrywarkę DVD i będę musiał mieć pliki powyżej 4GB. Jaki system gwarantuje stabilną pracę ( mam prostą kartę Pinnacle właściwie to działa jako sam kontroler firewire)Co wybrać win 2000 czy XP a może Milenium??

poniedziałek, 1 września 2003, 09:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post re
Witam,
Tylko nie Millenium. To system identyczny z Win98 lecz jest pozbawiony obsługi DOSa. Polecam Windowsa 2000 Pro. Stabilny i nie przeładowany grafiką jak XP.
Pozdrawiam.

poniedziałek, 1 września 2003, 10:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post 2000
Przychylam się do zdania p.Spali że 2000 nadaje się do tego najlepiej.

Stabilność godna podziwu - od długiego czasu nie widziałem niebieskiego ekranu. Szczerze - w ogóle go nie widziałem...

XP - po dwudniowym użytkowaniu i kilku "wysypaniach" podziękowałem serdecznie i wywaliłem.

emes

poniedziałek, 1 września 2003, 11:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

co do przybajerzonej grafiki to fakt .. :)) ale mam ustawione (performance ) wygalda jak 2000 wiec looz :)

poniedziałek, 1 września 2003, 21:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dzięki za rady. Zadziwiają mnie pochlebne uwagi natemat win2000. Wśród komputerowców nie cieszy się on zbytnim uznaniem, za to każdy chwali xp. Ale videofilmowcy to widać specyficzna branża i dla tego uwagi kolegów są bardzo cenne.

wtorek, 2 września 2003, 08:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Pit. To jest tak ze wiekszosc dostepnych uzadzen i oprogramowania byla pisana z mysla o W2K, wiec pod nim dziala bez problemow. Najwazniejsze jest aby system sprawnie zarzadzal dyskami i procesorem i nie marnowal zasobow.

czwartek, 4 września 2003, 00:31
Bywalec
Bywalec

Pracowałem z kartą analogową pod Win Me i z nią nie miałem kłopotów, ale z programami już tak. Od wczoraj mam W2k i podoba mi się coraz bardziej.

czwartek, 4 września 2003, 07:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nalezy pamiętać że 95% zwisów spowodowane jest wadliwym działaniem lub konfiguracją sprzętu.Jaki system zainstalować?Myślę że nawet cieszący się złą opinią ME również jest stabilny,wszystko zależy od tego jak się z systemem obchodzimy.Po prostu trzeba dbać o kondycję systemu,nie instalować wszystkiego co popadnie,dbać o porządek, nie zaśmiecać bzdurami systemu i rejestru.Wszystko w rękach użytkownika.
Mówicie że w2k jest stabilny,zgoda przecież to tz sama linia co XP,ale nawet w2k można rozłożyć właśnie po przez bezmyślne instalowanie zbędnych bzdur.
Do czasu pojawienia się XP pracowałem na 98SE - zero zwisów,teraz od dwóch lat mam XP pro i można z czystym sumieniem wymontować przycisk RESET.
Ale tak jak pisałem w moim komputerze nie znajdziedz ani jednej zainstalowanej zbędnej bzdury,tylko niezbędne minimum.

czwartek, 4 września 2003, 13:07
Stały bywalec
Stały bywalec

Równiez uważam ze XP nie jest wcale najgorszy do obróbki Video... idac za słowami Betona wszystko zalezy od uzytkownika i konfiguracji kompa. Na wadliwym sprzecie nawet 2000s sie wysypie...

wtorek, 9 września 2003, 11:55
Bywalec
Bywalec

zgadzam się z przedmówcą, mam xp od stycznia i do dzisiaj nic zlego się nie stalo...

czwartek, 18 września 2003, 18:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]