Teraz jest czwartek, 17 października 2019, 10:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Proline - uważajcie bo nacinają klientów 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Proline - uważajcie bo nacinają klientów
Witam.
Ostrzegam Was przed firmą komputerową 'Proline' (http://www.proline.pl) z Wrocławia i jej filiami w południowo-zachodniej Polsce, a zwłaszcza przed zakupami przez ich sklep internetowy. Kupiłem jeszcze przed świętami części komputerowe (a właściwie to cały komputer bez obudowy), bardzo się cieszyłem jak w wigilie po południu dostałem paczkę z przesyłką zawierającą zamówione podzespoły. Moja radość nie trwała długo, bo do momentu otwarcia pudełka, a tam zamiast zamówionych markowych części chłam 'no name' - szlag mnie trafił, a jeszcze bardziej teraz mnie trafia, bo próba dogadania się z firmą nie dała do tej pory żadnych rezultatów. Co ciekawe przed wysłaniem przesyłki upewniałem się telefonicznie co do jej zawartości. Ciekawe ilu takich klientów jak ja nabrali? Ostrzegam więc wszystkich - omijajcie tą firmę z daleka, niskie ceny nie gwarantują niestety szczęścia - ja już tego doświadczyłem i nie życzę tego nikomu innemu, więc skorzystajcie z mojego doświadczenia.

sobota, 21 lutego 2004, 18:14
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

poniedziałek, 23 lutego 2004, 00:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Wybacz stary, ale nie wierzę, że zamówiłeś np. mobo asusa a otrzymałeś "...". 8O Chociaż? Jeśli masz dokument zakupu to zgodnie z prawem w tym kraju bezprawia możesz żądać zwrotu gotówki. Zgłoś się do najbliższej Federacji Konsumentów. Pomogą. Powodzenia.

środa, 25 lutego 2004, 09:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Uwielbiam temat proline'u...
Kupiłem kiedyś u nich dwa komputery i już nigdy wiecej niczego tam nie wezmę.
Oto co dostałem (wykaz usterek stwierdzonych po przywiezieniu do domu):

Komputer 1:
-Napędy poprzykręcane tylko z jednej strony z czego HDD tylko na jednej śrubie.
-Kieszeń na HDD latała tam i z powrotem. Pracownik proline'u okazał się być niezbyt rozgarnięty, ale za to niezwykłej krzepy bo powkręcał metryczne blachowkręty w gwinty drobnozwojne i to tak, ze pościnał te gwinty i śruby można było wyjąć dopiero obcęgami :)
-Komputer wzięty bez FDD, więc po co klientowi kabel?
-Miał być cichy wiatrak na procka, a dali taki że było go słychać z drugiego pokoju.

Komputer 2 (tutaj to dopiero były jaja):
Ukruszyli rdzeń procesora, a w zasadzie to okazało się, że radiator miał wadę (małe zgrubienie, nie dokładny szlif). Po mniejwięcej pół godzinie kłótni w sklepie przyjęli wreszcie komputer na serwis. Kiedy przyszedłem odebrać sprzęt uprzejmie poinformowano mnie, że AMD odrzuciło reklamację (widać nie wiedzą nieuki, ze jak na fakturze stoi OEM to gwarantem są oni, a nie producent). Kiedy powiedziałem, że się odwołuję facet w serwisie wydarł na cały sklep, żebym nie zawracał mu głowy i zabierał się z tym wszystkim. W końcu stanęło na rozmowie z samym szefem (trwała chyba z 2 godziny) i udało się w końcu sprawę załatwić.

Może i są tani, ale uważam, że cała firma to chołota rzadkiej wody.
Serdecznie odradzam wszelkich zakupów.

czwartek, 18 marca 2004, 16:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: Uwielbiam temat proline'u...
Lyby napisał(a):
W końcu stanęło na rozmowie z samym szefem (trwała chyba z 2 godziny) i udało się w końcu sprawę załatwić.

Powiesz mi jak Ci się udało do tego szefa dostać. Mnie zwodzą jeśli chodzi o konakt z nim. Ale nie odpuszczę, choćby nie wiem co!

czwartek, 25 marca 2004, 19:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
moze nie wiesz sam co zamowiles
bo mysle ze nie dostales plyty ecs a zaplaciles za asusa
wode lejesz strasznie

czwartek, 25 marca 2004, 20:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ProLine to oszuści, a oszuści to złodzieje...:(
Kto padł ofiarą ProLine proszę o kontakt:
e-mail: optiamid@prv.pl
gg: 1174961

U rzecznika nic nie wskóramy, ale razem jest raźniej.
Nie bądź osamotniony w starciu z tą pozbawioną ogłady firmą.

czwartek, 25 marca 2004, 23:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Szef siedzi na antresoli. Trzeba się awanturować i pchać na chama po schodach :)

piątek, 26 marca 2004, 14:32
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Tak właśnie gosc zamówiłem min. kartę microstara a dostałem 'no name'. Niestety problem w tym, że na fakturze jest MSI, a w przesyłce co innego. Jak to udowodnić???

poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 13:55
Nowy
Nowy

Witam, szczerze powiem, ze dziwie sie troche, iz odebrales sprzet komputerowy bez uprzedniegfo sprawdzenia co jest w srodku. Przeciez jak by nie byly te rzeczy co zamowilem to nie odbieram i dziekuje. Jeszcze jedno chcialbym pohwalic firme Maximedia (http://www.maximedia.pl), zamowilem kamerke sony dcr hc-40 przywiezli szybko i bez zadnych problemow, sprawdzilem na miejscu i do chwili obecnej super wszystko dziala. Pozdro

niedziela, 2 maja 2004, 12:54
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Wszystko w porządku, tylko przesyłkę dostarcza kurier, a tu opcja zaglądania do paczki nie występuje.

niedziela, 2 maja 2004, 20:24
Nowy
Nowy

No to skladam Ci kondolencje, bo to nie wesola sytuacja. Troche dziwne, ze nie wystepuje opcja sprawdzenia przy kurierze. Ja tez tak jak wyzej zamaiwalem kamerke i sprawadzilem, kurier mial powiedziane przez firme, ze ma obowiazek czekac az klient go nie zwolni po sprawdzeniu sprzetu. Pozdro

niedziela, 2 maja 2004, 21:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja kupiłem w Proline do złożenia dwa komputery w 2002 i 2003 i to co zamówiłem było w przesyłce. Np. zamówiłem najtańszą pamięć i dostałem Seitec . W tej chwili oddałem do nich dysk bo mi siadł i czekam jak zostanie ta sprawa załatwiona.

niedziela, 2 maja 2004, 23:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja kupiłem w Proline do złożenia dwa komputery w 2002 i 2003 i to co zamówiłem było w przesyłce. Np. zamówiłem najtańszą pamięć i dostałem Seitec . W tej chwili oddałem do nich dysk bo mi siadł i czekam jak zostanie ta sprawa załatwiona.

niedziela, 2 maja 2004, 23:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Wszystko w porządku, tylko przesyłkę dostarcza kurier, a tu opcja zaglądania do paczki nie występuje.

TO nie ważne, przyjmujesz paczkę od kuriera, otwierasz przy nim i w wywpadku niezgodnosci piszecie protokół. To wystarczy.

niedziela, 9 maja 2004, 13:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona