Teraz jest wtorek, 23 lipca 2019, 18:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Problem z konfiguracją RT100 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Problem z konfiguracją RT100
Matrox RT100 gubi całe sceny gdy łapie materiał z mojej SD30 panasonica. Czy jest jakiś myk żeby tak nie robił ?
:roll: Macie jakiś pomysł :?: Z innej kamery JVC nagrywa OK

poniedziałek, 26 kwietnia 2004, 16:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post jeszcze mu sie nie znudziło
Uwaga! Uwaga! Konkurencja (jaka to każdy się domyśla) nie daje nam spokoju i stosuje bardzo prymitywne metody aby tylko zaszkodzić nam i naszym klientom. Na forum Swiat Obrazu , gdzie czasami udzielamy porad użytkownikom pojawił się osobnik (zarejestrował się nawet 15 kwietnia) podający się za szefa firmy Softstudio. Osobnik ten używa mojego nazwiska i wypisuje bezsensowne bzdury.
W związku z tym informujemy iż od dzisiaj wszystkie nasze wypowiedzi na tym forum będą podpisywane SOFTSTUDIO (duże litery bez żadnych dodatków) - już dzisiaj rejestrujemy się pod tą nazwą. Wszystkie inne wypowiedzi na tym forum podszywające się pod naszą firme radzimy ignorować.
Pozdrawiamy konkurencje i życzymy aby swoją energie wykorzystywała do zapewnienia swoim klientom przyzwoitego poziomu usług.
Z ostatniej chwili: To już naprawde przesada facet zarejestrował się na S0FTSTUDI0 UWAGA zamiast litery O jest cyfra 0 ! (tak samo Ekspert Studio i i inne)

Może administrator wreszcie coś z tym zrobi. A może już naprawde nie warto zaglądać na poskojęzyczne forum dyskusyjne o tematyce video???

poniedziałek, 26 kwietnia 2004, 17:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Uwaga! Uwaga! Konkurencja (jaka to każdy się domyśla) nie daje nam spokoju i stosuje bardzo prymitywne metody aby tylko zaszkodzić nam i naszym klientom. Na forum Swiat Obrazu , gdzie czasami udzielamy porad użytkownikom pojawił się osobnik (zarejestrował się nawet 15 kwietnia) podający się za szefa firmy Softstudio. Osobnik ten używa mojego nazwiska i wypisuje bezsensowne bzdury.
W związku z tym informujemy iż od dzisiaj wszystkie nasze wypowiedzi na tym forum będą podpisywane Piotr Stępień (duże litery bez żadnych dodatków) - już dzisiaj rejestrujemy się pod tą nazwą. Wszystkie inne wypowiedzi na tym forum podszywające się pod naszą firme radzimy ignorować. Wkrótce zapraszamy na PRAWDZIWA strone internetową :
www.softstudio.pl Konkurencja używa darmowej strony bo nie ma kasy na rejestrację domeny !!!
Pozdrawiamy konkurencje i życzymy aby swoją energie wykorzystywała do zapewnienia swoim klientom przyzwoitego poziomu usług.
Z ostatniej chwili: To już naprawde przesada facet zarejestrował się na S0FTSTUDIO UWAGA zamiast cyfry 0 O jest litera O ! (tak samo Ekspert Studio i i inne)

wtorek, 27 kwietnia 2004, 11:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post uwaga znowu smieciarz
Witam !

Przypominam wszystkim iż nasze posty są podpisywane SOFTSTUDIO .
Wszystkie inne to robota tego "smieciarza " na forum.
W zasadzie moge mu podziękować bo gwałtownie wzrasta zainteresowanie naszym sprzetem do montażu nieliniowego, a oglądalność naszej strony http://www.softstudio.z.pl bije rekordy.

pozdrawiam

Uwaga! Ostatnia chwila aby nabyć RTX100 i RT x10 po tak korzystnej cenie. Od 1 Maja cena softu idzie niestety w góre.

wtorek, 27 kwietnia 2004, 11:48
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Re: Problem z konfiguracją RT100
Piotr Stępień napisał(a):
Matrox RT100 gubi całe sceny gdy łapie materiał z mojej SD30 panasonica. Czy jest jakiś myk żeby tak nie robił ?
:roll: Macie jakiś pomysł :?: Z innej kamery JVC nagrywa OK

Odp: Kiepskie kasety, których używasz, słabe połączenie kamera+komp, dziury w materiale nagranym SD30 (przerwy podzas pauzy). To niektóre przyczyny.

piątek, 30 kwietnia 2004, 02:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: uwaga znowu smieciarz
SOFTSTUDIO napisał(a):
W zasadzie moge mu podzi?wa?o gwa3townie wzrasta zainteresowanie naszym sprzetem do montaÂżu nieliniowego, a oglÂądalnoÂś?aszej strony http://www.softstudio.z.pl bije rekordy.

Niech pan zacznie sprzedawac po 5 sztuk bo dla wszystkich nie starczy. Sam bym wzial 10 ale slyszalem ze karty matroxa sa na liscie unii europejskiej i mozna zaplacic duze kary za posiadanie ich w zbyt duzej ilosci.

piątek, 30 kwietnia 2004, 06:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

powiedzcie mi gdzie cholera jest admin zeby tego kretyna z tymi reklamami uciac? rzygac mi sie chce od widoku jego postow, ktore poza reklama nedznej strony i jeszcze nedzniejszej firmy nic nie wnosza.

piątek, 30 kwietnia 2004, 13:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
fajnie usuniete zostaly posty z wulgaryzmami jakiegos idioty podszywajacego sie pod Stepnia i teraz on wychodzi na idiote bo zostaly tylko jego ostra nagonka jest na Pana S ostra:-)

wtorek, 4 maja 2004, 13:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ten watek nie został napisany przeze mnie więc nie wiem kto tu wychodzi na idiote.

Piotr Stępień

wtorek, 4 maja 2004, 14:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]