Teraz jest piątek, 27 listopada 2020, 14:05

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Tv-out w karcie graficznej. 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Tv-out w karcie graficznej.
Wiem że to troche nie na temat ale czy jest ktoś mi w stanie wytłumaczyć jak mogę podłączyć kartę graficzną z tv-outem (GF4 440Mx Microstar) z telewizorem tak aby można było oglądać w telewizorze obraz z komputera.

sobota, 10 kwietnia 2004, 13:36
Nowy
Nowy

obraz: przejściówka z s-video na cinch, następnie kabel antenowy z dwóch stron zakończony cinchem (jeden cinch do przejściówki i jeden do tv)
dźwięk: przewód zakończony z jednej strony jack'iem a z drugiej cinchami, jack do karty dźwiękowej, a jeden cinch do tv.

Oczywiście jest to jeden z wielu sposobów na połączenie. Zależy też jakie wejście masz w tv.

Jak już ci sie uda połączyć to użyj programu Tv Tool.

środa, 21 kwietnia 2004, 16:39
Nowy
Nowy

do avido: bo masz 6 pinowe gniazdo s-vhs. Standardowo jest 4 opiny a u ciebie dodatkowe 2 na "chincha" (przez przejsciwke). Sygnal przez Chinch jest gorszej jakosci. Polecanym zawsze jest ten SVHS
Sa to te 4 boczne piny (3 z lewej i dwa z prawej). Potrzebny jest kabel svhs, ktory do TV podloczamy do takiego samego gniazda svhs. Jesli w TV nie ma takiego gniazda to trzeba sygnal z komputera "wpuscic" na odpiwiednie czesci "Eurozlacza" (ja tak mam zrobione)
Jesli sie nie ma wiedzy na ten temat to lepiej samemu nie grzebac bo mozna narobic sobie problemow. Najlepiej kupic gotowy kabel albo zamowic go.
W Gdansku robia kable na zamowuienie np na Zaspie, a w innych miastach nie wiem.
Gotowy bedzie kosztowal w zaleznosci od dlugosci ok 20 zl.

czwartek, 22 kwietnia 2004, 09:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]