Teraz jest poniedziałek, 30 listopada 2020, 20:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Karta muzyczna...problem!! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Karta muzyczna...problem!!
Szczerze mówiąc to niewiem co jej dolega,wszystko było O.K. do momentu jak podłączyłem mikser do którego był podpięty syntezator i kamera pogłosowa.Przygotowywałem playback i doszło do nagrania go na komputer za pomocą programu Cool Edit Pro 2.0 i okazało się że są wygenerowane jakieś straszne szumy!!!. Odłączyłem wszystko i sprawdziłem sam mikrofon,okazuje się że sam mikrofon generuja takie same szumy.Sprawdzałem na innych mikrofonach i to samo :-(( Kartę mam zintegrowaną na płycie w sumie żadna rewelacja,ale nigdy nie spotkałem się z podobnym problemem.To jest tak jakby generowany szum z lekkim piskiem co daje tragiczny efekt.Dodam jeszcze taką ciekawostkę że jak rozmawiałem przez telefon internetowy wykorzystujący także kartę muzyczną to osoba z którą rozmawiałem nie słyszała żadnych szumów ani pisków.Problem dotyczy tylko nagrywania dźwięku w formie narracji lub muzyki i obejmuje wejścia: Mic. i Line In.
Może ktoś ma ciekawy pomysł co z tym fantem zrobić...Ale szczerze powiem że wydaje mi się że karta padła :-((

poniedziałek, 27 września 2004, 19:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]