Teraz jest czwartek, 21 stycznia 2021, 20:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 jaki sprzęt do zgrywania z kamery analogowej 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post jaki sprzęt do zgrywania z kamery analogowej
Witam.Nie za bardzo znam się na sprzecie, a chcę z kamery analogowej zgrywać filmy na komp.Faktycznie muszę zmodernizować komp. od płyty gł., karty gr. i reszty. Itu właśnie mam problem-co jeszcze karta wideo? tuner tv? Proszę o fachową poradę ew. linki.Z góry serdeczne dzięki!!!! :oops:

niedziela, 19 września 2004, 21:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Proponuję ciekawe rozwiązanie. Karta AV Master 2000 z własnym procesorem. Ma wejścia SVHS i VHS (czincz) oraz zintegrowaną kartę dźwiękową (zgrywa materiał z jakością dźwięku CD). Zgrywa materiał w rozdzielczości 768x576. Idealna do zastosowań domowych (sam montowałem na niej wesela). Radzi sobie z barjerą 2 GB. Możliwość zmiany kompresji nagrywanego materiału oraz korekcji obrazu.
Mam znajomego, który właśnie coś takiego sprzedaje (przeszedł na cyfrę)
Pozdrawiam
Robert

niedziela, 19 września 2004, 23:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Potrzebujesz AV Master 2000 idealnej do słabego komputera dzwoń tel. 606-189-151 Robert

niedziela, 19 września 2004, 23:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

no ja bym uwazal na av mastera. strasznie kaprysna karta. jej poprawna praca zalezy czasem od kierunku wiatru i cisnienia atmosferycznego ;) No i nie dziala w ogole na windowsie 2000/xp. za to zgadzam sie ze potrzebujesz jakiejs karty ktora bedzie ci konwertowac sygnal analogowy na cyfrowy. rozejrzyj sie wsrod produktow canopusa (polecam), bo sa w miare tanie i dobre, albo pinnacle.

poniedziałek, 20 września 2004, 07:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Napiszę jak nie należy postępować.:
Kupiłem starą kartę video Rainbow Runner zespoloną z kartą graficzną Mastiqe 220. Można tego używać z Windowsem 95,98,NT. Miałem wtedy komputer z procesorem 500GHz i Win. 98
Zgrywanie bez problemów, jakość dobra. Ale po zmianie komputera chciałem żeby informatyk mi wgrał dwa systemy Win NT, żeby używać tej karty i WinXP. Nie wyszło mu. Mam katę graficzną ATI Radeon 9200 VIVO. Zgrywanie przez wejście idzie dobrze, jednak jakość nie jest najlepsza. Dlatego kupiłem konwerter A/C ADVC 50 Canopusa, który przekształca sygnał analogowy na DV - taki jak z kamery cyfrowej. Łączy się go przez wejście firwire. Są też konwertery z we i wy analogowym.
Pozdrowienia

wtorek, 21 września 2004, 16:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Tak jak switkowski1 pisze - nie kupuj zabytków muzealnych. W zależności czego oczekujesz od wyniku końcowego możesz wykorzystać tuner TV, kartę VIVO lub kartę wideo. Jeśli już masz którąś z nich to popróbuj, jeśli nie to przejdź od razu do zakupu karty wideo.

środa, 29 września 2004, 23:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]