Teraz jest sobota, 28 listopada 2020, 19:26

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Jaki kontrolerek Fire Wire? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaki kontrolerek Fire Wire?
Witam!

Troszeczkę już montuję w Adobe Premiere 6.5 i chciałbym stać sie samodzielny odnośnie przerzucania materiału video z kamerki miniDV na komp (do tej pory robił mi to znajomy kolegi). Chciałbym zakupić do mojego PC kontroler Fire Wire. Pracujję pod XP, athlon 1.6, ponad 400 RAMu, w miarę dobra płyta ASUSA. Czy wsród tych kontrolerów są takie, które moglibyście szczególnie polecić (np. jest dodawany dobry kabelek), a które stanowczo odradzacie? Czy są jakieś ich parametry lub właściwości, na które powinienem zwrócić szczególną uwagę? Proszę o pomoc, co by mnie jakiś "sprzedawca" nie obół w coś trefnego... :?

poniedziałek, 19 stycznia 2004, 10:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A może lepiej byłoby zrezygnować z zakupu oddzielnego kontrolera, sprzedać posiadaną płytę, dołożyć parę złotych i kupć nową z zintegrowanym Fire Wire? Czy takie kontrolery są OK? Może moglibyście polecić jakąć płytę (tak do 500 zł), która dobrze sprawdza się pod kątem montażu video i ma wbudowany FW?

poniedziałek, 19 stycznia 2004, 10:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

W zasadzie wszystkie są dobre, do celów amatorskich można kupić za około 100 zł. Jeśli coś poważniejszego to zwróć uwagę na oprogramowanie bo same FiWi niczym się nie różnią.

poniedziałek, 19 stycznia 2004, 10:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]